Kategoriler
Fal Kehanet

Ayrıldığım Sevgilimle Yeniden Bir Araya Gelecek Miyim – Tarot

Eski sevgili hakkında tarot yorumu

Şu anda kendinizi mutsuz ve yalnız hissediyorsunuz. İlişkinizin bozulmasındaki asıl nedenin üçüncü bir kişi olması sizi çok üzdü. Size etki eden ve karşı duran nedenleri gösteren karşıt kartınız Kupa Yedilisi ve Henüz bir sonuç vermeyen büyük atılım ve projeleriniz var olduğunu gösteriyor. Hayalperest birisiniz ve ayaklarınız yere hiç basmıyor. Gerçekle bağdaşır hayaller sizi daha başarılı kılacaktır.

Sorunun ana nedenini belirleyen temel kartınız Ters Gelen Kupa Prensidir. Engeller ve hileler ile karşılaşacak fakat sonunda bu hileler açığa çıkacak ve kazanan yine siz olacaksınız. Dost görünen düşmanlara karşı dikkatli olun mesajı vermektedir. Yakın Geçmişiniz ; Kötü bir dönemeçten geçiyorsunuz. Kolay sandığınız işlerin aslında hiç de kolay olmadığını anladınız. Bu evrede ilişkileriniz zayıfladı ve hayatta yeni bir anlam ve amaç aramaya koyuldunuz. Değişmeyen tek şey değişimdir diye boşuna söylememişler. Değişiyorsunuz.

Para Ası Bu kart mutluluk ferah ve zenginliği ayrıca yeni bir ilişkiyi temsil eder. Kartlar içindeki en hayırlı kartlardan bir tanesidir. Önünüze kimi fırsatlar çıkacak. Sizde bu fırsatları kaçırmamak için gerekli cesareti gösterin. Gelecek kartınız Ters Gelen Yıkılan Kule ve Bu kart zulüm, sıkıntı, baskı, kendini bozma ve yıkma. Hapis ve kaçınılmaz dertlerle boğuşma anlamlarına gelir.

Duygularınız ; Çevrenizde başarıyı yakalamış arkadaşlarınızı görüp iç geçirdiğiniz bir dönemdeyiz. Girişimci ruhunuzu su üstüne çıkartma cesaretini gösteremediğiniz sürece iç geçirmeye devam edeceksiniz. Bu evrede engellerle karşılaşabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var

Biraz sıkıntılı ve depresif günler geçirmektesiniz. Zihniniz sürekli bir şeylerle meşgul. Biraz dinlemeye ve dünyadan bir müddet elinizi eteğinizi çekmeye ihtiyacınız var. Bu sıkıntılı dönemin geçici bir dönem olduğunu unutmayın.

Kazandığınız paraları doğru yerlerde kullanmazsanız parasal açıdan zor günlerin sizi bekliyor. Ters gelen bu kart maddi sıkıntının habercisidir. Ayrıca ilişkiniz üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Sizi amacınıza ulaştırabilecek bir kişi ile tanışacaksınız. İşlerinizde bir planla ilerlemeniz size başarıyı getiriyor. Benliğinizden gelen sese önem verin.

“Ayrıldığım Sevgilimle Yeniden Bir Araya Gelecek Miyim – Tarot” için 2 yanıt

Rüyamda justin bieberin turkiye ye gelmişti ve justin bieberin bir konserine gittiğini görmek rüyam da çok tatliydi ama inşallah gerçek olur ( 2017 de justin bieber turkiye ye geliyormuş ).

Benim rüyamda justin bieber bizim eve geliyordu ve bizim ev villaydı, sonra beraber evleniyorduk ve klip çekiyorduk.(onu herkesten daha çok seviyorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir