Balık Burcunun Özellikleri

Balık Burcu 20 Şubat – 20 Mart

Balık Burcunun Olumlu Yönleri

 • Balık burcu insanı şefkatlidir,
 • Balıklar her zaman uyumludur,
 • Balık insanları anlayış sahibidir,
 • Balık burcunun kişileri eşine bağlı ve sadıktır,
 • Balıkların yaratıcı yönleri güçlüdür.

Balık Burcunun Olumsuz Yönleri

 • Balıklar aşırı duygusaldır,
 • Balık insanları her şeyden kıl kapar,
 • Balıklar kolay karar veremez,
 • Balık burcu kendine çok acınır,
 • Balıklar biraz tembeldir, görevi zamanında yapmaz,
 • Balık burcunun insanı sorumluluktan kaçar.

Balık Burcunun Bağımsızlığı

Balık burcu sağlam karakterde ve dominant bir sevgiliye muhtaçtır çünkü Balık karakteri icabı kendine acıyan ve kendi ayakları üstünde pek duramayan biridir. Balık burcunun yaratıcılık özelliği bazen kendini gösterir ve belli bir süre başarılı olur fakat kısa bir süre sonra tekrar bayır aşağı gitmeye başlar, etrafında daima onlara rehberlik eden arkadaşa ihtiyaçları vardır.

Balık Burcunun Arkadaşlığı Nasıl?

Balık burcu eğer arkadaşı yardıma gereksinimi varsa kendi prensiplerine aykırıda olsa ona yardımı esirgemez, Balık müthiş duygusal ve sadık olur. Balık arkadaşının proplemini kendi üzerine alır yani üstlenir ve ve arkadaşının acısını paylaşır böylece Balıkta bu proplemin bir parçası olur. Bu Balık burcunun zayıf yönüdür, Balık burcundan arkadaşı olan kimselerin bilmesi gereken önemli nokta ise Balıktan yardım uman kişi aslında ondan iyilik yerine daha çok zarar görür, bu yüzden Balıktan yardım istemeyin çünkü Balık size yardım edeyim derken ortamın içine sıçar, ortamın telaşından kendi kimliğini kaybeder, kendi kafayı yer, Balığın başarılı olabilmesi için sağlam ve pozitif bir arkadaşa gereksinimi vardır, Balıklar macerayı, yeni ortamları ve partilerden hoşlanır. Balık burcundan bir arkadaş size her zaman coşkulu ve uzun süreli bir arkadaşlık sunar.

Balığın İş Yaşamı Nasıl Olur ?

Balık burcunu kendine güveni olmadığı ve disiplinsiz oluşu ve aşırı duygusal olması dolayısıyla şirket yöneticiliği ve liderlik gibi sorumlu yerlerde göremezsiniz, başarılı oldukları alanlar ise ;yazarlık, sinema, şiir veya müzik adamını sayabiliriz.

Balık burcu astroloji, gizli ilimler, sırlar dünyasında muazzam başarılı olur. Müthiş yaratıcılık özelliklerini diğer insanları etkilemek ve onları yönlendirmek için kullanabilir. Saydığımız bu alanlarda Balık burcu maalesef dünya çapında ünlü olması mümkünken tembelliği yüzünden hemen köşeyi dönmeye çalışırlar ve kendi sonlarını getirirler, Balığın kendine güvenmesini öğrenmesi gerekir çünkü ardaşları onlara hayrandır.

Balığın Beyin Yapısı Nasıl Olur ?

Balığın kişiliği biraz havadan, yüzeysel olur, bulunduğu ortama hemen ayak uydurur, size bir şey söyler ama yapmaz, sağı solu belli olmaz. Gittikleri bir ortamda ortamın havasına hemen kendisini uydurur, yabancılık çekmez-benim kayınbiraderim ve kız arkadaşım Balık olduğu için bu burcu benden iyi kimse bilmez.

Müthiş merhametli, şefkatli ve başkasının acısını çok iyi paylaşır, insanoğluna zararı dokunan birşey onuda derinden üzer ve bu konuya o kadar çok üzülür kiü sanki her şeyin sorumlusu kendisi olduğunu düşünür. Mutlu olduklarında müthiş neşeli, üzgün olduklarında ise oldukca kederlidir.


Balığın Kişilik Analizi

Balık burcundaki içgüdü ve medyumluk kabiliyeti Zodyak alemindeki hiç bir burçta olmaz. Balık kendi içgüdüsüne çok güvenir çünkü çoğu zaman dediği çıkar.

Balık burcunun en zayıf yönü aşırı dugusal ve incinebilir olması ve başkasına hayır diyememesidir. Başkası tarafından reddedilmekten cok çekinir ve onların duygularını incitmemek için onlara her zaman evet der, hayır diyemez. Onların proplemlerini çözmede onlara yardımcı olur çünkü buna kendiside mutlu olur.

Balık burcu burçlar aleminde kendi dünyasını kendi yıkan adamıdır, bunu simgeler yani hayatlarını kendileri zehir ederler. Bu burçta doğan insanların şanssız oldukları söylenemez
kazançları oldukca iyidir. BALIK burcu genellikle hayatlarında yanlış insanlarla arkadaşlık ederler ve yanlış insanla evlenirler işte bu onların sonunu getirir.

Balık kendi egosunu tatmin edecek kişilerle evlenir veya arkadaş olur, Balık burcunu psikopat diye tanımlarsak yanlış olmaz. Balık burcunun öfkesi ve hiddeti aşırıdır ve duygusal çalkantılar yaşar, manevi dünyaları karışık ve sisli olmasına rağmen, günlük yaşamda kendilerine doğru bir mevki bulmaya çalışırlar, önündeki sorunu çözmek yerine ondan kaçmayı tercih ederler.

Balık burcu kendi enerjisini olumlu yönde kullanırsa mutlu ve başarılı olur, duygularınıda hakim olmak zorundadır. Balık etrafındakı kişileri bırakıp önce kendine çeki düzen vermelidir.

Balık Burcunu Kısaca Tanıyalım

Balık ruhlar alemini, sırlar dünyasını temsil eder ve Balık farkında olmadığımız ilahi gücü temsil eder. Balık iki ayrı dünyada yaşar, biri içinde bulunduğumuz gerçek hayat diğeri ise gözle göremediğimiz manevi dünya veya ruhlar alemi, duygusallıkları çok aşırı derecede olur. İyinin en iyisi kötünün en beterinden bahsediyoruz. İşte bu Balık insanıdır.

Balık burcunda muazzam benzeri olmayan içgüdü kabiliyeti vardır, içine ne doğsa o olur, çoğu Balık öyle ya da bu şekilde maneviyatla veya sırlar alemiyle ilişki halindedir. Balık sizin motivasyonunuzu hatasız bilir, insanın içini çok iyi okur.

Balık insanı uyuşturucuya çok yatkındır, yaşam tarzı çok cazibeli olur, kendi iç dünyasını çözmek ve kendini anlamak, kendiyle hesaplaşmak için uyuşturucu kullanır. Ve bu şekilde manevi açıdan kendisine yakın olduğunu sanır. Balık burcu işte bu uyuşturucu yüzünden evini, servetini, evliliğini vs her şeyini kaybedebilir.

Bu kötü alışkanlığı neden yaptığını çözebilirse onu bırakması mümkündür, Balık insanı haksızlık karşısında her zaman dirençli olur, onu inandığı bir bir eylemde durduramazsınız, ona engel olmanız mumkün değildir, istemediği alanlarda tembellik yaparlar. Burçlar aleminin en duygusalı Balıktır.


Balık Burcundan Kadınla Çıkmak Nasıldır?
Balık kadını çok etkileyici ve büyüleyicidir. Balık kadını erkeğini tam bir erkek yapar, onun erkeklik duygularını kabartır, kendine liderlik duygusunu ona aşılar, yani erkeğinin tam arkasındadır. Çok sevimli, kadınsi ve dişidir. Müthiş destek ve tezahurat gösterir, erkeği çok iyi tanır, ilk bakışta bir erkeğin adam olup olmadığını Balık kadını bilir, siz siz olun Balık kadınıyla sidik yarıştırmayın ve ona dürüst ve doğru olun çünkü size yanıt vermeye gerek duymadan çeker gider.

Balık kadını erkeğinin iyiliği için ona kimi tenkitlerde bulunur -Balık kadınını dinlemek her erkek için bir avantaj getirir, balık kadını erkeğinin tam beslenmesinden emin olmak ister, ona bakmak ister, onun iyi uyumasını ister sanki size annelik eder, daha ne istiyorsunuz sayın erkek milleti ?Bunun karşılığında sizden istediği şey onu korumanız ve onu sevmenizdir oda başkasına bağımlı olabilir ama aşırı değildir.

Balık kadını sizin partneriniz ise çok şanslısınız ona sabır ve sempatiyle yaklaşın, kibar davranın, onunla alay etmekten, kafaya almaktan kaçının kendisi reddedilmekten hiç hoşlanmaz, oldukca romantikdir ve beraber olduğunuzda kendini kaybeder ve kendini teslim eder, Balık kadını erkeğine çok süper bakar, burçlar aleminde erkeğini anası gibi bakan burc Balık kadınıdır.

Balık Erkeği ile Çıkmak Nasıl Bir Duygu ?
Balık erkeği süper romantik ve duygusal olur. Bu dünyada erkekler duygusal olmaz diyen kadınlar için Zodyak aleminin en ideal erkeği Balık erkeğidir. Böylesine romantik olan Balık erkeği sevgisine layık olmayan bir kadını bulamayacağını anlayınca onun romantikliğide biter, bu adam rüya aleminde yaşar, onun ayaklarını yere bastıracak bir kadın ister, doğrusu her zaman yanlış bir kadınla evlenir ona liderlik edecek bir kadınla evlenmesi gerekir, o kadının onu kötu alışkanlıklardan ve uyuşturucudan kurtarması gereklidir. Balık adamının duygusallığa ve ona iyi bakacak birisine gereksinimi vardır. Sağlam ve duygusal bir kadından bahsediyoruz.


Balık Nasıl tavlanır ?
Manevi dünyadan, burclar aleminden yani bu dünyada olmayan şeylerden konuşun onunla. İyi bir sohbet onu her zaman bu dünyadan alır öbür dünyalara götürür. Sorunlu insanlara her ne kadar yardımda bulunmak isteselerde aslında onlardan uzak dursalar bu onlar (sorunu olan insanlar ) için daha olumludur, onlara faydadan çok zarar verirler. Size yardım olsun diye her şeyini eksik etmeyen bu kişiyi aslında siz hiç propleminize ortak etmeyin çünkü kendi kimliklerini kaybeder ve ortada deli divane gibi dolaşmaya başlarlar.

Sağlam karakterde bir hayat arkadaşına sahip olmaları gerekir ki onların ayakları da yere sağlam basabilsin. Balık maceradan hoşlanır-yeni çehreler ve yüzler her zaman onların hoşuna gider, onlara parti hayvanı diyebiliriz siz onu davet edin o her partiye gelir. Onu gülderebilirseniz onu etkilersiniz, tutucu insan değildir o yüzden her türlü muhabbet edebilirsiniz-ona her şaka yapılır, yapacağınız şaka onu etkiler, iltifat edilmekden çok hoşlanırlar ve ona hayran olduğunuzu söyleyin. ona duyarlı, nazik ve kibar olun, kabalıktan hoşlanmaz, onları rahat ettirin ve gerisi de rahat olur.

Balığın Hassas Noktası Neresidir?
Balık burcunun en hassas noktası ayaklarıdır, ayaklarına masaj yapmak onu çok rahatlatır ve uyandırır vede onları ateşlendirir ve geceye hazır olursunuz. Balıkla birlikte olmak çok duygusaldır ve eğer isterseniz bu manevi bir aşka da dönüşebilir.

“Balık Burcunun Özellikleri” hakkında 2 yorum

 1. Rüyada balığın ağzında cüzdan görmek
  Rüyamda bir balığın ağzında cüzdan gördüm, o balığı avladım cüzdanla birlikte. Baktığımda cüzdanın bana ait olduğunu anladım. Cüzdanın içinde 500 euro vardı ayrıca cüzdanın içinde benim vesikalık resimlerim vardı.

  1. Özge selam, daha sağlıklı yorum için hakkınızda daha çok bilgi vermelisiniz. Balığın ağzındaki cüzdan yaşadığınız veya yaşayacağınız bir tartışmayı zararsız atlattığınızda (kırıcı olmadan geçen bir tartışma) şansınızın açılıp, berekete kavuşacağınızı ifade etemktedir. Öte yandan bu balığı avlamanız çok güzel anlamtaşımaktadır çünkü balık avlamak kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade etmektedir. Paranın size ait olması ve vesikalık fotoğraf ise resmi bir görev yahut yolculuk sonucu maddi bakımdan rahatlamaya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir