Aslan Burcu 2018 Yorumu

Aslan Burcu 2018 Falı

Aslan burcunun temel özellikleri için tıklayın

Egemen gezegeniniz Güneş’tir, ışık tutsağıdır. Güneş, gezegensel sistemimizin kalbinde bize hayat veren enerji verir. Zodyak’taki az sayıdaki diğer kişi gibi güçlü irade içindesiniz ve ikna güçleriniz her durumda parlıyor. Hayatınızdaki iniş – çıkışlar sıradan bir şeydir ve bunların kolaylıkla üstesinden gelirsiniz. İnsanları kazanma konusundaki kararlılığınız sonuna kadar tutarlıdır. Hırslı, tüm enerjinizi hedeflerinize ulaşmak için uygularsınız ve mücadele sizi ne olursa olsun güçlü olmaya, ayakta tutmaya devam eder. Simgelediğini hayvan gibi, saltanatınız mutlaktır.

2018 yılı Aslan Burcu için genel bilgiler

2018’de Aslanlar için dramatik bir değişim görünüyor, bu; arkadaşlıklar, önemli ittifaklar ve paylaşılabilecek kişisel hedefler, idealler ve misyonların konularındadır. Bu yeni yüzlerin benzersiz düşünceler ve hamlelerle sizi etkilemesi, günümüz hayatında bir gerçeklik haline gelmiştir ve değişim her zaman iyidir.

Üç ay tutulması sizi derinden etkileyecek.  Mayıs ayındaki tutulma hayalleriniz ve kuracağınız yeni dostluklar etkilenecek, sonra Haziran ayındaki ay tutulması hayallerin yerini anılara ve nostaljiye bırakmasına neden olacak ve nihayet Kasım ayında gerçekleşecek ayın tutulması ise tutkuya dönüşüyor.

Bu yılı sizin için süper özel yapan şey Aralık ayında güneşin sizi derin bir gönül ilişkisine sokması, yeni yaratıcı imkanlar sunması ve bol miktarda duygusal tatmin yaşamanız olacaktır. Son birkaç yıldır bu kadar enerjik olan ilişkiniz size yeni mutluluklar getirmeye adaydır.

Yeni aşk, önümüzdeki yılın menüsünde olabilir, doğal olarak da en şaşırtıcı kendiliğinden gelişen haliyle. Bu yılın sonlarında hayatınızın en önemli bölümünü oluşturan aile yaşamınız konusunda bugüne kadar pek somutlaşmayan bir çok şeyin gerçekleşmesine, doruk noktasına ulaşmasına tanık olabilirsiniz..

Aslan Burcu 2018 aşk tahminleri

Yukarıda belirtildiği gibi hayatınızın bu kısmı çarpıcı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Yeni ilişkiler veya eski sevgililerin geçmişten geri dönüşü, potansiyellerin bir parçası.

6 yıllık geriye uzanan bu dönemin tümü yavaş geçti. Belki bazen o kadar yavaş değildi ama sevgiye ihtiyacınız hep eksik kaldı. Artık ona ne istediğinizi, en derin seviyelerde ona neye ihtiyacınız olduğunu söyleyeceksiniz. Bunu yapmakla onun bir şeylerin farkına varmasına, size karşı daha dolgun, daha eksiksiz bir tutum içine girmesine yol açacak ve bundan mutlu olacaksınız.

Ekim ve Kasım’da (Akrep burcunda) bir lezzet ve yoğunluk katan bir Venüs etkisi görebilirsiniz. Bu etki ile hayatın dinamik, heyecan verici ve hayat değişen anlarını bekleyebilirsiniz. Tutkularınıza bakmak ve olanları onurlandırmak, olanları kucaklamak için artık çalışmayan şeyleri serbest bırakmak için mükemmel bir şans elde edeceksiniz. Yılın son iki veya üç ayına bakalım, kader ve kısmete inanın.

Aslan Burcunda 2018 Para ve Kariyer Konusu

Kaynaklara ve finanslara bağlı olan tüm olasılıklar ile karşılaşabilir, kendinizi entelektüel ve çekici bir durumda olabilirsiniz. Bazı olanakları kaçırma ihtimali vardır ancak yeni bir bakış açısı, yeni bir zihniyet hali ve büyük olasılıkla yeni bir hedef yönlendirmesi ile bunlara yeniden kavuşabilirsiniz.

Eskiden iyi çalışıyor olabilirsiniz, işler yolunda gidiyordu ama şimdi aynı mı? bunların sebebini sakin kafayla değerlendirmek gerekli ve atılması gereken adımları hatasız tespit etmelisiniz. Varlıklarını ve / veya beklentilerini artık yerine getiremiyorsanız, varlıklarınızı elden geçirmenin veya geleceğe yatırım yapmanın yeni yollarını bulmalısınız. Ortaklar bazen yardımcı olabilirler ama ne zaman yardım isteyeceğinizi ve ne zaman kendi başınıza ilerleyeceğinizi bildiren ipuçlarını bulmayı öğrenin.

Kendinize evinizde 2018 yılının sonuna doğru ekstra konfor, bazı yeni koşullar getirme ihtiyacını hissedeceksiniz. Belki bir yıl sonu ödülünün yansıması ya da yeni bir kariyer teklifi, iyi bir kullanıma ulaşan her şeyi koyun ve geleceği düşünün.

Yararlı Aylar

Jüpiter hayatınızın gölgelerini yılın ilk 7 ayında sessizce korur, onlara en çok ihtiyaç duyduğunuzda koruyucu melekler verir ve destek yetersiz olduğunda destek olur. Sezgiler artabilir ancak aynı zamanda genişleyebilirler.

Ağustos ayında Jüpiter gelişmiş fırsatlar dönemine girildiğini haber verir. Fırsatları takip etmek ve değerlendirmek bu ayda kolaydır, burada dikkat edilmesi gereken husus her şeye aşırı davranmaktan kaçınmak gerektiğidir.

2018’de Olumlu Yöntemlerle Kendinizi Geliştirin

Aslan, ortaklıklar ve samimi taahhütler alanında Uranüs’e ev sahipliği yapan bir yılda olacaklar. Yukarı ve aşağı değişimlerin bulunduğu bu kozmik dev hayatınızı yakından etkileyecek. Bu dönemde yeni eşyalar almak, yeni yatırım yapmak çok uygundur..

2018 yılı sizin için ne getirecek?

Yeni aşk, yeniden aşk, şaşırtıcı aşk ufukta görünüyor, büyük bir sevginin ortaya çıkması mümkündür. Romantizme, tutkuya ve bu keyifli keşiflere gelince evrenin ne getirdiğini tahmin etmeyi unutun, sadece ihtiyacınız olan her şeyi size sunacak şekilde tasarlandığına güvenebilirsiniz.

Düşler, fanteziler ve gerçeklik.

Algılamalar ve puslu gerçeklik Neptün özellikleridir ve sayıları da ilişkilerinizde, romantizminizde ve birliklerinizde geçerlidir. Uranüs bazı şeyleri kelimenin tam anlamıyla görünür biçimde değiştirdiği yerlerde, Neptün içeride bu işi yapar, farkındalığı değiştirerek, inançları yeniden şekillendirerek kişinin maddi ve manevi yönlerini geliştirmelerine sebep olurlar.

Yanıtların varacağı tek bir yer var ve o yer kişinin içinde. Her bağlantı Neptün’ün sisli dokunuşu altında belirli zamanlarda önceden belirlenmiş gibi hissedilebilir. Ama her zaman yaptıklarınız ve kozmik bağlarla ilgili hisleriniz üzerinde nasıl davrandığınızı bilirsiniz.

Sonuçlar

Dostluklar, ilişkiler ve paylaşılan tüm şeyler; olayların, bağlantıların ve gelecekte yol gösterecek olasılıkların kategorisine girer. Ayın kuzey düğümü İkizler burcunu Satürn’le paylaştığında hangi heyecan verici yeni seçeneğin en iyi uyacağını bilmek kolaydır. En mantıklı olan hayatınıza mantıkla sürdürmek olacaktır.

Aslan insanları hakkındaki önemli ipuçları

 • Aslan’ın sloganı: Ben değişmeyeceğim, bu yüzden bana siz alışmaya çalışın.
 • Aslan her zaman on adım önde olacaktır.
 • Kötü havalarda oldukları zaman onları rahat bırakın.
 • Aslan seni istiyorsa onun olacaksın. Ve inan bana, sana sahip olacak.
 • Aslanlar kimsenin önünde savunmasız durmazlar.
 • Bir Aslan insanı daima gururunu korumak için sessizlik çekecektir.
 • Aslan kadınları altın kazıcı değildir. Bir erkeğin yardımı olmadan para kazanmayı bilirler.
 • Aslan’dan hayat engellerini aşmayı ve istediğimizi elde etmeyi öğrenebiliriz.
 • Aslan’a tavsiyelerde bulunmak anlamsızdır, daima kendi bildiğini yine de yapacaktır.
 • Bir Aslan’ın umurunda iseniz sizin için endişelenir, çünkü koruyuculuk tabiatında vardır.
 • Aslanlar dostça görünebilir, ancak aslında güvenilir olup olmadığınızı belirlemek için her hareketinizi inceliyorlar ve kalıcı olarak not alıyorlar.
 • Aslana gitmesini söylersen pişman olursun, çünkü bir zamanlar gittiğinde asla geri dönmezler.
 • Hiç sabırlı birey değiller.
 • Aslanın doğum gününü görmezden geliyorsan, en iyi arkadaş listesinden silinirsin. Doğum günü çok önemlidir.
 • Bir Aslan bir durumda karanlıkta kaldığında onu kişisel olarak alacaktır.
 • Aslanlar insanlara yönelik yüksek beklentileri nedeniyle genellikle hayal kırıklığına uğrarlar.
 • Sürekli dikkat gerektirmezler ancak onlara ihtiyaç duydukları gibi onlara ihtiyaç duyduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Bir Aslan’ın zihniyeti kısaca: Hakim inan ve ben yanlış olduğunu sana kanıtlayacağım. Bana yapamayacağımı söyle ve ne kadar başarılı olacağımı göreceksin.
 • Aslan kişisi kızdığında söyleyeceğiniz bir şeyi duymak istemez.
 • Bir Aslan insanı bir şeyi yarım bırakmaktan hoşlanmaz, bu nedenle hayırı tercih etse bile eveti sıkça söyleyecektir.
 • Aslan’ı kontrol etmeyi asla başaramazsın.
 • Aslanlar çok konuşan insanlardan rahatsız olurlar, ancak üzerinde hareket etmezler.
 • Aslan insanı hiç vazgeçmez. Devam edecek gerekli kaynakları her zaman bulur.
 • Aslan, herkesin kendi kaderini yaratan kişi olduğunu düşünür ve hayatında başın dertte bir halde başarmaya çalışmazsan şikayet etme hakkına sahip değilsin.
 • Sinirlenince çok kötü şeyler derler, daha sonra pişman olurlar.
 • Daha sık değil, ikinci bir şans sunuyorlar, ancak üçüncü birinin aptalca bir işaret olacağına inanıyorlar.
 • Aslanlar, neredeyse hiçbir yerde görünmeyen kısa bağırma ve öfke davranışlarına yatkındır.
 • Aslanlar hak eden insanlarla sakin ve cömert davranır.
 • Aslan her şeye güreşmeyi sever.
 • Aslan son derece hassas olabilir, ancak her zaman bunu gizlemeye çalışacaktır.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir