Kategoriler
Fal Kehanet

Aşk Konusunda Tarot Falı

Aşk hayatı konusunda tarot bakımı

İlişkiniz üzerinde yaşanan baskılar ayrılıga sebep olmuş, yaşadıgınız olaylar bunda oldukça etkili ancak mesafeli ve dik başlı tutumunuzunda bunda etkisi çok. Geçmiş yaşamınıza bakıp eski günleri yad ediyorsunuz, kalp acısı ve kırgınlıklar görünüyor.

Yaşadıgınız olaylardan ötürü kendinizi yalnız hissediyorsunuz, ancak kısa bir süre sonra bu yanlızlıgınız bitecek. İlişkiniz üzerinde adeletsiz davrandıgınızı ve şuan pişmanlık duydugunuzu haber veriyor kartlarınız, bu ayrılıga birazda sizin davranışlarınızın sebep oldugunu bilmelisiniz.

Yüreginiz yardım sever bir ruh hali içinde, verdikçe çogalacaksınız siz genelde almayı degil vermeyi seven bir kimsesiniz. Buda sizin enerjinizi artırıyor. Şuan her şeye karşı soguk ve isteksizsiniz, kendinize ve etrafınıza koydugunuz mesafeyi gözden geçirmelisiniz, arkadaş ve dost çevrenizden uyarı alabilirsiniz, ancak bu geçici bir durum çevrenizle dertlerinizi paylaşmalısınız.

Kendinizde düşündügünüz degişimleri hemen yapmalısınız bu size iyi gelecek, yaptıklarınızdan sonra artacak olan enerjiniz sizi çocuklar gibi mutlu ve şen olacagınız bir zaman dilimine gireceğinin habercisi.

Gerçekleşmesini uzun zamandır beklediginiz olaylar ve haberler kapınızda, karşı taraftan bir mesaj alacaksınız, barışma görünüyor kartlarınızda ilişkinizi bir ileri boyuta taşıyacagınız görünüyor.

Sabrınızın mükafatını fazlasıyla alacaksınız. Gelecekte gelişmelerin sizi sevindireceginden emin olabilirsiniz, karşı tarafın jestleri kalbinizi yerinden oynatabilir, bir evlilik teklifi alacaksınız, aile ve çevrenizde kutlamalar söz konusu.

“Aşk Konusunda Tarot Falı” için bir yanıt

merhaba ben daha öncede mesaj göndermiştim ama zannederem yanlış e posta adresine gönderdim. Tanıtımınızı twiter sitemde yaptım. bilgilerimi aşağıya yazıyorum. Bana da yorum yaparsanız çok sevinirim.

ilk önce numaralar:2-4-16-17-10-31-62-44-33-51
16.07.1989
saat sabah sekiz civarı doğmuşum.
cinsiyetim bayan
bekarım ve öğrenciyim.
konu: aşk ( erkek arkadaşımla ayrıldık merak ediyorum acaba bi gelişme olur mu ya da olmaz mı diye)
şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir