Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek

Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek ne demektir, Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek nasıl yorumlanır, Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek neye işaret eder konuları bu sayfada incelenmiştir.

Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek

Rüya temaları kabus, kapı zili, çekyatta uyumak, misafir kalacağını, kocamın bir arkadaşı, dayak yemek, dövmek, Tuhaf baliklar, planktonlar, yosunlar, msn, msni açmak

27 yaşında evli bir ev hanımıyım. Saat gece 2 gibi bir kabus ile uyandım.

Rüyamda sevgilim gündüz vakti bizim evde ve benim yatağımda uyuya kalıyor. O sırada evin kapı zili çalıyor ve kocam geliyor. Tartışma yaşıyoruz ve sonra üzerini değiştirmek istiyor ve benim odamın kapısında gömleğini almak için odaya yöneliyor, fakat ben onu durduruyorum ama yine de içeri giriyor.

İçeri girdiğinde sevgilimi çekyatta uyurken görüyor. Ben ise arkadaşım olduğunu ve bugünlük bizde misafir kalacağını ve söylemeyi unuttuğumu söylüyorum kocama. Ama inanmıyor ve üzerime yüremeye başlıyor. O sırada sevgilim uyanıyor ve beni korumaya çalışıyor ve eşimle itişip kakışıyorlar.

Sonra kocamın bir arkadaşı geliyor ve beni ve sevgilimi yere yatırıp, vücudumda iz kalmasın diye yastık koyuyor ve dövmeye başlıyorlar bizi. Canım çok yanıyor ve yalvarıyorum kocama vurmasın diye. Aklım bir yandan da sevgilimde. Sonra evin su dolu olduğunu görüyorum, ama sanki uzun zamandır öyleymiş gibi. Önce tavana kadar sonra neredeyse yarıya kadar iniyor su. Tuhaf balıklar planktonlar yosunlar oluşmuş her yerde. Ve bir ara boğuluyor gibi oluyorum.

Uyandıktan sonra msn’e bağlandım ve aynı anda sevgilim de msni açtı. Ve o da bu tarz şeyleri aklından geçirdiğini ve öylesine msni açtığını söyledi.

Rüya Tabiri:

07 Mart 2010, 14:01

Rüyanız suçluluk duygunuzu ve ihanetinizi işaret etmektedir.

Güven duygunuz sarsılabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Ayrıca cinsel istek yoğunluğunu gösterebilir.


Rüyada evi su basması, evin su bastığını görmek konusunda 2 Yorum yapılmış. Yorumları okumak ve yeni eklemek için tıklayın

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir


Buraya görüş, düşünce ve yorumlarınızı ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Site İçi Arama

Rüya Anketleri

Anketleri incelemek ve katılmak için tıklayın

Günlük Burç Yorumu

AkrepAslanBalıkBaşakBoğaİkizlerKoçKovaOğlakTeraziYayYengeç

İlginç Bilgiler

Önemli Rüyalar

Sponsorlu Bağlantılar

Telif Hakları

DMCA.com RuyaBul.com web sitesinde yayınlanan rüya tabirleri, yorumlar ve makaleler başka web sitesinde yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz.