Akrep Burcu 2017 Yorumu

Akrep Burcu 2017 Falı

Akrep burcunun temel özellikleri için tıklayın

İnişli çıkışlı bir yeni yılınız var, olabildiğiniz kadar iyimser olun. Ne kadar sakin ve az stresli olursanız o kadar başarılı olursunuz. Her gününüz tam ve dolu olsun. Hem iş hem de özel hayatınız çok hareketli geçecek. Yalnız bu aceleci bir insan olduğunuzu göstermez. Bu işi yapabilmek için gereken zamanı düzenli kullanın, zamanı iyi ayarlayın. Akrep bu sene yeni ve ilginç şeyler deneyecek. Zaten ilginç ve heyecanlı bir 2017 Akrep’i bekliyor.

Bu yıl hangi burçtan olursanız olun bu yılı merak ve heyecan içinde geçireceksiniz. Doğum günü 24 Ekim – 22 Kasım arasında olanlar Akrep burcu olur. 2017 de her burcun kendine iyi ya da kötü geçen burçsal karakteri vardır. Akrep cesur ve dengeli bir insandır. Başarılı olmak için ne gerekirse yapar.

Akrep eşi ve arkadaşlarına karşı sadıktır. Yaptıkları her şeyi etraflarına söylemezler, biraz gizemli yaşamları vardır ve çabuk kıskanırlar. Akrep 2017 de mutlu olmak için biraz çaba sarf etmek zorundadır çünkü mutlu olmanız kendi elinizde.

2017 de Akreplerin aşk hayatı

Bekar Akrepler 2017 de aşkı bulacak, yalnız aşk evde oturarak bulunmaz, oturduğunuz sandalyeden kalkın ve dışarı çıkın. Gerekirse arkadaş bulma servislerine üye olabilirsiniz. Akrep’in cana yakını daha kolay sevgili bulur, içine kapanık gizemli insanlar biraz zor arkadaş bulur.

Hayatınızda biri varsa ona 2017 de daha samimi ve yakın olun. Bir çok konuda fedakarlık yapacaksınız, sevgilinize ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu söylemelisiniz, onun bunları bilmesi lazım. Sizde onun istek ve gereksinimlerini ancak onunla iyi bir muhabbetten sonra anlayabilirsiniz. Hamile kalmak veya çocuk sahibi olmak dahil onunla enine boyuna her şeyi tartışın.


2017 de birlikteliğinizi dengede tutmak çok iyi olacak, ilişkiniz yeni başlamış ya da eskimiş olsa da yatak odanız biraz hareketli olacak. Yeni arkadaş bulmak isterseniz gezi, tur, dağ sporları vb gruplara üye olmanız yeterli, aynı hobiyi paylaşan sevgililer daha mutlu olur.

Akrep’in 2017 de iş yaşamı nasıl geçecek?

Önceki yıla göre biraz daha fazla çalışacaksınız ama ödül alamayacaksınız. İş yerinde tam bir profesyonel olun. Size verilen tüm görevleri zamanında bitirin. İmkanınız olursa daha fazla görev üstlenin. Müdürlerine ve mesai arkadaşlarına saygılı olan herkes işinde başarılı olur.

2017 de Akreplerin maddi durumu nasıl olacak?

Geçen yıla göre daha çok çalışacaksınız demişti, o yüzden bu sene daha fazla para kazanacaksınız. Zaten paraya ihtiyaç duyarsanız bu da (çok çalışma) size ilaç gibi gelecek. Bu yıl zor duruma düşmemek için lütfen harcamalarınıza dikkat edin.

2017 de Akrep burcunun sağlık durumu

2017 bütün burçlar için enerji dolu bir yıl olacak, buna Akrep de dahil. Formunuzu korumak için egzersize devam etmelisiniz. Akrep’in akıl sağlığı önceki yıldan daha iyi olacak. İş ve okul hayatı dahil hayatın her alanında başarılı olmak için hem fiziki hem de zihinsel enerjinizi iyi kullanın. Akrep’in 2017 yılı önceki yıllara nazaran daha hızlı geçeceğe benziyor, biraz strese girseniz de moraliniz bozulmasın, fazla stres insanı hasta yapar, o yüzden insanlar hangi yöne doğru giderse siz de aynı yöne gidin.

Akrep burcu 2017 aylık falı

Ocak: Akrep’in aşk ayı. Romantizm artmış, online arkadaş servisi size çok uygun.

Şubat: Eğlence, zevk, macera ve dinlenme ayı.

Mart: İş aramak ve istihdam için uygun.

Nisan: Merkür sizden daha mantıklı olmanızı bekliyor.

Mayıs: Maaşınız artacak ya da yeni işe gireceksiniz.

Haziran: Hem iş hem özel hayatınızda değişiklikler sizi bekliyor.

Temmuz: Stres ve asabiyetten uzak durun, tartışmalardan kaçının.

Ağustos: Bu ay sabırlı ve disiplinli olun, ileride başınıza sorun olacak işler yapmayın.

Eylül: Bir başkasıyla flört ya da kaçamak var, bu iş yerinden birisi olabilir.

Ekim: Finansal konularda karar alırken bir daha düşünün.

Kasım: Hayati önem taşıyan değişiklikler olan bir ay olacak.

Aralık: Merkür’ün etkisinde kalacağınız ay, ani kararlar almayın.

Son söz: Akrep insanlarının 2017 de biraz sabırlı olmaları gerekiyor. Bu yılın getireceği değişimleri ancak sakin ve paniğe kapılmadan karşılarsanız zarar görmeden atlatırsınız.

Etiketler:

“Akrep Burcu 2017 Yorumu” hakkında 1 yorum

  1. Tüm Akrep burcu dostlarımızın görüş ve düşüncelerini buraya eklemelerini bekliyoruz. Ekleyeceğiniz bilgiler ilerisi için çok önemlidir. Mutlu bir yıl diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir