Kategoriler
İlginç Rüyalar

3 Kişi Aynı Rüyayı Görmüş

3 Kişi Aynı Rüyayı Görmüş, Bu Ne Demek?

Merhaba, ruyayi goren kisi ben degilim, aslinda 3 kisi ayni ruyayi gormus, gordukleri kisi ise benim erkek arkadaşım. İlk annesi erkek arkadasimi gormus “bir sey mi yaptin oglum, cayir cayir yaniyordun, babanla ugrasiyorduk ama kurtaramiyorduk” demis, annesi  bu ruyayi 3 4 gun once gormus.

Bunun pesine en yakin arkadasinin annesi ayni zamanda komsulari, erkek arkadasimi ölü görmüş. Bunun pesine dun aksam evden adimini attiginda bir kiz cocugu ruyamda ölüyordun abi dikkat et demis bir arkadasida ruyamda senin yuzunden ölüyordum demis. Bunlarin hepsi 3 -5 gun icinde oluyor, üc kisi birden arkadasimi ölü gorunce korktuk, arkadasimda “icimde bi kararti var, kesin bir sey olacak hissediyorum” diyor, yardimci olurmusunuz lutfen. Birde yorumladiginizda kimden bahsedeceksiniz? kimin hakkinda? arkadasimin basina kotu bir sey mi gelecek onu merak ediyorum, aciklik getirirseniz sevinirim tesekkurler.

3 kişinin Aynı Rüyayı Görmesi neye çıkar?

Hazal merhaba, hakkınızda hiç bilgi vermemişsiniz, bu durum rüyanın açıklamasında önemli bir rol oynar. Ben mesajınızdan (bu bir miktar düzenlediğim hali) 12 – 15 yaşları arasında, ilkokul mezunu ya da orta okul öğrencisi olduğunuzu düşünüyorum. Eğer böyleyse bu yaşlarda bu konulara kafa yormak anlamsızdır. Eğer yaşın daha büyük ise durum o zaman daha kötü.

3 kişinin de erkek arkadaşının öldüğünü görmesi enteresan. Ortak rüyalar grubuna girer mi düşündüm pek benzemiyor, kişilerin bir birbiri ile yakın bağı yok. Bu nedenle bunlar ortak rüya olamaz.

Başka bir bakış açısı ise üç kişinin erkek arkadaşının öldüğünü görmesi güçlü bir mesaj verebilir. Ölümü sadece Allah bilir ancak bu kişilerin aynı rüyayı görmesi erkek arkadaşının başına bir şey geleceğine, belki de öleceğine işaret olabilir.

“3 Kişi Aynı Rüyayı Görmüş” için 4 yanıt

Merhaba biz 4 kişi aynı rüyayı gördük diyebilirim. Şöyle; ben yanımda irem diye bir arkadaşımı ve elif hocamızı gördüm ve biz okulun dışındaydık daha sonra okulun asansörüne biniyorduk ve inerken de kalabalık insanların arasından geçiyorduk. Burak arkadaşım gitar hocasını ve yine elif hocasını görmüş ve gitar hocasının odasındaymış. Hakan arkadaşım sınıftaymış yanlızmış ve kalabalık insanların sesini duymuş ve önündeki yemekle orucunu bozuyormuş. İrem yani benimde rüyamda gördüğüm arkadaşım beni bide başka birisini görmüş sınıftaymışız.

Biz bunları aynı gece gördük ve mekanlarımız aynı. Bizim birbirimizi görmemizin sebebi herkes farklı yerleri olması (irem ve ben hariç). Bunun anlamı nedir?

Merhaba arkadaşlar ben rüyamda lapa lapa karyagıyordu kar 3 metreye gelmişti ve bende bir tarla görüp arkadaşımla salatalık toplayıp yiyorduk ve arkadaşıma seni rüyamda gördüğümü söyledim arkadaşım bende aynı rüyayı gördüm dedi.ve diğer arkadaşım bende aynı rüyayı gördüm dedi ben benim rüyamda sen yoktun dedim ve 3ümüz aynı rüyayı aynı günde gördük ve ne anlama geldiğini bilmiyorum ne anlama geliyorsa yorumlarda yazar mısınız?

Merhaba ben emrah 33 yaşındayım evliyim rüyamda benim ölecegimi söylediler ve annemde beni ölmüş olarak görmüş ve teyzemin ogluda beni öldü olarak görmüş yani 3 kişi aynı rüyayı görmüşoldu ben anneme anlatmak icin aradım annemde bendeseni arayacakdım dedi ve rüyayı anlattı teyzemin oglu aradı rüyamda sen ölüyorsun dedi şaşkınlık icindeyim kendimi bugün yarın ölecek gibi hissediyorum lütfen bu rüya ne anlama geliyor yorumlarmısınız

Merhaba hiç merak etmeyin emrah bey korkacak birşey yok bu rüyanın anlamı ömrünüzün uzun olmasına işaretir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir