Rüyada göz kalemi görmek

Rüyada göz kalemi görmek ne demektir, Rüyada göz kalemi görmek nasıl yorumlanır, Rüyada göz kalemi görmek neye işaret eder konuları bu sayfada incelenmiştir.

Rüyada göz kalemi görmek ne demektir

Ben rüyamda üç adet göz kalemi alıyordum. Özellikle saks mavi, koyu yeşil ve siyah olan renkleri aldım. Eve geldiğinde ise sadece saks maviyi gözüne sürdüm, rüyada göz kalemi almak ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler.

Rüyada göz kalemi görmek neye yorulur

Sevgi

Rüyanız oldukça enteresan olup, hakkınızda hayırlı mesaj vermektedir.

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda Acı, Şefkat, Ruhsal temizlik, Gülmek, Sevinç konularında arayışlarda olduğunuzu ve sonunda sizde iç barış, büyük bir memnuniyet oluşturacak yolu seçtiğinizi ve güzel bir haber alacağınızı simgelemektedir.

Rüyada göz kalemi görmek acı, şefkat, ruhsal temizlik, gülmek, sevinç anlamlarını simgeler.

Rüyada göz kalemi kullanmak, göz kalemi kullandığını görmek çok sevineceğiniz bir haber almayı ifade eder.

Rüyanızda göz kalemi almanız ruhsal arınma, mutluluk ve sevinç arayışlarınızı simgelemektedir.

 

 

Bu sayfada rüyada göz kalemi görmek, rüyada göze kalem çekmek, Ruyada goze kalem surmek, rüyada göze sürme cekmek, rüyada göze kırmızı kalem çekmek, rüyada gözùne kalem çekmek, rüyada mavi göz kalemi görmek hakkında bilgiler yer almaktadır.

4 YORUM VAR, YORUMLARI OKUMAK VE YENİ EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Burçların Özellikleri

KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ ASLAN BURCU ÖZELLİKLERİ BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ YAY BURCU ÖZELLİKLERİ OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ

Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin
Buraya sadece görüş, düşünce ve yorumlarınızı ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Günlük Burç Yorumunuz

Önemli Rüyalar

Hangi sıklıkla rüya görüyorsunuz

View Results

Loading ... Loading ...

Rüya Tabiri Hakkında

Rüya yorumu için objektif olmak ve olumlu düşünmek esastır. Bir rüya tabiri için görenin ruh hali, yaş, cinsiyet, meslek, görme zamanı ile rüyada görülen nesnelerin nitelik ile nicelikleri incelenmeli ve açıklaması için rüyada geçen aşağıdaki konulara da çok dikkat etmek gereklidir:
Renkler; siyah gümüş gri beyaz kırmızı bordo mor yeşil çim zeytin sarı altın turuncu mavi lacivert turkuaz kahverengi portakal pembe gibi renklere dikkat etmek lazımdır. Nesnelerin niteliği ; eski yeni, büyük küçük, temiz kirli, parlak mat, canlı cansız, ölü diri, dev gibi iri ufak, dar geniş, yüksek alçak, şişman zayıf birini, genç insan yaşlı kişi, ağır hafif, derin sığ, katı sıvı gaz, sert yumuşak şeklinde niteliklerini göz önünde bulunmak gerekir. Durumu; sağlam bozuk çalışan arızalı kırık çatlak çizik boyalı boyasız hatalı anormal normal şeklinde durumlar da dikkate almak gereklidir. Tüm bunlara dikkat edildiğinde bir rüya yorumu sağlıklı yapılabilir.