Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek

Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek ne demektir, Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek nasıl yorumlanır, Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek neye işaret eder konuları bu sayfada incelenmiştir. Yazar: admin, Tarih: 03 Mart 2010

Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek

Rüya temaları kabus, kapı zili, çekyatta uyumak, misafir kalacağını, kocamın bir arkadaşı, dayak yemek, dövmek, Tuhaf baliklar, planktonlar, yosunlar, msn, msni açmak

27 yaşında evli bir ev hanımıyım. Saat gece 2 gibi bir kabus ile uyandım.

Rüyamda sevgilim gündüz vakti bizim evde ve benim yatağımda uyuya kalıyor. O sırada evin kapı zili çalıyor ve kocam geliyor. Tartışma yaşıyoruz ve sonra üzerini değiştirmek istiyor ve benim odamın kapısında gömleğini almak için odaya yöneliyor, fakat ben onu durduruyorum ama yine de içeri giriyor.

İçeri girdiğinde sevgilimi çekyatta uyurken görüyor. Ben ise arkadaşım olduğunu ve bugünlük bizde misafir kalacağını ve söylemeyi unuttuğumu söylüyorum kocama. Ama inanmıyor ve üzerime yüremeye başlıyor. O sırada sevgilim uyanıyor ve beni korumaya çalışıyor ve eşimle itişip kakışıyorlar.

Sonra kocamın bir arkadaşı geliyor ve beni ve sevgilimi yere yatırıp, vücudumda iz kalmasın diye yastık koyuyor ve dövmeye başlıyorlar bizi. Canım çok yanıyor ve yalvarıyorum kocama vurmasın diye. Aklım bir yandan da sevgilimde. Sonra evin su dolu olduğunu görüyorum, ama sanki uzun zamandır öyleymiş gibi. Önce tavana kadar sonra neredeyse yarıya kadar iniyor su. Tuhaf balıklar planktonlar yosunlar oluşmuş her yerde. Ve bir ara boğuluyor gibi oluyorum.

Uyandıktan sonra msn’e bağlandım ve aynı anda sevgilim de msni açtı. Ve o da bu tarz şeyleri aklından geçirdiğini ve öylesine msni açtığını söyledi.

Rüya Tabiri:

07 Mart 2010, 14:01

Rüyanız suçluluk duygunuzu ve ihanetinizi işaret etmektedir.

Güven duygunuz sarsılabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Ayrıca cinsel istek yoğunluğunu gösterebilir.

Bir önceki sayfada yer alan rüya yorumu ilginizi çekebilir.
Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek benzer yazılar Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek benzeri rüyalar
Ücretsiz rüya yorumu Ücretsiz rüya yorumu
Rüyanızın tabiri için rüyalarınızı lütfen rüya gönder adresinden gönderin. Daha önceden yayınlanmamış ve yayınlaması uygun görülen rüyaların açıklaması yapılmaktadır. Aşağıdaki yorumlar kısmı sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.
Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek hakkında 2 yorum yapılmış
  1. ecrin diyor ki:

    Geniş bir evde oturuyoruz eşim, ben, 2tane çocuğum ve görümcem.Sonra dışarıda meteor yağmuru başlıyor.Evi bir anda su basıyor tavana kadar iki çocukta kucağımda onları boğulmasınlar diye sudan yüksek tutuyorum. Küçük bi camdan kova ile boşaltıyorum suyu aynı anda da camdan meteora bakıyoruz.Sonra bitiyor arkama bir bakıyorum eşim ve görümcem kuru iskelet kalmış yaşıyorlar konuşuyorlar ama iskelet o yağmur o selde verecek bir bardak su bulamıyorum onlara.(benim bir tane oğlum var rüyamda bi rtanede kızım vardı?)

  2. beyza diyor ki:

    rüyamda banyoda su kesildiği için musluk açık kalmış ve su öyle bir fıskiye gibi akıyor ki suyu bi türlü kapatamdık benimde o anda aklıma hadi evi su basarda iyice temizliği de zor olur diye düşünüyordum ne anlama geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Rüya yorumlarında objektif olmak ve olumlu düşünmek esastır. Bir rüyanın tabiri için görenin ruh hali, yaş, cinsiyet, meslek, görme zamanı ile rüyada görülen nesnelerin nitelik ile nicelikleri incelenmeli ve açıklaması için rüyada geçen aşağıdaki konulara da çok dikkat etmek gereklidir:
Renkler; siyah gümüş gri beyaz kırmızı bordo mor yeşil çim zeytin sarı altın turuncu mavi lacivert turkuaz kahverengi portakal pembe gibi renklere dikkat etmek lazımdır. Nesnelerin niteliği ; eski yeni, büyük küçük, temiz kirli, parlak mat, canlı cansız, ölü diri, dev gibi iri ufak, dar geniş, yüksek alçak, şişman zayıf birini, genç insan yaşlı kişi, ağır hafif, derin sığ, katı sıvı gaz, sert yumuşak şeklinde niteliklerini göz önünde bulunmak gerekir. Durumu; sağlam bozuk çalışan arızalı kırık çatlak çizik boyalı boyasız hatalı anormal normal şeklinde durumlar da dikkate almak gereklidir. Tüm bunlara dikkat edildiğinde bir rüya yorumu sağlıklı yapılabilir.
Yazı etiketleri : Rüyada çekyatta uyumak görmek Rüyada dayak yemek görmek Rüyada dövmek görmek Rüyada kabus görmek Rüyada kapı zili görmek Rüyada kocamın bir arkadaşı görmek Rüyada misafir kalacağını görmek Rüyada msn görmek Rüyada msni açmak görmek Rüyada planktonlar görmek
*** Çok önemli duyuru, Lütfen okuyun
Site Admin
Admin
Ben Ruhi Karabey, sitesi yöneticisiyim. Sizler beni admin olarak biliyorsunuz. Mühendislik ve İşletme master eğitimlerimi takiben 30 senelik yöneticilik hayatımdan sonra emekli oldum ve 40 yıllık parapsikoloji konusundaki deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim.