Kategoriler
Yıllık Fal

Akrep Burcu 2018 Yorumu

Akrep Burcu 2018 Falı

Akrep burcunun temel özellikleri için tıklayın

Akrep insanının egemen gezegeni Pluto’dur. Yunan mitolojisinde Hades olarak bilinen Pluto, yeraltı dünyasının efendisi idi. Bu durum gizem ve giz içerir, gizli gücün herhangi bir durumla, hatta en tehlikeli olanlarla da başa çıkabilmesini anlatır. Merak çoğu zaman yaratıcılığı harekete geçirir, doğal manyetizma ve baştan çıkarıcı güçleriniz sayesinde en karışık sorunları en iyi nasıl çözebileceğinizi herkesten daha iyi biliyorsunuz. Dış baskılardan etkilenmeden, yorulmadan kendinize ve içinizdeki çağrışımlara karşı mücadele eder ve kazanırsınız.

2018 yılı Akrep Burcu için genel bilgiler.

Tutku, bu yıl Akrep insanları için en öne çıkan özellik olacak. Tüm kazanma tutkuları, görsellikler, arzular, gerçekleriniz üzerine taahhütlere girebilirsiniz. 2018 yılına kadar kendi güneş şemanızda bu konuda pasif kalmıştınız ancak bu sene aynı alanla daha enerjik bir şekilde hareket edecesiniz; bazı heyecan verici hareketlerde bulunabilir, bazı önemli ilginç karşılaşmalar yaşayıp, yeni deneyimlere sahip olacaksınız.

Bu alan (yani tutkularınız) aynı zamanda hayatınız boyunca önem taşıyacak ve başkaları da etkileyecek yeni başlangıçlara vesile olacaktır. Sermaye ortaklığı, aile içinde daha sıkı işbirliği ve bazı önemli varlıklardan etkilenen geleceğe yönelik yatırımlarım tam zamanı olacak. Disiplin ve yıl boyunca kendini kontrol  şarttır ve disiplinli olup, kendinizi kontrol etmeyi başarıp, gereksiz riske girmediğiniz sürece hep kazanacaksınız. Hangi yoldan gitmek gerektiğini bilmek çok önemli, basit kurallara uyarak oynamak en kolay çözüm olacaktır.

Üç ay tutulması bu senede hayatınıza önemli etkilerde bulunacak. Mayıs ayındaki ilk ay tutulması, duygusal yaşamınızı ve yukarıda anlatılan ortaklıklar konusunu çok etkileyecek. Haziran ayındaki bir sonraki ay tutulması bilgi ve anlayış seviyenizi etkileyecek, bilgiyi doğru kullanmanıza sebep olacak ve ortaya bazı enfes ve egzotik imkanlar çıkaracak. Son ay tutulması ise Kasım ayında ve bu, isteyerek attığınız bir adımın hayırlı sonuç doğuracağını, ve şaşırtıcı yeni başlangıçlara yol açacağını müjdelemektedir.

Gerçeğinize, arzularınıza ve ihtiyaçlarınıza, onları nasıl işlediğine ve nasıl ilerlediğine dikkat etmek için daha fazla neden var. Bu arada Güneş tutulmaları da sizi etkileyecek. İki güneş tutulmasından ilki  yaşamınıza sıcaklık getirecek, kendini genç ve güçlü hissedeceksiniz, tutkularının peşinde gideceksiniz. İkinci Güneş’in tutulması ise Aralık ayında ve bu tutulma iyi odaklanmaya yardımcı olacak, kendi elde ettiğiniz varlıklar ve kaynaklar üzerine kazanmayı işaret etmektedir.

2018 Akrep aşk tahminleri

Bu yıl tutkular, fanteziler ve karışık arzularla dolu geçecek ve böylesine parlak bir odaklanma ile önümüzdeki yıl kesinlikle romantizm ve samimiyet sıkıntısı yaşamayacaksınız. Akrep cesareti ile cinsellik alanında mutluluk dolu yıl geçirecek ve bu yıl kişi dış görünümü hakkında kendine daha fazla güvenecek bu da tüm yaşamını derinden olumlu etkileyecek.

Ne hissettiğiniz, duygusal olarak neler yaşadığınızı sorgulayacaksınız ve sonuçta cinsel ve romantik mutluluğunuza engel oluşturan güvenlik meseleleri, korkular ve yaraları fark edip, bunları serbest bırakarak huzura ereceksiniz. Yalnızca kendi başınıza gerçeği arayın ve güzel bağlantıları, güçlü ortaklıkları hedef alın böylece tüm olanaklara sahip olursunuz.

Akrep Burcu  2018 para ve kariyer durumu

Akrep insanı 2018 yılında parasal konularda ve kariyer alanında tutkulu hali ve sahip olduğu yüksek enerjiden olumlu etkilenecek. Başka insanlar bu sene menkul kıymetlerini veya varlıklarını size açacaklar ve onları değerlendirmenizi isteyecekler. Yıl içinde aylar boyunca önemli finansal olaylarda etkili bir rol oynayacaksınız. Kendinizi çok güçlü ortaklar, işverenler, arkadaşlar ve diğerleriyle ilişki içinde bulacaksınız.

Hayatınıza getirdikleri şeyler ve onlarla nasıl baş edeceğiniz konusunda bazen strese girebilirsiniz. Aynı şekilde, mali kaynakların oluşturulması için kendi çabalarınızın olduğu dönemleri keşfedeceksiniz. Her zaman bir kutupsallık olabilir ama bu astrolojik bir fırsat anlamı taşımakta. Başkalarına ihtiyacınız olduğu gerçeğini öğrenmek ve kabul etmek (ve hatta kucaklamak) için harika bir dönem.

Ancak bu ihtiyaçların karşılıklı olduğunu unutmayın. Bir kez daha hatırlatmak gerekirse; kuralları göz önünde bulundurun ve onlara bağlı kalın.

En Başarılı Aylar

Jüpiter, ilk yedi ay boyunca faydalı seyahat imkanları yaratarak, vizyon ve ideallerinizi genişletme fırsatı sağlıyor. Özellikle rehberlere ve öğretmenlerin etkisi ile hayatınıza bol miktarda bilgi ve bilgelik katacaksınız. Felsefi bir etki gelişmeyi belirler ve sıradan anlar bu bilgelikle yerini uyanış olaylarına bırakabilir.

Ağustos ayından sonra Jüpiter, kariyerinize etkisini artırarak, promosyonları araştırmaya, yeteneklerinizi keşfetmeye ve farkına varacağınız yetenekleri bir üst adıma veya hedeflere doğru daha başarılı adımlar atmaya sebep olacak.

2018’de Olumlu Yollarla Kendinizi Değiştirin

Uranüs büyük kozmik yıldırım fabrikasıdır ve aydınlanmasını evinize ve oradaki ilişkilerinize eklemeye devam etmektedir. Sürekli akışkan, uyarlanabilir ve açık görüşlü kalın. Güvenle çalışın, yeni bir şeyler denemekten korkmayın, düşüncelerinizi açıklamaktan çekinmeyin.

Hayatın sürekli hareketi ve onunla birlikte gelen, ona karşı direnmekten ziyade ona katılmayı öğreten değişimin farkına varın. Değişim iyidir, mükemmel ruhanidir.

2018 yılı size neler getirecek?

Tatlı rüyalar ve zor arzular Neptün’ün araçlarıdır ve aynı zamanda haritanızdaki yeriniz, evinizi tutmak için belirlenmiştir. Uranüs’ün şimşekliğinden akıcı sıvıya yani Neptün’ün sıvısına dönüşüm sonucu kendinizi bir anda geleceğin dünyasında yaşıyor gibi hissedebilirsiniz. Sakın hayallerinizden vaz geçmeyin. Neptün’ün tek isteği dışarıda kovalamadan önce içeride görmek istediğin şeyi aramaktır.

Sonuçlar
Tutku, tutku ve daha fazla artan tutku, diğer önemli insanlar vasıtasıyla artan kaynaklar, 2018’de geleceğe yönelik en büyük hareketi göreceğiniz alanlar ve çabalar olacaktır. Etkili diğer kişilerle çalışmanın yeni yolları var ve yeni başarılara ulaşmanız güçlü olasılık.

Kalbinizi mutlu etmek için yeni arzular ve duyularınızı ifade etmekten çekinmeyin, yeni yollar arayın, unutmayın bu yıl en lezzetli ve heyecan verici anları yaşayacaksınız.

Akrep insanları hakkındaki önemli ipuçları

 • Onlara aptalca sorular sormayın çünkü en alaycı cevaplar vereceklerdir.
 • Çok derinden hissederler: her sözcük, eylem ve olumlu ya da olumsuz enerji doğrudan kalplerine gider.
 • İyi gözlemcilerdir, ancak bilgileri kendilerine saklayacaktır. Zihinlerinde bir yere dayanırlar.
 • Akrepler için öğrenmek biraz zordur ama unutmak mümkün değildir.
 • Çok anlayışlı olabilirler, ancak size gerçeği söyleme fırsatı verdiklerinde onlara asla yalan söylemeyin.
 • İçe dönüktürler, ancak dışa dönük gibi sosyalleşebilirler.
 • Akreplerin hisleriyle alay etmeyin, çünkü bu şeytanla oynamak gibidir.
 • Akrepler, samimiyetlerinden ötürü özür dilememesi gerektiği görüşündedir, bu nedenle aklınıza takılıp kalmanız daha iyi olacaktır.
 • Bir Akrep kişisi delirdiğinde, kaçış yoktur.
 • Bir Akrep insanının paranoyak olduğuna inanıyorsanız onun insanlar hakkındaki sezgilerinin asla yanlış olmadığını akıldan çıkarmayın.
 • Akreplerin kesinlikle nefret ettiği şey: bir başkası kendi davranışları için sorumluluk üstlenmek yerine onu suçlamakdır.
 • Akrep en gerçekçi zodyak işaretlerinden biridir.
 • Akrepler, anlaşmazlık duyarsa ağzını kapalı tutmanın zor olduğunu bulur.
 • Kötü bir gün geçirirken, hiçbir şeye ve kimseye umursamamış gibi davranırlar.
 • Akrep’i manipüle etmeyi asla başaramazsın. Bunlar ters psikolojinin ustalarıdır.
 • Akrepler çok soru sorarlar. Özellikle meraklı oldukları için değil, yalandan uzak durmanız için sizi test ederler.
 • Bir Akrep, sizinle planlar paylaştığında sizi seviyordur, bunu bilin.
 • En büyük kusurları: uygun olmayan kişilere (çoğunlukla masum olanlara) patlarlar.
 • Ağlarlar, ama asla başkasının önünde değil.
 • Akrepler başkalarını kızdırmaktan zevk alırlar. Sakin bir zihin halindeyken sizi öfkelendirmek için ne söyleyeceklerini iyi bilirler.
 • Akrep insanları sadece uzun vadeli ilişkiler veya evlilik ile ilgilenirler, kısa vadeli ilişkilerden hoşlanmazlar.
 • Nadiren başkalarından yardım isterler, yalnızca acilen ihtiyaç duyulduğunda.
 • Bir sorunun ne kadar acı verici olduğu önemli değildir, önemli olan onu çözmektir.
 • Aptallık onları sinirlendirir.
 • Bilinenlerden korkmazlar çünkü kendileri bilinmeyenleri temsil eder.
 • Pahalı şeylerden etkilenmezler? Bu tür ögeler için bir neden bulamazlar, israftan nefret ederler..
 • Akrep kişileri her zaman yalnız ve yanlış hissedilecektir.
 • Onları mutlu eden şey: onları anlayan birini bulmak ve deli olduğunu düşünmemek.
 • Birçok kişi bu insanların kötülük yaptığını düşünürler, ancak eğer onları gerçekten tanıyorsanız, çok şirin birey oldukları sonucuna varacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir