Kategoriler
Fal Kehanet

Annemin Sağlığı – Tarot Bakımı

Annenin sağlık durumu hakkında tarot bakımı

Şuan hayatınızda olmasını istediginiz yenilikler için eskiyi tamamen kapatmalısınız. içinde bulundugunuz durum kendinizle ve çevrenizle bir takım çatışmalar yaşadıgınızı tahriklere hemen kapıldıgınızı savunmaya geçtiginizi sinirli bir yapıda oldugunuz konusunda sizi uyarıyor. olayları daha sakin ele almalısınız.

Yapmak istediklerinizin engellendigi, eliniz kolunuz baglı bir şey yapamamanın vermiş oldugu can sıkıntısı ile hareket ediyorsunuz, inançlarınıza ters düşen durumlarla karşılaşmanız söz konusu, sınandıgınız görünüyor. Yaşamış olduklarınız sizi her an herkese ve her şeye karşı ataga geçmenizi sebep oluyor, enerjinizi dogru kullanmıyorsunuz, davranışlarınızın biran evvel farkına varmalı, sakin ve sabırlı olmalısınız. böyle devam ederseniz çevrenizdekileri kaybedersiniz.

Hedeflerinizin gerçekleşecegini bilmelisiniz, kendinize olan güveninizi artırmalı, yerinizde saymamalısınız. size açılacak bir iş kapısı görünüyor, uzun vadede gelirinizin olacagı emek ve çabalarınızın meyvelerini toplayacagınız görünüyor. İş yaşamınızda bir başlangıç, özel hayatınızda ise bir beraberlige adım atacagınızı haber veriyor kartlarınız.

Geçmişte yaptıgınız hatalarla yüzleşecek ve kendi adaletinizi sorgulayacaksınız, siz insanlara nasıl davranırsanız hayatta size bu yönde gelir, aile içinde de adaletsizlikler yaşandıgının da simgesidir bu kart.

İlahi güçlerin sizi korudugunu bilmelisiniz, aldıgınız dualar size mükafat olarak geri dönecek, annenizin sağlığı ile ilgili sevindirici gelişmelerin yaşanacagını haber veriyor kartlarınız, aile içinde huzur görünüyor, kendi enerjinizi ve bu yönde annenizin de pozitif düşüncelere sevk etmelisiniz. eğer iyileşicegine inanırsanız bu gerçekleşir, başımıza gelenler bizim düşünce sistemimizdir. Geleceginizi saglam temeller üzerine kurmak için, önünüz açık size sadece planlarınızı yapmak ve uygulamak düşüyor.

Size dar gelen ortam ve konuları aşıp, güvenli ve ferah bir noktaya taşıyacagınız görünüyor, düşünce tarzınızın değişimine neden olucak deneyimler yaşayacaksınız, kaybettiklerinizi fazlası ile geriye alacagınız görünüyor.

Güneş kartınız yeniden doguşu simgeliyor, kendinizi gereksiz korku ve düşüncelerden arındırın, isteklerinize inanın bununla birlikte çevrenizdekilere yumuşak ve anlayışlı davranın bu size mükafat olarak geri dönecek, güneş gibi günler yaşayacak ve aydınlanacaksınız, yaşayacagınız güzel bir ilişkiyede adım atacaksınız.

Mina.

“Annemin Sağlığı – Tarot Bakımı” için bir yanıt

doğum tarihi: 22-07-1987
doğum saati: 11.00
cinsiyeti: bayan
medeni durum: bekar
işi: ünv. mezunuyum. işsizim
yaşadığı şehir: istanbul
tarotta merak ettiği konu: iş ve sağlık. hayatım hakkında genel. annemin sağlığı.
1 – 2 – 3 – 4 – 7 – 9 – 11 – 19 – 22 – 32
şimdiden teşekkür ederim.
Hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir