Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Bana Büyü Yapılmış Ne Yapmalıyım?

Büyüden kurtulmak nasıl oluyor?

Ben sürekli sinirliyim, başımdan dört nikah geçti, 56 yaşındayım, dört çocuğum var, eşimle kavga ediyor sürekli evimi terk ediyorum, ilk eşimden ayrıyım, ikinci evliliğimden de ayrılıp akrabamla evlendim, ondanda ayrılıp tekrar ikinci eşimle evlendim, eşim yaşça benden küçük bir oğlumuz var, mutluyuz ama kimden ayrılırsam ayrılayım bir türlü ilk eşimi aramadan edemiyorum, o beni hep bekliyor duydum ki büyü yaptırıyormuş.

Benim için evliliklerimde işimde rast gitmiyor, birde dışarıya sürekli para kaptırıyorum, arkadaşlarım evimden daha önemli geliyor ama her seferinde ben onlardan zarar görüp ailemle bozuşuyorum, bende büyümü var ne yapmalıyım teşekkürler.

Büyü nasıl anlaşılır?

Erol Merhaba, anlattığınız emarelere bakılırsa sanki büyü varmış gibi görünmekte ancak olaya çok sakin ve akıllı bakmak gerekmektedir.

Sayfanın başlığındaki gibi büyü nasıl anlaşılır? konusuna odaklanırsak bir insanın standart bir yaşamı var, sakin vb. sonra birden Ruh halinizde bir değişiklik hissetmek, kendini tanıyamaz duruma gelmek, geceleri sürekli sıçrayarak uyanmak, sık sık korkulu rüyalar görmek, rüyada sık sık kedi, köpek gibi hayvan görmek, kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmek, Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenme, gözlerde ağrı, gölgenizin sizi izlediği sanmak, ayak tabanında yanma halleri gibi belirtiler ortaya çıkarsa ve fiziksel – ruhsal ya da fizyolojik bir travmanız olmadan bunlar ortaya çıkmaya başlarsa büyü akla getirilebilir.

Bence sizin durumunuz bu tarife uymuyor. Yazdığınız gibi zaten sinirli bir yapıya sahipsiniz. Bende sizin yaşıtınızım ve beni bir arkadaş, bir dost olarak kabul ederseniz sizin öfke kontrolunu öğrenmeye ihtiyacınız var ve geç dahi kalmış durumdasınız.

Maalesef ülkemizde birazda sosyo ekonomik yapımızdan kaynaklanan sebeplerle psikoloji ve psikiyatri bilimlerine / hizmetlerine gereken önem verilmemekte, çocukluktan kalan bir iz ya da yaradılıştan gelen ve zamanında önlem ve tedavi yapılırsa çözülebilecek bazı küçük sorunlar insan yaşamı boyunca o kişiyi perişan etmektedir. Psikolog desteği almak halen belirli bir grupta ruh hastası etiketi almaya sebep olabilmektedir.

Değerli arkadaşım, daha önce hiç bir psikolog ile görüştünüz mü? destek aldınız mı? Cevabınız hayır ise hemen bir uzmanı ile görüşmeye ve destek almaya başlamalı, hiç olmazsa yaşamınızın bundan sonraki kısmını huzurlu geçirmeli, sevdiklerinizi mutlu etmelisiniz. Sağlıkla kalın.

“Bana Büyü Yapılmış Ne Yapmalıyım?” için bir yanıt

Ben uc yillik evliyim esimle cok severek evlendik ama son uc aydir cok degisti beni sevmedigini soyluyor bosanmak istiyor ama bazende beni sevdigini birseyin onu benden uzak tuttugunu soyluyor bir oglum var ikinciye hamileyim bazen cok seviyor bazende vurdum duymaz cok gari p davraniyor sarilirken birden geri cekiliyor ne oldu diyorum tersliyor anlamiyorum bizim evliligimizi istemeyen coktu acaba buyumu yaptilar esime

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir