Rüyada nur görmek

Rüyada nur görmek ne demektir, Rüyada nur görmek nasıl yorumlanır, Rüyada nur görmek neye işaret eder konuları bu sayfada incelenmiştir.

Rüyada nur görmek neye delalet eder

Selamun aleyküm

Rüyamda bir farz namazında imam olarak görev yapıyorum ama cemaat önde ve kadın erkek karışık, yaşlı kadının birisi rüküdan kalkmadan bana uymuyor, “semiallahülimen hamideh” diyor beni şaşırtıyor ama ben yinede semiallahülimen hamideh” diyorum, ilginç olanı ise safta bir yaşlı adamdan gelin duvağı şeklinde bir nur beliriyor ve benim belime dolanıyor, bu yaşlı adam namaz bitiminde o namazda bana uymayan kadın için yorum yapıyor “uysaydı iyi olurdu” dercesine”.

Bu rüya ne anlama geliyor bunlar çok karışık.

Rüyada nur görmek nasıl yorumlanır

Bu çok ilginç rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Ancak böylesine derin manası olan bir rüyayı açıklamak için verdiğiniz bilgi çok az. Mesela gerçek hayatınızda işiniz nedir, medeni haliniz ne, Yaşınız kaç. Gönderdiğiniz mesajdaki mail adresinden sadece erkek olduğunuzu tahmin edebiliyorum.

Rüyanızda 3 unsur var: namaz kıldırmak, sizi şaşırtan yaşlı kadın ve belinize dolanan duvak şeklinde nur. Bunlar içinde nur en önemli olanı ve:

Rüyada nur görmek rüyalar içinde en hayırlı olanlardandır, doğru yolda ve yolunun aydınlık olduğunu gösterir. Büyük bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevkii, ün, mutluluk olarak yorumlanır. Kafir bir kimse bu rüyayı görürse Islama Allah’a yakınlığı keşfeder. Çünkü nur; ışık, aydınlık, doğru yol demektir. 

Rüyada aydınlıktan sonra karanlığa çıkmak, yoksulluktan zenginliği işaret eder.
Rüyada nur görmek İsyandan sonra tövbeye yorumlanır.
Rüyada Nur suresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, iyilikle emretmeye, kötülükten nehyetmeye Allah için sevmeye ve Allah için düsmanliga işarettir.
Rüyada nur, aydınlık ve doğru yol demektir. İnanmayan biri bir kimse bu rüyayı görürse Islama Allah’a yakınlığı keşfeder. Aydınlıktan sonra karanlığa çıkarsa, yoksulluktan zenginliğe, işaret eder. İsyandan sonra tövbeye yorumlanır.
Rüyada nur görmek, hidayete, isyandan sonra tevbeye ve körlükten sonra basirete kavuşmaya yorumlanır.
Rüyada Nur, salih amellere, ilme, Kur’an’a, salih bir evlada ve alime yorumlanır.
Rüyada Nurdan bir elbiseye büründüğünü veya nurdan bir gömlek giydiğini gören kimse, faydalanacağı bir ilim elde eder. Yahut Allah (c. c. )’a ibadet etmeye yönelir.
Rüyada nur görmek, hidayete işarettir. Kafir olan birisi rüyada zulmetten nura ve karanlıktan aydinliga çıktığını görse, Allah (C. C. ) onu islam ve imanla sereflendirir. Ve o kimse dünya ve ahirette manen Allah (C. C. ) a yaklasir, insanin nurdan zulmete çikmasi, zenginlikten sonra fakirlige, izzetten sonra zillete, hidayetten sonra sapikliga ve kör olmasina işarettir. Nur, salih amellere, ilme, Kur an a, salih bir evlata ve alime işarettir. Nurdan bir elbiseye büründügünü veya nurdan bir gömlek giydigini gören kimse, faydalanacagi biri ilim elde eder. Yahut Allah (C. C. ) a ibadet etmeye yönelir.
Rüyada tenasül uzvundan veya bazı azalarından nur çıktığını gören kimsenin, ilmiyle veya duasıyla faydalanılan bilgili bir çocugu olur.
Karanlıktan aydınlığa çıkmak kafir için imana, günahkar için hidayete işaret eder;
Nur görmek isyan ve tuğyandan sonra tövbe etmeye, körlükten sonra basirete; salih amele, hayırlı evlada, Kur an a ve alime işaret eder;
Nurdan elbise giymek faydalı ilme işaret eder,
bedeninin herhangi bir yerinden nur çıktığını görmek ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir erkek çocuğa işaret eder;
Aydınlık bir ortamdan zulmete çıkmak zenginlikten sonra yoksulluğa, itibar görmeden sonra horlanmaya, hidayetten sonra sapıklığa ya da kör olmaya delalet eder.
Rüyada nur görmek , aydınlık ve doğru yola işarettir. Kafir bir kimse karanlıktan aydınlığa çıkarsa islamla Allah’a yakınlığı keşfeder. Aydınlıktan sonra karanlığa çıkarsa, fakirlikten zenginliğe, delaletten sonra doğru yola, isyandan sonra tövbeye işarettir.

Bu sayfada rüyada nur görmek, rüyada nur ışığı görmek, rüyada yüzünüzün cok güzel oldugunu görmek nur yüzlü gibi olmak, rüyada nur ışık görmek, rüyada nur yüzlü birinin bana doğru gelmesi, ruyada nurdan parlayan kuran bırde bebek gormek nedır, ruyada olmus birinin agzindan isik sacmasi hakkında bilgiler yer almaktadır.

3 YORUM VAR, YORUMLARI OKUMAK VE YENİ EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Burçların Özellikleri

KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ ASLAN BURCU ÖZELLİKLERİ BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ YAY BURCU ÖZELLİKLERİ OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ

Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin
Buraya sadece görüş, düşünce ve yorumlarınızı ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Günlük Burç Yorumunuz

Önemli Rüyalar

Hangi sıklıkla rüya görüyorsunuz

View Results

Loading ... Loading ...

Rüya Tabiri Hakkında

Rüya yorumu için objektif olmak ve olumlu düşünmek esastır. Bir rüya tabiri için görenin ruh hali, yaş, cinsiyet, meslek, görme zamanı ile rüyada görülen nesnelerin nitelik ile nicelikleri incelenmeli ve açıklaması için rüyada geçen aşağıdaki konulara da çok dikkat etmek gereklidir:
Renkler; siyah gümüş gri beyaz kırmızı bordo mor yeşil çim zeytin sarı altın turuncu mavi lacivert turkuaz kahverengi portakal pembe gibi renklere dikkat etmek lazımdır. Nesnelerin niteliği ; eski yeni, büyük küçük, temiz kirli, parlak mat, canlı cansız, ölü diri, dev gibi iri ufak, dar geniş, yüksek alçak, şişman zayıf birini, genç insan yaşlı kişi, ağır hafif, derin sığ, katı sıvı gaz, sert yumuşak şeklinde niteliklerini göz önünde bulunmak gerekir. Durumu; sağlam bozuk çalışan arızalı kırık çatlak çizik boyalı boyasız hatalı anormal normal şeklinde durumlar da dikkate almak gereklidir. Tüm bunlara dikkat edildiğinde bir rüya yorumu sağlıklı yapılabilir.