Kategoriler
Doğa Rüyaları

Ayak Basılmamış Ormana Gitmek

Ayak basılmamış ormana gitmek neye işarettir?

18 yaş bekar, çok sevdiğim sevgilimle ailemin ısrarı uzerine lafta ayrıldık, aramizda mesafeler var, haftada en fazla bir kere gorebiliyorum, gunde en fazla bir saat konusabiliyorum, cok ozledim neredeyse her gun ruyamda goruyorum onu, ruyamda gormek icin uyuyorum, ailem onunla hala birlikte oldugumu ogrenirse bana degil ona zarar verecekler, dini inancim bile bu yuzden hasar gördü, butun olumsuzluklarin uzerimde oldugunu dusunuyorum, isyan içerisindeyim, ruh halim bu. Sevgilimi birakamiyorum ama çok korkuyorum ona herhangi bir zarar gelmesinden.

Rüyamda 20 li yaşlardayım, ayak basılmamış ormanlardan birine ikinci kez gidiyoruz, bu ormanda ölümcül böcekler var ve soktuğu anda insanı öldürüyor. Yanımdaki arkadaşımın kıvırcık saçlı sevgilisinin saçlarına bir kaç böcek düşüyor ve benim elim ayağım tutuluyor, hiçbir şey yapamıyorum, sevgilisini çağırıyorum, yardım ediyor saçlarını silkeliyor. Daha sonra o ormanda salıncak gibi bir şeyle sevgilimle sallanırken saçlarıma böcek düşüyor, saçlarımı karıştırıyorum, sevgilim mahvoluyor, yardım etmeye çalışıyor ama böcekler gitmiyor o anda uyanıyorum.

Ayak basılmamış ormana gitmek nasıl yorumlanır?

Zeynep merhaba, rüyada orman görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada balta girmemiş – ayak basılmamış orman görmek rüya sahibinin gerçek yaşamda karşısındaki engellerin hiç de düşündüğü kadar zor olmadığını, ilk bakışta büyük gibi görünen zorlukların sabır ve gayret ile kolayca aşılabileceğini temsil eder.

Rüyada böcekler genel anlamda akraba, arkadaş ve tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesaj verir ve çoğu zaman küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Ancak bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar verebilir. Bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar. Bu konuda lütfen rüyada böcek görmek sayfasını inceleyin ve içinde olduğunuz ruh haliyle birlikte bu bilgileri bir arada değerlendirerek mesajı tespit ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir