Kategoriler
Fal Kehanet

Bana Da Tarot Bakın

İş hayatında değişiklik tarot yorumu

Eger güç ve inançlarınızla hareket edersiniz, isteklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Karamsarlıktan kurtulup zorlukların ötesine bakmalısınız. Dikkatli ve ölçülü olmanız gereken bir zamandasınız, harcamalarınızı çok dikkatli yapmalısınız, sıkıntı çekebilirsiniz.

Kartlarınız bir karar aşamasında oldugunuzu söylüyor, seçim yapmakta zorlanabilirsiniz, vereceginiz kararları iyice düşünmelisiniz. Gerçekleşmesini uzun zamandır beklediginiz olayların olacagını haber veriyor kartlarınız, bir düzen kuracaksınız, olayların seyri her nekadar umut verici olsada isteklerinizi ancak azim ve sıkı bir çalışmayla elde edebileceginizi biliyorsunuz.

Yeni deneyimler kazanacagınız yeni bir iş alanına gireceginiz görünüyor, yeniliklere ön yargıyla yaklaşmayın iç güdülerinize kulak verin, bilgiçlik taslamayın aksine oldugunuz gibi görünmek size artı puan getirecektir.

Yaşamınızdaki olumlu gelişmeler, sizi mutlu edicek mesleki kariyerinizde yükseleceginiz görünüyor, kartlarınız size donanımlarınızı artırmanızı tavsiye ediyor, ancak bu sayede istediginiz yaşam standartlarınızı oluşturabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.

Geçmiş yaşantınızla ilgili hala geçmişi düşünüyor ve yaşıyorsunuz, eskiye dair özlemleriniz var yaşayamadıgınız duygularınız içinizde ukte kalmış, ancak artık gelecege bakmalı hayallerinizi gelecekle ilgili kurmalısınız.

Hayatınızda ve kendinizde yapacagınız degişiklilikler size pozitif enerji olarak geri dönecek, çevreniz tarafından deger ve takdir göreceksiniz. Geçmişte yaşadıgınız bir ayrılık acısı var, kalbinizin derinliklerine gömdügünüz duygularınızı ara sıra yaşattıgınız görünüyor, biraz dinlenmeye ihtiyacınız var.

Gelecek yaşamınızda kararlarınız daha da netleşecek ve bir tercih yapacaksınız, bu sizin için dogru bir tercih olacak ileriki yaşamınızda bunu daha net anlayacak ve göreceksiniz, iş yaşamınızla ilgili olumlu olaylar ve gelişmeler görünüyor şuan kendinizi tamamen buna odaklamalısınız.

Başarılı günler dilerim. Mina.

“Bana Da Tarot Bakın” için bir yanıt

facebook adresimde sayfanızın reklamını yayınladım bana da tarot bakabilir misiniz?

* Doğum tarihim 21.01.1981
* Cinsiyeti :bayan
* Medeni durum : bekar
* İşi ; ücretli
* Yaşadığı şehir : ankara
* Tarotta merak ettiği konu : Şu anki işimde mi kalmalıyım, yoksa başka bir iş arayıp girsem benim için daha mı hayırlı olur? İş arasam karşıma çıkan iş şimdikinden daha mı iyi olacak?
* Kartlar: 1,3,4,78,19,23,24,54,56,25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir