Rüyada bok görmek

Rüyada bok görmek ne demektir, Rüyada bok görmek nasıl yorumlanır, Rüyada bok görmek neye işaret eder konuları bu sayfada incelenmiştir. Yazar: admin, Tarih: 30 Ocak 2009

Rüyada bok görmek neye işarettir

Rüyada bok görmekRüyada bok görmek sık görülen bir rüya çeşididir. Bok, insan pisliği, dışkı, kaka, büyük abdest yapmakta aynı kategoride yorumlanır ve rüyada bok görmek genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı, stresli olduğu dönemlerde çok fazla gerçekleşir, evrensel bir rüyadır. Rüyada bok görmek aynı zamanda insandaki büyük rahatlama arzusunu simgeler, rüyanın devamı bu rahatlık konusunda olumlu veya olumsuz gelişmelere göre tabir edilir.

Rüyada boka basmak nasıl tabir edilir

Rüyada boka bastığını görmek, çok önemli bir rüyadır. Doğu kültürlerinde rüyada boka düşmek, bol paraya ve zenginliğe kavuşmayı simgelediği söylenirken batı kültürlerinde hayatınızdaki olumsuzlukları atın, gevşeyin, rahatlayın, negatif duygu ve düşünleri terk edip her şeye olumlu bakmayı öğrenin mesajı vermektedir. Rüyalarda kakaya basmak, dışkıya bastığını, pisliğe basmış olduğunu görmekte aynı manayı taşır.

Rüyada boka basan birini görmek, birinin boka bastığını görürseniz bu etrafınızdaki kişilerin içinde bulundukları negatif duygu yoğunluğundan çıkmaya başladığını ve bu durumun sizi de olumlu etkileyeceğini, güzel gelişmelerin başlayacağına yorumlanır.

Rüyada boka ellemek neyi gösterir

Rüyada boka dokunmak, dışkıya elini sürmek, yaşamınızda istenmeyen ve iğrenç olduğuna inandığınız kirli ve olumsuz yönlerinizi temsil eder. Bu utanç verici olsa da sizin gerçeğinizdir, sizin bu duygu veya düşünceleri kabul ve ifade etmeniz, kendinizle yüzleşmeniz gerektiğini gösterir. Hayatınızda olumsuzlukları bırakıp, yeni bir pencereden daha olumlu bakmayı öğrenmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada bokla uğraşmak veya bok ile uğraştığını görmek ne yaptığınızla alakalı yorumlanır. Rüyanızda hayvan bokuyla uğraşmak, gübre hazırlamak bolluk, bereket, hasat, kazançta artışı işaret eder. İnsan bokuyla uğraşmak yaşamının olumsuz bir tarafıyla hesaplaştığını gösterir, rüyada kendi bokunu görmek ve uğraşmak değersiz işlerle vakit harcadığını gösterir.

Rüyada boka elleyen birini görmek, rüyada gördüğünüz kişiyi tanıyıp tanımadığınız ile birlikte değerlendirilir. Tanıdığınız birinin boka ellediğini görürseniz bu o kişinin bazı yönlerini beğenmediğinizi hatta o yönünden tiksindiğini gösterir. Tanımadığınız birisinin boka dokunduğunu görürseniz bunun açıklaması ise, kişilerin hem iyi hem kötü yönleri olduğunu ve onları oldukları gibi kabul etmek gerektiğini öğrenmek gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada bok ile oynamak neye delalet eder

Rüyada kendi bokunu görmek ve bokuyla oynamak, rüyada bokunu karıştırmak, kendi boku ile oynadığını görmek, rüyayı gören kişinin uyanık hayatında gereksiz ve yararsız işlerle uğraştığına işaret olup, bu boş işleri bir an önce terk edip, kendine yarar sağlayacak konularla uğraşmak gerektiğine delalet eder.

Bokla oynayan birini görmek, çevrenizde işe yaramaz şeylerle vakit geçiren kişilerin varlığına yorulur.

Rüyada bok yemek anlamı ne demektir

Rüyada bok yemek veya kendi bokunu yediğini görmek, kendini beğenmiş, çevresinin düşüncelerine önem vermeyen bir tabiatınız olduğunu ve bu özelliğinizle geçmişte çok hatalar yaptığınızı ve bunları artık tekrarlamamak gerektiğini ifade eder. Rüyasında pislik yemek, kaka yemek, dışkı yemek aynı anlamı taşır.

Rüyada bok yiyen birini görmek, çevrenizdeki garip huyları olan, çoğu zaman bu garip huyu yüzünden hem size hem başkalarına rahatsızlık veren kişilerden uzak durmak gerektiğini ifade eder.

Rüyada bok kokusu görmek

Rüyada bok kokusu duymak, kokunun kime ait olduğu veya kokunun kimden yada nereden geldiği ile açıklanır.

Rüyada üzerinde bok kokusu olduğunu, bok koktuğunu görmek bir durum yada ilişkinizde bazı karakter ayarlamaları yapmanız gerektiğini gösterir. Başkasının sizi beğenmesi için önce sizin kendinizi beğenmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada bok kokan birini yada birisinin bok koktuğunu görmek, kokunun geldiği kişiyle olan bağlantıda bir sorun yada sıkıntı olduğunu gösterir, sizin onu nasıl algıladığınız veya onun sizi nasıl algıladığı konusunda çözmeniz gereken bir durum veya iletişim hatası olduğunu işaret eder.

Rüyada ortamda bok kokusu duymak,  sosyal bağlantı veya ilişkilerde bazı istenmeyen durumları, hoş olmayan gelişmeleri ifade eder. Bu durum veya gelişmenin arzu edilemeyen şeylere sebep olmaması için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada büyük abdest yapmak rüya tabiri nedir

Büyük abdest yaptığını görmek, hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir. Büyük abdest yapan birini yada birisinin büyük abdestini yaptığını görmek, gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınızı göz önüne alarak ondan dolayı üzerinize gelen bazı yükler olup olmadığını gözden geçirmelisiniz şeklinde açıklanır. Eğer var ise onu simgeler, böyle bir durum yoksa üstünüze yeni gereksiz sorumluluklar almamak için uyanık olmanız gerektiğini temsil eder. Büyük abdest, insan dışkısının dışarı atılması eylemi. Rüyanda tuvalet yapmak, sıçmak, kaka yapmak, dışkı yapmak, sıçtığını görmek, kaka yaptığını görmek, dışkı yaptığını görmek büyük abdest bozmak anlamındadır.

Rüyada üzerine pislik bulaşması neyi gösterir

Rüyada üstüne bok sıçraması, pisliğin bir yerine bulaştığını görmek açıklaması nedir diyorsanız bu reel yaşamda kirli, olumsuz, istenmeyen veya itici olduğunu düşündüğünüz yönleriniz olduğunu düşündüğünüzü gösterir. Bunlar utanç verici bile olsa kendine itiraf edip, onları kabul etmek ve kurtulmak için bir şeyler yapmak gerektiğini anlatır.

Rüyada kabız olmak neyi işaret eder

Rüyada kabız olduğunu görmek ne demek derseniz bunun anlamı gerçek yaşamınızda geçmişte sizi çok fazla olumsuz etkileyen bazı olayların etkisinden kurtulamadığını, onları içinizden, bu yükleri üzerinizden atamadığını simgeler. Gerçek hayatta kabızlık dışkının atılamaması olayıdır. Rüyada kabız birisini, kabız olmuş birini görmek, uyanık hayatınızda üstünüzdeki yüklerden, sorumluluklardan fazla şikayet etmeyi bırakıp, onları çözmek için daha fazla gayret göstermeniz, halinize şükretmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada ishal olmak neye delalettir

Rüyada ishal olduğunu görmek, hayatınızın bir kısmında kontrolün elinizden gittiğini işaret eder, çünkü ishal olmak dışkının kontrol edilememesi olayıdır. İshalden kurtulmak, ishalden kurtulduğunu görmek, bekleyen bir ihtiyacınız için çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterebilir. İshal olmuş birini görmek, yeni sorunlarla uğraşmamak için yeterince analiz yapmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kanalizasyon görmek ne demektir

Rüyada kanalizasyon, lağım borusu, bok çukuru görmek Bu oldukça önemli bir rüya olup, günlük yaşamınızda hala eski, modası geçmiş, size zarar veren metotları bırakmakta, değişmekte isteksiz olduğunuzu simgeler.

Rüyada kanalizasyon çukuruna düşmek, kanalizasyon borusuna, kanalizasyon hattına, kanalizasyona düştüğünü görmek, terk etmediğiniz eski alışkanlıklarınızın başınıza büyük dertler açacağını işaret eder.

Rüyada bok böceği görmek neye delalet eder

Rüyada bok böceği görmek yaşam şeklinizi şartlara uyarlamak, yaşama kabiliyetini değişen koşullara uygun hale getirmek konusundaki yeteneklerinizi simgeler

Rüyada bok böceği öldürmek, bok böceği öldürdüğünü görmek sizin ölüm ve yaşlanma hakkındaki endişelerinizi ifade eder

Rüyada çocuk boku, kaka görmek neye yorulur

Rüyada çocuk boku görmek yani kaka görmek veya bir çocuğun kaka yaptığını görmek, hayat boyu sürecek bir sağlığa işarettir. Bebek veya çocuk kakası temizlemek ne manaya gelir denilirse bu kakasını temizlediğiniz çocuğun cinsiyetine göre çocuk özleminizi yada o cinsiyetin karakteristiğini yansıtır. Yani kız çocuk kakası temizlemek, hayatınızda bir takım zorluklar bulunduğunu fakat sabrederek ve çabalarınızla bunları aşıp mutlu olacağınızı gösterirken, erkek çocuğunun kakasını temizlediğini görmek ise hayatta gerçek dostlarınızın olduğunu ve davranışlarınızın herkes tarafından takdir edildiğini, huzur ve mutluluğun yakın olduğunu temsil eder. Burana önemli faktör kaka yapanı görmek olup, ona göre yorum yapmaktır.

Rüyada hayvan boku görmek neye işarettir

Rüyada hayvan boku görmek, hayvan dışkısı görmek, eğer hatırlıyorsanız ait olduğu hayvanın karakteristik özelliği ile açıklanır. Bilmiyorsanız gerçek hayatınızda üstlendiğiniz sorumlulukları işaret eder, taşıyamayacağınız kadar yükün altına girdiğinizi ve bu yükün sizi bunalttığını gösterir. Belkide bu yük ve sorumluluklar sizin ruhsal, psikolojik ya da fiziksel özgürlüğünüzü kısıtlıyor, gezmek, eğlenmek gibi yapmak istediklerinize mani oluyor. Bu yükün olumsuz etkilerini üzerinizden atmak için çareler aramalı yükü belkide başkaları ile paylaşmalısınız şeklinde yorumlanır. Hayvan pisliğinin büyüklüğü yükün ağırlığını simgeler.
Hayvan pisliği yemek, hayvanın pisliğini yediğini görmek hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borcu varsa borçtan kurtulmaya işarettir.
At boku görmek, at pisliği nasıl yorumlanır derseniz bunun manası kısa bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Çok ilginçtir at pisliği görülmesi çıkılacak bu yolculuğun karlı veya bereketli geçeceğini göstermektedir.
Kuş boku görmek, kuş pisliği bir haber alacağınıza delalet eder. Kuş pislemesi, Rüyada bir kuşun üzerine pislediğini görmek bir kısmetin habercisidir.

Rüyada bok temizlemek ne anlama gelir

Rüyada bok temizlediğini görmek iş hayatı yada sosyal yaşamda itibarının artacağını, saygınlığınızı artıracak şeyler yapacağınızı temsil eder. Rüyalarda pislik temizlemek, kaka temizlemek, dışkı temizlemek, kaka temizlediğini görmek, dışkı temizlediğini görmek bok temizlemek manası taşımaktadır.

Rüyada bok toplamak, pislik toplamak ne göstermektedir, dışkı biriktirmek rüya yorumu nedir, haram yoldan elinize mal veya para geçeceğine işaret eder.

Rüyada tuvalet görmek, erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve sağlıklı bir yaşama işaret eder.

Bok; dışkı, insan dışkısı veya hayvan dışkısı, kaka anlamındadır.

* Bazı büyük yorumculara göre rüyada bok görmek çok iyi bir rüyadır, bolluk, rahatlama, sağlıklı olma demektir.

* Diğer grup yorumculara göre rüyalarda bok görmek hastalık, insanlardan çıkar sağlamak, haram mal olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada bok görmek İslami yorumu ise rüyayı görenin eline haram yoldan para geçeceğine işaret eder demektedir.

Rüyada bok görmek analizi

Rüyada bok görmek ne demektir teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu sayfada rüyada bok görmek manası nedir hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızda ki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

Bu rüya tabiri sayfasının alakalı olduğu terimler :ruyada bok gormek, ruyada diski gormek nedir, r?yada bok g?rmek ne demek, rüyada kaka yaptığını görmek, rüyada kakanı eline almak, rüyada kendi bokunu görmek, ruyada pisliğe basmak, rüyada pislikli tuvalet görmek, rüyada tuvalet pisliği görmek, ruyada kaka yapmak
Bir önceki sayfada yer alan rüya yorumu ilginizi çekebilir.
Rüyada bok görmek benzer yazılar Rüyada bok görmek benzeri rüyalar
Ücretsiz rüya yorumu Ücretsiz rüya yorumu
Rüyanızın tabiri için rüyalarınızı lütfen rüya gönder adresinden gönderin. Daha önceden yayınlanmamış ve yayınlaması uygun görülen rüyaların açıklaması yapılmaktadır. Aşağıdaki yorumlar kısmı sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.
Rüyada bok görmek hakkında 56 yorum yapılmış
 1. ali diyor ki:

  Rüyada lavaboda dışkı görmek
  Merhaba, şey ben rüyamda bok gördüm, lavaboda çok büyük bir dışkı vardı temizliyordum, bu ne anlama geliyor?

  • İlknur diyor ki:

   Rüyada bokla uğraşmak
   Valla ruyamı anlatmaya hiç gerek yok, çünkü Ali aynısını görmüş, Aliye cevap verip, rüyada lavaboda bok görmek ne demek cevap verirseniz sevinirim

   • Berkay diyor ki:

    bende tam bilmiyorum ama büyüklerden duyduğuma göre gördüğün dışkı para olacaktır, yani ileride zengin olacaksın inşallah

    • admin diyor ki:

     Arkadaşlar merhaba,
     Öncelikle katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum. Keşke herkes sizin gibi katılımcı olsa.
     Rüyada Lavabo görmek, duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır.
     Lavaboda gördüğünü dışkı ise, rahata kavuşmak, sıkıntılardan kurtulmak için gerçek hayatta duygularınız ile mantığınız arasında bir denge kurmak ve her zaman bunu muhafaza etmek gerektiğine yorumlanır.

 2. lale diyor ki:

  Rüyada boktan yemek yapmak
  Rüyada bok görmek veya boktan yemek yapmak, gören kişi hanımsa partneri tarafından aldatıldığını gösterir. Yalnız uyandığınız o sabahın gecesinde erkeğiniz sizi yüzde yüz aldatmıştır.

  • admin diyor ki:

   Lale merhaba,
   Siteye yaptığın katkı için teşekkür ederim. Ancak rüya tabirleri o kadar esnek bir konudur ki asla yüzde yüz diye bir şey yoktur ve olamaz. Rüyayı görenin yaşına, eğitim seviyesine, medeni durumuna, cinsiyetine, ait olduğu kültüre, zamana, kişinin içinde bulunduğu ruh haline göre büyük değişiklik gösterir. Mesela siyah gelinlik giymek bir Avrupalı için kederi işaret ederken bir Japon için sevinci işaret eder. Çünkü Japon gelinler siyah gelinlik giyer.

 3. buse nur yılmaz diyor ki:

  Rüyada üstü kapalı bok görmek
  Benim bir arkadaşımın halası rüyasında üstü kapalı bok görmüş, o ne anlama geliyor, lütfen bir cevap yazar mısınız? benim okuduğuma göre bok görmek iyi bir şeymiş ama ben rüyamda bok görmedim.

  • admin diyor ki:

   Buse merhaba,
   Rüyalar görene göre yorumlanır ve arkadaşınızın halasının gördüğü rüya onun gerçek hayatında yaşamakta olduğu bir sıkıntıdan kurtulacağına, rahatlayacağına işaret etmektedir. Bu sıkıntının maddi konularda olma ihtimali yüksektir.

 4. şenol diyor ki:

  Rüyada elinde kaka görmek
  Rüyamda annemde iş yaparken bir bebek görüyorum, kendi çocuğum imiş ( gerçekte çocuk sahibi değilim). Çocuk bana sesleniyor ve “altım kirlendi” diyor, biraz sonra değiştiriyorum, çocuğun altı temiz ama ellerim kaka içinde bu ne? Ellerimin kaka içinde olduğunu görmem neye işaret eder?

  • admin diyor ki:

   Rüyada çocuk sahibi olduğunu görmeniz gerçek hayatınızda yeni başlangıca işaret eder bu bir projeye imza attığını yada yepyeni planlarınız olduğunu gösterir.
   Rüyada çocuğunun altını temizlemek çocuk özleminizi, isteğini gösterir.
   Aslında çocuğun kaka yapmadığı halde, elinize kaka bulaşması düşünce tarzınızda bir değişilikliğe girmek gerektiğine, yaşamda olumsuz düşünmeyi bırakıp, yeni bir pencereden daha olumlu bakmayı öğrenmeniz gerektiğine tabir edilir.

 5. Merve diyor ki:

  Rüyada pisliğe basmak
  Bende rüyamda bakıcıların yanında kalan bir yaşlı adamın pisliğini gördüm, insan pisliği üstüne bastım görmeden, bunun cevabı nedir? rüyada boka basmak neyi gösterir? öğrenmek istiyorum.

  • admin diyor ki:

   Merve merhaba,
   Rüyada gördüğün yaşlı adam reel yaşamda üzerindeki yüklerin seni yıkacağı, yoracağı, o yükleri taşıyamama korkusu taşıdığını simgelerken, insan pisliğine basmak ise Doğu kültüründe bol paraya ve zenginliğe kavuşmayı simgelediği söylenirken batı kültüründe hayatınızdaki olumsuzlukları atın, gevşeyin, rahatlayın, negatif duygu ve düşünleri terk edip her şeye olumlu bakmayı öğrenin şeklinde yorumlanır.

 6. emreee diyor ki:

  Rüyada bok taşımak
  Arkadaşlar ben rüyamda elimde bir torba, torbanın içinde bok ile bir yere gidiyorum. Tam hatırlamıyorum ama yukarı gidiyorum bir yere, kanalizasyondan bok çıkıyor beni korkutuyor hem de bizim yukarı mahallede de ama rengi yeşil görüyorum, bu ne ya hep bok bok bok tüh pis bir şey, bokun ne boku olduğunu tam, bilmiyorum bok torbası ile yürüyorum işte. Bu neye işarettir?

 7. suskuncerrah diyor ki:

  Rüyada bok yediğini görmek
  Arkadaşlar ben rüyamda bok yediğimi gördüm, bir sofrada çok güzel afiyetli bir şekilde mangal bok yiyordum. Rüyada bok yemek nedir? iyi midir? kötü müdür? bilen var mı?

  • admin diyor ki:

   suskuncerrah
   Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda pek çok gereksiz ve yararsız iş ile uğraştığınızı, vaktinizi boşa geçirdiğinizi simgelemektedir. Bu konuda detaylı bilgi sayfada vardır, lütfen üst kısımlardaki bilgileri okuyun.

 8. emel diyor ki:

  Rüyada bok içinde bir tuvalet görmek
  Rüyamda berbat bir tuvalet gördüm, tuvalette boktan geçilmiyordu, çok bereket bolluk sanırım, doğru mu düşünüyorum, rüyada tuvalette bok görmek nedir?

 9. umut diyor ki:

  Rüyada kaka yapanı görmek
  Ben rüyamda bebek olan yeğenimin üzerime pislediğini gördüm sonra bende gidip o boku temizledim, yeğenimin yıkadım. Bunun anlamı ne? lütfen cevap yazın.

 10. ayten diyor ki:

  Rüyada tuvalette bok görmek
  Rüyada tuvaletimi yapıyorum ama benden önce girenler su dökmedikleri için pislikleri duruyordu ve içinde ekmek de vardı, bende suyla temizlemeye çalışıyordum. nasıl tabir edilir? teşekkürler.

  • admin diyor ki:

   Ayten, Çevrenizde ekmeğin kutsallığını bilmeyen, ona inanmayan birileri olduğunu ve bu yüzden sizinde kısmetinizde azalma, evin bereketinde düşüş olduğunu göstermektedir.

 11. yelis kurt diyor ki:

  Rüyada kaka yaptığını görmek
  Ben rüyamda evimizin önünde akşam vakitleri dururken birden bana yıldırım çarptığını görüyorum ve korkudan altıma pislemişim daha sonra fark ediyorum. bu ne demektir? sonrasında saçma sapan şeyler daha görüyorum.

  • admin diyor ki:

   Yelis selam, rüyada yıldırım çarptığını görmek sıkıntılı günlere, sabırlı olmanız gerektiğine zamanla atlatacağınıza işarettir. Rüyada kendi bokunu görmek, altına pislediğini görmek ise bunların biteceği, huzura kavuşacağının teyidi anmlamına gelir.

 12. bts diyor ki:

  Rüyada insan pisliği görmek
  İyi günler, bende rüyamda cafe gibi bir yerde gibiyim, tuvalete gidiyorum wc ihtiyacı için ama bir bakıyorum benden önce girenler dışkılarını öylece bırakmışlar, bakakalıyorum berbat bir manzara, sonra lavabodan büyük abdestimi yapmadan çıkıp gidiyorum, ne anlama gelmektedir acaba?

  • admin diyor ki:

   Rüyada tuvalet görülmesi, hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı çekmek, tuvalete girmek, tuvalete gitmek, üzerinizdeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.
   Ancak tuvalette gördüğünü insan dışkısı nedeniyle büyük abdest yapmamanız, bir nedenden dolayı üzerinizdeki yüklerden kurtulamadığını gösterir.

 13. aSLI diyor ki:

  Rüyada bokuna ellemek
  Rüyamda bokumun içinden domates kabuğu ayıklıyordum. Hayırdır inşallah, bunun açıklaması nedir? ne anlam taşır?

  • admin diyor ki:

   Aslı merhaba, rüyada kendi bokunu görmek nedir derseniz bu yaşamda gereksiz yükler taşıdığınızı gösterir. Rüyada kendi bokuna dokunmak ise kendine yararı olmayan boş şeylerle uğraştığını gösterir. Rüyada kendi boku içinden domates kabuğu ayıklamak konusunda bir şey söyleyemeyeceğim.

 14. sezai çelebi diyor ki:

  Rüyada bok görmek islami tabiri
  Merhaba, ben bir gece rüyamda elimde ufak bir yoğurt kabı içinde insan dışkısı gördüm ama hep insan pisliğine bulaşmış. İşin garip tarafı o kapla bir caminin içindeyim. O kabı önce üzerime bulaştırıyorum sonra elimden düşürüp caminin halısını pisletiyorum. Kaçsam diyorum insanlar burada namaz kılar, olmaz diyorum. Kaçmasam rezil olacağım, etrafta bir kaç kişi namaz kılıyor. O pisliğin kokusunu dahi hissettim, öyle hissettim ki uyanınca altıma mı yaptım diye kendimi yokladım. Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu. Ben namaz kılan biriyim bu rüya acaba namazımda sıkıntı mı var diye düşündürdü beni, neye tabir edilir? dini açıdan bir yorumlarsanız sevinirim.

  • admin diyor ki:

   Sezai merhaba, Dini konularda uzman olmadığımız, eğitim veya tecrübemiz olmadığı için detaylı dini yorum yapamayacağım. Ancak genel anlamda rüyada bok görmek İslami yorumu rüyayı görenin eline haram yoldan para geçeceğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.

 15. sessiz seda diyor ki:

  Rüyada insan dışkısı görmek
  İyi günler, ben iğrenç bir rüya gördüm, rüyamda ağzımdan insan dışkısı çıktığını gördüm, yani tamamen dışkı kustum, ne anlama geliyor acaba?

  • admin diyor ki:

   Seda selam, gördüğün rüya pek hayırlı değil ve uyanık hayatta ağzından çıkan bir laf yüzünden başının ağrıdığını yada ağrıyacağını işaret etmektedir.

 16. Koray han diyor ki:

  Rüyada dışkı görmek
  Ben rüyamda dışkı gördüm, dışkı bir tabağın içindeydi, berbat kokuyordu, iğrenmiştim, bu neye yorumlanır?

  • admin diyor ki:

   Koray selamlar, rüyada tabakta pislik görmek, bok kokusu almak, kötü koku görmek sosyal ilişkilerinde bazı istenmeyen durumlar, hoş olmayan gelişmeler olduğunu gösterir. Bu durum veya gelişmenin arzu edilemeyen şeylere sebep olmaması için bir şeyler yapmak gerektiğine tabir edilir.

 17. ayse kar diyor ki:

  Rüyada hayvanların insan dışkısı yediğini görmek
  Rüyamda bir köpek ve aslanın insan dışkısı yediğini gördüm. Ne anlama gelir acaba? neyi gösterir?

  • admin diyor ki:

   Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda fazla şikayetçi bir yönünüz olduğunu göstermekte ve üzerinizdeki bazı yük ile sorumluluklardan şikayeti bırakıp, onları çözmek için daha fazla gayret göstermeniz, halinize şükretmeniz gerektiğini simgelemektedir.

 18. romantik değil diyor ki:

  Rüyada tuvalet görmek
  Bende rüyamda tuvalette sevgilimin dışkısını gördüm, ne demektir acaba? nasıl yorumlanır?

 19. ebru diyor ki:

  Rüyada dışkı temizlediğini görmek
  Rüyamda evimde halımın 2 yerine pislediğimi gördüm, sonra aceleyle tuvalet kağıdıyla onları temizledim, üzerime bok sıçradı, evi dolaşarak dışkıyı çöpe attım, ne anlama geliyor? neye işarettir?

 20. ayse diyor ki:

  Rüyada bok temizlemek
  Rüyamda tuvaletin bok içinde kaldığını görüyordum ve başkası temizliyordu, bu ne demek, neye delalet eder?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Rüya yorumlarında objektif olmak ve olumlu düşünmek esastır. Bir rüyanın tabiri için görenin ruh hali, yaş, cinsiyet, meslek, görme zamanı ile rüyada görülen nesnelerin nitelik ile nicelikleri incelenmeli ve açıklaması için rüyada geçen aşağıdaki konulara da çok dikkat etmek gereklidir:
Renkler; siyah gümüş gri beyaz kırmızı bordo mor yeşil çim zeytin sarı altın turuncu mavi lacivert turkuaz kahverengi portakal pembe gibi renklere dikkat etmek lazımdır. Nesnelerin niteliği ; eski yeni, büyük küçük, temiz kirli, parlak mat, canlı cansız, ölü diri, dev gibi iri ufak, dar geniş, yüksek alçak, şişman zayıf birini, genç insan yaşlı kişi, ağır hafif, derin sığ, katı sıvı gaz, sert yumuşak şeklinde niteliklerini göz önünde bulunmak gerekir. Durumu; sağlam bozuk çalışan arızalı kırık çatlak çizik boyalı boyasız hatalı anormal normal şeklinde durumlar da dikkate almak gereklidir. Tüm bunlara dikkat edildiğinde bir rüya yorumu sağlıklı yapılabilir.
Yazı etiketleri : Rüyada bir kuşun pislediğini görmek Rüyada bok kokusu görmek Rüyada Boka ayak basmak görmek Rüyada boka dokunmak görmek Rüyada boka düşmek görmek Rüyada boku temizlemek görmek Rüyada bokunu görmek Rüyada bokunu yapmak görmek Rüyada büyük abdest yaptığını görmek Rüyada büyük abdestini görmek
*** Çok önemli duyuru, Lütfen okuyun ***
Site Admin
Admin
Ben Ruhi Karabey, sitesi yöneticisiyim. Sizler beni admin olarak biliyorsunuz. Mühendislik ve İşletme master eğitimlerimi takiben 30 senelik yöneticilik hayatımdan sonra emekli oldum ve 40 yıllık parapsikoloji konusundaki deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim.