Kategoriler
Burçlar

Aslan Burcunun Özellikleri

Aslan Burcu 24 Temmuz – 23 Ağustos

Aslanın Olumlu Yönleri

 • Kendinden emin,
 • Tutkulu, ihtiraslı
 • Cömert
 • Sadık
 • Cesaret sahibi, cesur

Aslan Burcunun Olumsuz Yönleri

 • Kendini olduğundan daha fazla iyi göstermeye çalışır,
 • Fazlaca patronluk taslar, emrim olmadan hiç bir şey yapmayın der, patronluğu çok sever
 • Gereğinden fazla drama yapar, melodiyi fazla çalar, çok açlar
 • Çok inatçıdır
 • Başkası hakkında gereğinden fazla yorum yapar (bırak kardeşim isteyen istediği gibi yaşasın, dedirtir )
 • Boş şeyler için çok vakit harcar, sonucu olmayan şeylerle uğraşır. Sonuç getirmeyen faydasız şeylerle uğraşır

Aslanın Burcunun Özellikleri

Aslan çok özgür ve bağımsız biridir fakat her zaman birilerini yönetmek, onlara emir vermek ister ve her zaman etrafında ona hayran olan, ona gereksinim duyan insanlar olsun ister, bana tapın der. Kendi başına büyük işler başarabilir, ama daha çok kendisiyle beraber çalışan insanlarla ve toplu halde başarılı olmak ister, yalnızlığı tercih etmezler.

Aslan Burcu Arkadaşlığı Nasıl Olur?

İnsanlar Aslanın hayat zevkine ve cana yakin kişiliğine hayran olurlar, Aslan başı darda olan insanlara büyük cesaret verir ve onların zor dönemlerini atlatmalarını sağlar, Aslanın coşkusu insanların çok dikkatini çeker, Aslanların sosyal yönü çok muazzamdır, insan ilişkileri müthiştir, bu sadece onların isteği olmayıp, tabiatıyla insanların onu sevmesinden ileri gelir. Aslanı sevmemek inanın çok zordur, çoğunlukla çok dengelidir, gerçekçi insanlardır, mazide olan şeylerle hiç ilgilenmez.

Eğer Aslan sizin halen geçmişte olan şeylerle vakit öldürdüğünüzü görürse size çok kızar, morali bozulur. Aslan kesinlikle bencil ve kendini düşünen insan değildir, arkadaşlarına çok düşkündür onlara büyük coşkuyla yaklaşır ve onları dört dörtlük ağırlar, Aslan tam bir arkadaştır, Aslan size asla kin tutmaz, çok bağışlayıcıdır, insanların değişken yaradılışlı olmasına ve onlara her zaman saygıyla yaklaşır.

Aslan Burcunun İş Hayat Nasıl Olur?

Eğer Aslan bulunduğu işte bir otorite sahibiyse, Aslanın müşteri ilişkileri çok etkili ve başarılıdır, Aslanı bir işte zaten uzun sure düşük maaşla veya düşük mevkilerde çalıştıramazsınız, müthiş zekası ve kabiliyetiyle yukarılara doğru tırmanır ve en yükseğe çıkar, ve en yüksekte de uzun süre başarılı olur, Aslan iş yaşamında iş arkadaşlarıyla inanılmaz derecede iyi geçinir, mesai arkadaşlığı mükemmeldir, Aslanın ekip halinde performansı süperdir, yani Aslan grup olarak çalışmayı çok iyi becerir, yatkındır, grup toplantılarında çok diplomatik olmasını bilir, diplomatlarla delegasyonu süperdir, Aslana kesinlikle emredemezsiniz, Aslan size coşkulu ve neşeli karakteriyle emir verir, Aslanın emir aldığı insanlar ondan her zaman memnundurlar, çünkü Aslan onlara her zaman saygılı ve kibar davranır, herkese eşit muamele eder.

Aslanlarda rol yapma yeteneği çok müthiştir ve bu tiyatro yeteneklerini iş yaşamlarında kullanır, rol yapma yetenekleri iş yaşamında olumlu bir etki yapar ve başarılarında katkısı büyüktür, bir ülkede ekonomi batarsa Aslanda batar, Aslanın batması ekonominin batması demektir, yani demek istediğimiz Aslanin batmasi çok zordur, Aslan kaybetmemek için çok uğraşır, Burçlar dünyasında en çok para harcayan Aslandır, Aslanın eli süper açıktır, müthiş para harcar, çok lüks olmamakla beraber, yüksek kaliteli yaşamı sever, ve kesinlikle bir malın ikinci kalitesini almaz, her şeyin birinci kalitesini alır.


Aslanın Huyu Nasıldır?

Aslan yeni ve olağanüstü şeyleri sever, onlar için modası geçen her şey önemini yitirir, Aslan modası geçmiş hiçbir şeyi istemediği için bu bazen başına iş açar, Aslan umulmadık anda eğer bir felakete uğramışsa o felaketten kendini kolayca kurtarabilir, mutsuzluğa hiç katlanamaz, bu onların onuruna dokunur, , tekrar olumsuz durumu düzelterek mutluluğa kavuşur, Aslan bazen kendisi gibi otorite sahibi zeki insanlarla karşı karşıya gelir, onlar Aslana hükmetmek ister ama Aslan bir santim bile geriye itemezler, Aslan kimseden emir almaz ve kimseye taviz vermez, Aslanın bileği bükülmez.
Aslan öfkesini kullanarak ve hiddetlenerek içine girdiği olumsuz bir ortamdan zaferle çıkar, Aslan her zaman istediğini alır. Aslanın hakimiyet alanına girmeniz mümkün değildir.

Aslanın İç Dünyası Nasıldır?

Aslanlar müthiş duyarlıdır ama bunu iyi gizlerler, Aslanlar manalı sözü ve iltifatı sever, Aslanda beni sev, say, hayran ol egosu çoktur, Aslan için her şey bir gurur meselesidir, Aslanın en önemli şeyi gururudur ama fazla gururda onu biraz kendine fazla düşkün yapar ama aslanın sıcak kalbi onu daima heybetli kılar, eğer Aslana gereken saygıyı göstermezseniz, Aslan sizden ona saygı göstermenizi ister, Aslan için mühim olan şey onların bu dünyada gerekli olduğunun bilinmesidir.

Aslan Burcunu Kısaca Tanıyalım

Aslan, bizim bildiğimiz Aslandır, ormanlar kralı Arslandan bahsediyoruz, onlar ormanların hakimiyetini elinde tutar, bir krallığın sahibidir, bir hakimiyetin sahibidir. Onurlu, gururlu ve en önemlisi de bunların hepsi sadece onlarındır. Bir Aslan için ister evi olsun, ister hanımı hayatında ne varsa onların tek hakimi Aslandır. Aslan bulunduğu her ortamda insanların ilgi noktasıdır, o ortamın hakimi de Aslandır, insanoğlunun Aslana hayranlığı onun hoşuna gider. Aslan her ortamda yerini belli eder, Aslanın nerede olduğunu bilirsiniz, Aslan her zaman enerji doludur ve etrafını mıknatıs gibi kendine çeker.

Aslanın büyüklüğünü herkes iyi bildiği için ona saygıyla yaklaşır ve onun önemi her zaman açıkça dile getirilir, Aslan için her şey birinci kalite olmalıdır o ikinci kaliteye bakmaz, Aslandaki lüks aynen sultanlardaki gibidir, Aslan için medyanın onun hakkında ne düşündüğü de çok önemlidir, insanoğlunun onun hakkındaki fikirleri de onun için önemlidir, Aslanın serveti daima dillerdedir. Aslan imajını korumak için ne gerekirse yapar.

Aslanlar cömert, nazik ve açık kalpli olurlar Aslana yanlış yapanın sonu çok fenadır, Aslan onu tek pençesiyle parçalar, Aslan kin tutmaz ve affedicidir, Aslanlar dünyada herşeyin doğrusunu yapmaya çalışırlar yani dünyayı doğruluğa götürmek isterler, her şey doğru olsun isterler, her günün akşamında bir şeyler başardığını bilmek isterler Aslan önüne hangi sorun çıksa ona bir çözum yolu bularak yaklaşır diğer burçtan insanlar gibi arkasına gerilip sadece düşünmez.


Aslan Burcundan Kadınla Çıkmak Nasıldır?
Aslan burcu kadını için yapacağınız ilk şey onun güzelliğini övmek onu takdir etmektir, bunu yapmazsanız baştan kaybedersiniz, onunla beraberken başka kadına gözünüzün ucuyla dahi bakmayın. yaşamınızdaki tek kadının o olduğunu ona hissettirin, gözünüz ondan başka hiç bir şeyi görmesin, Aslan kadını hayatınızda başka bir kadın olduğunu sezerse bu onu sizden hemen soğutur, Aslan kadını zaten çok güzel olduğu için belkide onu kazanmak için başka erkeklerle bir yarış haline girebilirsiniz, bilerek ya da bilmeden erkekleri kendine cezbeder.

Aslandan çok güzel sevgili olur çünkü size bitmek bilmeyen bir ilgi ilgi gösterir, size her zaman yardımcı olur, çok şefkatli ve candandır, Aslan kadınıyla olmak her zaman neşelidir o biraz da ben reisim der ama genel olarak erkeğine saygılı ve onun liderliğini kabul eder, Aslan kadını iyi karakterli erkekler için ideal bir eş olur ama bu erkeğin onun her şeyini kontrol etmemesi gereklidir.

Aslan Burcundan Erkekle Çıkmak Nasıl Bir Duygudur?
Aslan burcu erkeği kolay aşık olur ama bu fazla sürmez çünkü hayatın gerçekleri onun için daha ön plana çıkar, Aslan ayakları yere sağlam basan ve hayatın gerçeklerini benimsemiş kadınla birlikte olur, Aslan yaradılış icabı gönül ilişkilerinde biraz umursamaz gibi görünse de aslında içinden duyarlı ve duygusaldır.

Aslan kendine bakacak bir kadın arar, kadını kadın olarak ister, bana kadınlık etsin ister, Aslan hemen hemen her türden kadınla iyi geçinir, anlaşamayacağı kadın burcu yoktur, Aslan erkeği kadına gereksinimi olan her şeyi verir, bir Aslanla belli bir süre yaşayan bir kadın ona zamanla dünyadaki tek erkeğin o olmadığını ona öğretir

Bir Aslan Nasıl Tavlanır?
İlk kural hayranlık, ona hayran olun, o sizin olsun, bir Aslanı kolay etkilersiniz, onu en kolay etkileme yolu iltifat etmektir, iltifat duymak Aslanın etini yağını eritir, bir Aslan bir iltifatın hayatta nelere kadir olduğunu bilemez, Aslana iltifat etmek onun ayaklarını yerden havaya uçurmaktır, iitifatlarınız yalancıkta olsa onun için fark etmez, umursamaz onun için püf nokta beğenilmektir. Aslana biraz komik olun.

Aslan eğlendirilmeyi, eglenceyi sever, Aslanı güldürebilirseniz onu kazanırsınız, ona güzel bir akşam yemeği yaparsanız çok sevinir, ona her şeyin birinci kalitesini ikram edin çünkü onlar için hayattaki her şeyin en iyisine layık olduklarını düşünür başka bir deyimle hayattaki hiç bir şey onların kalitesine yaklaşamaz. En güzeli giymek, ey iyiyi yemek ve şehirdeki en kaliteli gece kulübüne gitmek isterler.

Aslanın Hassas Noktası Neresidir?
Aslanın sırtı en hassas noktasıdır, aslanların çoğunun kalın adaleli sırtları vardır, aslanın boynundan kalçasına kadar elinizle kaşıyın, sırtlarının kaşınmasını çok severler bu onlar için bir pofpoflanmadır, güzel kokulu bir yağla sırtına masaj yapın bakın ne oluyor?

“Aslan Burcunun Özellikleri” için 2 yanıt

Aslandan korkmak
İyi geceler. 19 yaşında bir kızım. Bu sene üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum. Sınava az kaldığı içinde çok stresliyim ve korkuyorum, rüyamda da çok korkuyordum ama belki birde anlamı olur diye size yazıyorum. Bekarım.
Rüyamda 3 tane kız kuzenim ve ben evimizin yanındaki caminin etrafında bir aslan tarafından kovalanıyorduk. Aslan erkekti, karşıdan üstümüze doğru geliyordu, ben tam kaçmaya hazırlanırken kuzenlerim “kaçma” dediler, aslanda hızlı bir şekilde üstümüze doğru geldikten sonra gidiyordu, saldırmıyordu, çok kez oldu bu uyandığımda çok korkmuştum. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Betül selam, gördüğün rüya şu anda gerçek hayatında yaşadığın bazı sıkıntı ya da üzüntüleri paylaşacak birilerine ihtiyacın olduğunu anlatırken aynı zamanda seni çekemeyen birinin sana karşı kullanmayı düşündüğü bir gücün ya da bir kötülüğün bir şekilde dönüp o kişiyi vuracağını ancak her zaman dikkatli ve tetikte olmak gerektiğini belirtmektedir. Lütfen aslan rüya tabiri sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir