Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Askerdeki Eski Sevgiliyi Rüyada Görmek

Askerdeki eski sevgiliyi rüyada görmek nedir?

Şu anda asker olan eski sevgilimi rüyamda gördüm, bu iyi midir? kötü müdür? Bundan 10 ay önce beni çok seven birinden ayrılıp, onun en yakın arkadaşı ile çıktım ve hala çıkıyoruz, evlenmek üzereyiz ve eski sevgilim askere gitti, şu an burada aynı sokakta oturuyoruz. Rüyamda onu gördüm, beni yolda giderken tuttu ve bana “artık hesap ver, pek sıkmak istemiyorum, neden ona gittin, bana sadece bunun cevabını ver” dedi. Gerçek hayatta zaten biz bu konuyu konuşmuştuk. Bu rüyanın anlamı nedir?

Kimden: aşık
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:tuhaf
Anahtar kelimeler: eski sevgili

Askerdeki eski sevgiliyi rüyada görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızın ana teması eski sevgiliyi görmek olup, yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi görmek, eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Bakınız eski sevgiliyi  görmek rüya tabirleri sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Askerdeki Eski Sevgiliyi Rüyada Görmek” için 3 yanıt

Rüyada askerdeki sevgiliyi görmek
Benim sevgilim asker, rüyamda bana haber geliyor, diyorlar ki “Muhammed askerliğin stresine dayanamamış ve dağa çıkmış”, yani terörist olmuş. Bende Muhammed gibi dağa çıkan diğer bir erkeğin kız arkadaşını araştırıp buluyorum. O kızı da yanıma alıp dağa çıkıyorum yani sevgilimin yanına gidiyorum. bunun anlamı ne?

Gonca merhaba,
Rüyanız gerçek yaşamınızda zorluklara göğüs gerecek, engelleri aşmak için gerekli gücü kendinizde bulamadığınızı simgelemektedir.

Eski sevgilim uzman cavus oldu ayrıldiktan sonra rüyamda da onun sehit haberi ve mektubu bana geliyor ben istemiyorum ailesi varken niye bana getirdiniz diye askerlere kızıp bagıriyorum arkadasımız senı cok sevdi dediler bunu duyunca temelli sinirlendim aglamaya basladim inanmiyorum sevdigine seven sevdigini unutmaz beni arardi diye bagiriyorum abim mektubu okuyor konserden, suprizden bahsediyor ve gelecegini yazmis kendisinden once sehit oldugu haberi geldi hayir istemiyorum diye agliyorum arkadaslar guzelim ve serseriyi soyluyorlar o seni cok sevdi bunada sinirleniyorum hala agliyorum istemiyorum diye sonrada agliyarak sicradim uyandim ve aglamaya devam ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir