Kategoriler
Fal Kehanet

Annemle Anlaşamıyorum, Beni Çok Sıkıyor – Tarot Falı

Anneyle anlaşma hakkında tarot falı

Aykırı tavırlarınız toplumda pek kabul görmese de yeni düşüncelere açık yapınız önünüze çıkabilecek fırsatları değerlendirmenize yol açabilir. İlişkinizde bir ayrılık söz konu olabilir. Yaşadığınız onca sıkıntıdan sonra alacağınız güzel haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Şu sıralar eski bakış açınızdan sıyrılıp değişeme ayak uydurmanın tam zamanıdır.

Yaptınız işte başarılı olmanıza rağmen işinizden hiç de memnun değilsiniz. Sabırlı olmanızda yarar var şuan herhangi bir değişiklik için uygun bir zaman kapıda. Esmer yakışıklı bir erkekle ilişki kapıda. Bütün planlarınız gerçekleşmese hayatınızda olumlu gelişmeler olacak. Çalışmalarınızı karşılığını nihayet olacak ve Meslekte bir terfi alacağınız bir dönem. Hislerinize kulak veriniz.

Bu evrede iyi bir haber alabilirsiniz. Mali açıdan bir rahatlama söz konusu. Sevgi ve ilgi beklediğiniz şu dönemde kendinizi biraz yanlız hissetmeniz normal. Tarot destesinin en uğursuz bir kartıdır. Kehanetleri ise ölüm, başarısızlık, sefillik ve karar verme yeteneksizliği, gecikmiş işler. Her şeyin ters gitmesi ve kederdir.

Ters gelen bu kart cehaleti ve tembelliği işaret eder. Mevcut kaynaklarınızı boşa tüketmeniz maddi sıkıntılara ya da ev ve aile karışıklıklarına yol açacaktır. Yaşadığınız tatsızlıklar sizi bir karar aşamasına itti. Vermek zorunda olduğunuz kararlar ne kadar zor olsa da bir seçim yapmak zorunda kalacaksınız.

Yaşamınızda şu sıralar hainlik ve gaddarlık yapan kişiler diz boyu. Dost görünen düşmanlara karşı tedbirli olun. İnatçılığınız sonu kötü bitecek olaylara yol açabilir. Gerçekleşmesini istediğiniz olayların olmaması sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Fakat siz yine disiplinli adaletli ve dengeli tutumlarınızı sürdürün. Başarı kapıda

Aşkın gözyaları için tarot falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir