Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep Burcu 24 Ekim – 22 Kasım

Akrep Burcunun Olumlu Yönleri

  • Akrep insanları sadık ve uyumludur.
  • Akrep kişileri tutkuludur.
  • Akrep burcu insanları beceriklidir.
  • Akrepler dikkatlidir.
  • Akrep burcundan insanlar dinamiktir.

Akrep Burcunun Zayıf Yönleri

  • Kıskanç, eşini çok sahiplenir.
  • Şüpheci, fitne çıkaran.
  • Asi yaradılışlı, başkaldıran.

Akrep Burcu Kişilik Analizi

Akrebi öldür bağımsızlığını elinden alma. Bir Akrep aklına ne koyduysa yapar ondan vazgeçmez. Kendi başlarına çok iyi hareket ederler, toplumsal yönü diğer burçlarınki kadar iyi değildir, kendi başına yaşamayı tercih eder çünkü evde kimse ona patronluk taslayamaz.

Akrebin Arkadaşlığı Nasıl Olur?

Akreple arkadaşlık bayağı bir inişli çıkışlıdır, Akrebin kendisi gibi arkadaşlığı da karışıktır, ortada hiç sebep yokken suratları asılır, Akrebin kıskançlığı ve aşırı sahiplenme güdüsü meşhurdur aynı zamanda o oldukça sadıktır. Akreplerde müthiş bir hafıza vardır ve mazide olan şeyi unutmaz eğer mazide kendisine birisi kötülük etmişse onu hayatı boyunca unutmaz onu affetmesi de hemen hemen imkansızdır ve hatta ondan intikam bile alırlar bununla birlikte kendisine söylenen tatlı bir sözü de unutmazlar ve yapılan iyiliğe aynı şekilde karşılık vermek isterler.

Akrep kendine iyi davranan kimseye çok değer verir. Akreple olan arkadaşlığında size vereceğimiz en iyi tavsiye ona dürüst davranmanız ve bunun karşılığında oda size hayat boyu süren bir can dostu ve dava arkadaşınız olur, size hayatta yanlış yapmaz, başka hiçbir burçta bulamayacağınız dostane arkadaşlığı bu burçta bulabilirsiniz.

Akrebin İş Yaşamı Nasıl Olur?

Akrepten çok iyi doktor, cerrah, bilim adamı ve lider olur. İnsanlık tarihinde iz bırakan kişiler Akrepten çıkar. İş hayatında Akrepler çok zengin olur, yatırımları akıllı ve harcamaları tutumludur. Akrep insanı kazandığı servetini kimseye söylemeden gizli bir yerde tutar, servetini kimse bilmez çünkü Akrep kimsenin aynı yoldan zengin olup ona rakip olmasını istemez. Aynı şekilde benden sermaye yardımı istenmesin der.

Akrep İnsanının Kişilik Analizi

Akrep insanı iddialı, ısrarlı ve kararlıdır. Başarıya odaklanmış, kontrollü bir şekilde başarıyı ister. İnatçılıktan daha ziyade başarıya layık oldukları için düzenli şekilde gayret gösterirler, Akrebin bu gayreti herkesin dikkatini çeker, Akrep kesinlikle vazgeçmez, amacına ulaşmak için ne gerekiyorsa yapar, başarısının anahtarı esnekliğidir, herhangi bir durumu gözden geçirip eğer gerekiyorsa onu başka bir yöntemle yaparlar. Buda onların ortama ve şartlara adapte olma kabiliyetini gösterir. Akrepler muazzam savaşçıdır, güçlü gözlemleme yeteneği ve gerektiğinde kullandığı eşsiz bir hafızası vardır. Girdiği tartışmaları düşünce ve fikirleriyle layıkıyla kazanır. Akrepler olası bir karmaşayı huzura ve aynı şekilde düzenli bir ortamı fitne vererek karmaşaya döndürebilir, bunu da kendi menfaatleri doğrultusunda yapar. Kendi çıkarı için çalışan Akrep açgözlü ve tehlikelidir.


Akrep İnsanı İç Dünyası Nasıl Olur?

Burçlar dünyasında en çok yanlış anlaşılan burç Akreptir. Akrebin dünyası çelişki ve şiddetle doludur. Olan biten her şeyi bilmek isterler, günlük yaşamla olmakla birlikte gizli ilimlerle ve bilinmeyen dünyalar hakkında ilgilenir. Komplo teoriler ‘mistik sırlar – uzayın sırları onun ilgisini çeker. Kendi duygu ve motivasyonlarını belli etmez. Olmasını istedikleri derin arzuları vardır yani ihtiraslı insanlardır, daima gizli planları vardır.

Patronluk etmek Akrebin kanında vardır, Akrebi patron yapın sizden başka bir şey istemez, her şeyi ben kontrol edeyim der, her şey ve herkes benim kontrolüm altında olsun ister. Eğer hayattaki her şeyi kontrol edemezse içini korku sarar bu onu endişelendirir ve kendini güvende hissetmez. Akrep insani duygusaldır eğer mutluysa çok mutlu olur (havalarda uçar ) üzgünse çok derinden üzülür, yani Akrebin duygusallığı çok yoğundur. Kıskançlık duygusu ve başkasını çekememesi bu burcun ana özelliğidir. Akrep ayrıca çok özverili, güçlü ve başarılı olmak için hiç durmadan çalışır.

Akrepler sürekli kendi hayatlarının duygusal muhasebesini yapar, hayatın manevini değerini idrak etmeye çalışır, AKREBİN İÇGÜDÜSÜ çok gelişmiştir içine doğan olur. insan mantığı, mistik dünyalar ve insanın doğal olarak sahip olduğu enerji konusunda bilgi sahibidir. Akrep başarısız olmaktan çok korkar ama bunu hiç belli etmez, herhangi bir işte başarılı olamazlarsa sahip oldukları kabiliyetleri sayesinde hiç vakit kaybetmeden başka bir alanda yeniden başarı peşinde koşar. Başarısının sırrını ona sormayın söylemez, kendi kendine, kendi azmiyle başarılı olan biri varsa o akreptir. Başarısının sırrı ise kısa vadede başarı getirecek plan yapmasıdır. Hangi alanda başarılı olacağını ve ne gibi yeteneklere sahip olduğunu iyi bilir.

Akrep kime ve ona ne kadar güveneceğini iyi bilir eğer bu güven zamanla olgunlaşır ve güven testinden olumlu bir sonuç alırsa Akrep size ömür boyu güvenir arkadaşınız olur- AKREP sevimli bir görünüşe sahiptir ve muhteşem bir coşkuyla günlük hobilerini aynı zamanda iş arkadaşlıklarına çevirir. Dıştan bakılırsa Akrebin ne yaptığı pek anlaşılmaz, hangi işle uğraştığı belli değildir, iş hayatında iflas etmemesinin diğer bir nedeni ise içgüdüsünün hatasız olmasıdır. AKREP İÇİN bu dünyada alacağı en önemli ders; sahip olduğu enerji ve yeteneğini temiz bir gelecek için harcaması ve fitne ve açgözlülükten uzak durmasıdır.

Akrep Burcunun Kısa Tarifi

AKREP burçlar dünyasında aşırılık ve etkileyicilik simgesidir; AKREP insanı derin ve etkileyici biridir, AKREBİN gözle görülmeyen yanı vardır her zaman onun derine giden bir zekası vardır, size soru sorarsa şaşırmayın sizi tanımak ve herhangi bir konuda soruşturma yapmaktadır veya durum çözümlemesi yapmaktadır. Neden, niçin, ne zaman gibi soruların cevabını öğrenmeye çalışıyordur, Akrep herkesin çevirdiği dolapları iyi bilir, Akrep zayıf bulduğu herkesi kontrol etmeye çalışır, Akrep sevip saydığı herkese kibar, nazik- sadık ve cömert davranır. Akrebin dış dünyası sırlarla doludur buda mıknatıs gibi insanları ona çeker. AKREP her zaman her şeyin kontrolü benim elimde olsun ister bunu güvende olmak için yaparlar.


Akrep Kadını İle Çıkmak Nasıldır ?
AKREP hatunu çok duygusal, çok şey isteyen ve hislerini kolayca dile getirendir. Çok yetenekli ve entrikalarla dolu, erkeklerin başını döndüren bir kadın tipidir buna batı dünyasında kadının asi veya A kadını diye tanımlarız. Sahip olduğu her yeteneğiyle erkeğine fazlasıyla yeten bir kadın. Erkeklerin gıpta olduğu bir kadın, Akrep kadını erkeğini baştan çıkarır, onu ayartır, onu tahrik eder, iyi flört eder, erkeğine kalbini hemen vermez çünkü tanımadığı birine hemen güvenmez.

Akrep kadınının hayatındaki erkeğin onun güvenini kazanması için kimi testlerden geçmesi gerekir-AKREP belli etmez ama sağlam güvenli beraberlik ister bu yüzden ona bunu verecek erkek kaliteli olmalıdır ve ona sahip çıkmamalıdır. AKREP kadını çok sahipçi olup, sırla doludur, çekicidir ve erkekler çoğu zaman onun egemenliği altına girmekten çekinmezler.

Akrep Erkeği İle Çıkmak Nasıl Bir Şeydir?
Akrep erkeğiyle çıkmak, Akrep kadınıyla çıkmakla aynı özelliklere sahiptir. Akrep erkeği kolay tavlanır, onu alıp eve götürün onunla bir gece geçirin-Akrep erkeğiyle güvenli beraberlik zordur, Akrep duygusal olup hep kendini yalnız hisseder ve tatminsizdir ama bunu kadınına asla belli etmez. Yatak odasında ona yakın ve duygusal davranın ama ona patronluk taslamayın bu onu sevmez sizi terk eder gider.

AKREP erkeğiyle oynamak iyi bir fikir değildir. Buna kıskançlık gösterir, bırakın size liderlik etsin ve geceyi sizin için planlasın pişman olmazsınız, Akrep erkeği saat başı değişen surat şekli olur bazen asık suratlı bazende güler, suratı asık iken yanından ayrılmayınız ve destek olun çünkü zaten morali bozulmuştur ve biraz morale gereksinimi vardır. Akrep erkeği sizi çok korur onun yanında emniyetiniz tamdır.

Akrep İnsanı Nasıl Etkilenir ?
Akrebe kesinlikle rol yapmayın onu bir kilometreden anlar, yorumlarınızda samimi olun, onu dikkatli dinleyin (zaten çok entellektüel oldukları için onu pür dikkat dinlersiniz) ondan kimi şeyleri gizlemeye veya onu kızdırmaya çalışmayın, her zaman olan biteni bilmek ister unutmayın ki başkasını kızdırmak -kafaya almak ve entrikalarla dolu olan kimse daima odur. Dürüstlüğü ve açıklığı severler-fikirlerinizi açıkça söyleyin buna saygı duyar, Akrep hemen hemen her aktiviteyle ilgilenir sanırız onu aktiviteye davet etmekte zorlanmazsınız.

Akrebin sağı solu belli olmaz ve son anda fikrini değiştirebilir bu yüzden son dakika iptallerine karşı hazır olun. Akrep insanı planından vazgeçip diğer bir planı yapmaya koyulan insanları çok sever, onunla konuşurken fikrinin yanlış olduğunu söylemeyin şakada olsa onun gururu kırılır-bunu yanlış yöne çekebilir-onları kontrol altına çalışmayın hemde kendinizi hanım hanımcık rollerine yatmayın, çünkü Akrep kendisi gibi özgür karakterli insanları sever.

Akrep İnsanın Hassas Noktası
ZODYAK aleminin en seksi burcu Akrep olduğu için Akrebin özel yaşamı en hassas noktasıdır, özel hayatına dokunursanız çıkan ateşi söndüremezsiniz, bu konuda sadece birazcık dikkatli olun. AKREPLE ilişki bütün gece sürer ve fantezi ile dolu ve bu tecrübenizi tüm arkadaşlarınıza söylemek isteyebilirsiniz.

“Akrep Burcunun Özellikleri” hakkında 1 yorum

  1. Akrep burcunu çok iyi anlatmışsınız.Çünkü bende bir AKREPİM!Ve bundan gurur duyuyorum.Evet çok dogru.Rol yapmaya gerek yok,ben hemen anlarım!Bir ‘arkadaşım’var.Sürekli rol yapıyor bana karşı.Bu da beni delirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir