Kategoriler
Fal Kehanet

Aşık Olduğum Kişi Tarafından Terk Edildim – Tarot

Terk edilmek hakkında tarot bakımı

Şu an kalbiniz kırılmış ve incinmişsiniz, hayalleriniz yıkılmış gibi görünse de güçlü olmaya çalıştıgınız bu durumu atlatmak için elinizden geleni yaptıgınızı söylüyor kartlarınız. Eliniz kolunuz baglı hiç birşey yapamamanın verdigi can sıkıntısı içindesiniz, beklemek canınızı acıtmış.

Karşı tarafla bir tartışma yaşanmış haklı oldugunu sanıyor, ama üzülmeyin size haksızlık yaptıgını görecek ve karşınıza pişmanlıklar içerisinde gelecek. Yaşamınızın bu dönemine ayak uydurmaya çalıştıgınız görünüyor, maddi manevi iniş ve çıkışlar söz konusu, ancak yaşadıgınız bu dalgalanmalar sona erecek.

Yanlızlıktan ve üzerine aldıgı yüklerden dem vurmuş , üzgün genç bir adam var falınızda, sizden uzak durmasının sebebi biraz yalnız kalıp düşünmek istemesi. Bu size karşı bir şey hissetmemesi anlamını taşımıyor. Yazılı bir mesaj haber alacaksınız, aynı zamanda bu bir zafer kartıdır. Yaşamınızla ilgili zaferler kazanacagınızı, ve duygusal anlamda kalbinizin fet edileceginin habercisidir.

Maddi anlamda şans ve kazanç var. Duygularınızın ve aşkın karşılıklı yaşanacagı mutlu bir birlikteligi ve yaşananlardan haz almayı simgeliyor gelen kartınız, belkide bu ayrılık yaşanmasaydı siz bu duygularınızın farkına varamayacaktınız.

Yaşadıklarınıza ve yaptıklarınıza sırtınızı yaslayıp, saglam temeller üzerinde kuracagınız geleceginize bakabilirsiniz. Gelecek yaşamınızda Aşk, Barış, ve Evlilik görünüyor.

“Aşık Olduğum Kişi Tarafından Terk Edildim – Tarot” için bir yanıt

14.04.1980 saat 5 le 7 arası diye biliyorum emin değilim ama.
cinsiyetim bayan, medeni durumum bekar, şuan işsizim, yaşadığım şehir ankara
merak ettiğim konu evlilik yani ( aşk ) aşık olduğum kişi tarafından terk edildim, evliliğe beni ikna etmişken :
5, 18, 23, 27,34,36,42,56,72,77

mucize : aşık olduğum kişi tarafından terkedildim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir