Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek

Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek ne demektir, Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek nasıl yorumlanır, Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek neye işaret eder konuları bu sayfada incelenmiştir.

Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek

Rüya temaları kabus, kapı zili, çekyatta uyumak, misafir kalacağını, kocamın bir arkadaşı, dayak yemek, dövmek, Tuhaf baliklar, planktonlar, yosunlar, msn, msni açmak

27 yaşında evli bir ev hanımıyım. Saat gece 2 gibi bir kabus ile uyandım.

Rüyamda sevgilim gündüz vakti bizim evde ve benim yatağımda uyuya kalıyor. O sırada evin kapı zili çalıyor ve kocam geliyor. Tartışma yaşıyoruz ve sonra üzerini değiştirmek istiyor ve benim odamın kapısında gömleğini almak için odaya yöneliyor, fakat ben onu durduruyorum ama yine de içeri giriyor.

İçeri girdiğinde sevgilimi çekyatta uyurken görüyor. Ben ise arkadaşım olduğunu ve bugünlük bizde misafir kalacağını ve söylemeyi unuttuğumu söylüyorum kocama. Ama inanmıyor ve üzerime yüremeye başlıyor. O sırada sevgilim uyanıyor ve beni korumaya çalışıyor ve eşimle itişip kakışıyorlar.

Sonra kocamın bir arkadaşı geliyor ve beni ve sevgilimi yere yatırıp, vücudumda iz kalmasın diye yastık koyuyor ve dövmeye başlıyorlar bizi. Canım çok yanıyor ve yalvarıyorum kocama vurmasın diye. Aklım bir yandan da sevgilimde. Sonra evin su dolu olduğunu görüyorum, ama sanki uzun zamandır öyleymiş gibi. Önce tavana kadar sonra neredeyse yarıya kadar iniyor su. Tuhaf balıklar planktonlar yosunlar oluşmuş her yerde. Ve bir ara boğuluyor gibi oluyorum.

Uyandıktan sonra msn’e bağlandım ve aynı anda sevgilim de msni açtı. Ve o da bu tarz şeyleri aklından geçirdiğini ve öylesine msni açtığını söyledi.

Rüya Tabiri:

07 Mart 2010, 14:01

Rüyanız suçluluk duygunuzu ve ihanetinizi işaret etmektedir.

Güven duygunuz sarsılabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Ayrıca cinsel istek yoğunluğunu gösterebilir.

Bu sayfada rüyada eve su basması, rüyada evi yağmur suyu bastığını görmek, rüyada su baması, rüyada evi su dolu görmek, rüyada evinin su basması, rüyada eve su basması nedemek, ruyada evi su basmasi gormek hakkında bilgiler yer almaktadır.

Yorumlar 2 YORUM VAR, YORUMLARI OKUMAK VE YENİ EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer yazılar Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Burçların Özellikleri


Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin
Buraya sadece görüş, düşünce ve yorumlarınızı ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli Rüyalar

Hangi sıklıkla rüya görüyorsunuz

View Results

Loading ... Loading ...

Rüya Tabiri Hakkında

Rüya yorumu için objektif olmak ve olumlu düşünmek esastır. Bir rüya tabiri için görenin ruh hali, yaş, cinsiyet, meslek, görme zamanı ile rüyada görülen nesnelerin nitelik ile nicelikleri incelenmeli ve açıklaması için rüyada geçen aşağıdaki konulara da çok dikkat etmek gereklidir:
Renkler; siyah gümüş gri beyaz kırmızı bordo mor yeşil çim zeytin sarı altın turuncu mavi lacivert turkuaz kahverengi portakal pembe gibi renklere dikkat etmek lazımdır. Nesnelerin niteliği ; eski yeni, büyük küçük, temiz kirli, parlak mat, canlı cansız, ölü diri, dev gibi iri ufak, dar geniş, yüksek alçak, şişman zayıf birini, genç insan yaşlı kişi, ağır hafif, derin sığ, katı sıvı gaz, sert yumuşak şeklinde niteliklerini göz önünde bulunmak gerekir. Durumu; sağlam bozuk çalışan arızalı kırık çatlak çizik boyalı boyasız hatalı anormal normal şeklinde durumlar da dikkate almak gereklidir. Tüm bunlara dikkat edildiğinde bir rüya yorumu sağlıklı yapılabilir.