Kategoriler
Yıllık Fal

Başak Burcu 2017 Yorumu

Başak Burcunun 2015 Falı

Başak burcunun temel özellikleri için tıklayın

Doğa bereketini bize Başak’ın doğumu olan Eylül’de verir, Doğa bereketini ve bolluğunu Eylül’de gösterir. Bu nedenle Başak insanı oldukça hamarat yani çalışkandır. İşte bu yüzden siz daima çalışkan ve üretkensiniz ama başkalarını daha fazla düşünüyor ve onlara yardım ediyorsunuz. 2017 de artık önce kendinizi düşünmeye başlayacaksınız. Bu sene yaşamın size her alanda şans getirdiğini göreceksiniz. Özellikle de doğum tarihinize yakın bir zamanda neye ihtiyacınız varsa onu zamanında elde edeceksiniz. 2017 nin Başak kişileri için şanslı olduğunu tekrara hatırlatmak isterim.

2017 de Başakların sağlık durumu nasıl olacak?

Sağlıktan bahsedersek Başak’ın mide ve sindirim sisteminden yana biraz sorunlu olduğunu biliyoruz ama size rahatla söylemek gerekirse 2017 de hem daha sağlıklı hem de bağışıklık sistemi açısından daha da güçlü olacaksınız. Güzel sanatlara bir ilginiz varsa size önerimiz 2017 de bu kabiliyetinizi kullanma zamanı geldi ki bu ruh sağlığınızı daha iyileştirecek.

2017 de Başağın hayatında neler olacak?

2017 yılında elinize bir çok fırsat geçecek, bunların hepsini ince eleyip sık dokuyun ve seçici olun çünkü her adım attığınız alanda başarılı başarılı olacak zaman sahip değilsiniz. Burcunuzun 2017 deki hareketi sizi oldukça etkileyecek, bir ya da iki yıl önce başarması imkansız olan şeyler bu yıl sizin için çok kolay olacak.

2017 de Başak aşk hayatı nasıl geçecek?

2017 senesinde bir çok bekar Başak insanı evlenmeye karar verecek. Gelecek için sağlam ilişkiler kurmak istiyorsunuz ve daha büyük sorumluluklar almak niyetindesiniz. Eğer evliyseniz mutluluğunuz daha da artacak

2017 de Başağın iş hayatında neler olacak?

Eylül’de bereket sembolü Jüpiter Başak burcuna girecek, Jüpiter bol kazanç ve gayrimenkulü temsil eder. 13 aydır yaptığınız işlerin, gösterdiğiniz gayretlerin karşılığını alacak ve belki de 10 yılda kazanamadığınız parayı Eylül’de kazanacaksınız.

Kazancınız arttıkça seçimini de artacak, yurt dışına seyahat edebilirsiniz, evlenmek isteyebilirsiniz, çocuk yapmayı düşünebilirsiniz ya da ev alabilirsiniz, seçim size kalmış.

2017 de Başak burcunun iş yaşamı nasıl olacak?

Eylül 2017 de bereket sembolü Jüpiter Başak burcuna girecek, Jüpiter bol kazanç ve gayrimenkulü temsil eder. 13 aydır verdiğiniz emeklerin karşılığını alacak büyük ihtimalle son 10 yılda kazanamadığınız parayı Eylül’den itibaren kazanmaya başlayacaksınız. Kazancınız artınca seçimleriniz çeşitlenecek, tatile veya seyahate çıkacak, evlenmek veya çocuk sahibi olmak isteyeceksiniz, ya da ev veya gayrimenkule yatırım yapacaksınız.

Jüpiter’in sizi finansal açıdan desteklemesi açıkça görülüyor ama yaşamınızdaki her maddi sorunda Jüpiter’in size yardım etmesini beklemeyin. Ekim 15 gibi paraya sıkışabilirsiniz o yüzden harcamalarınıza çok dikkat edin. Ekim ayında hem mesleğinizde yükselecek hemde beklemediğiniz kadar geliriniz yükselecek. Maddi bakımdan beklemediğiniz kazançlar söz konusu olabilir. Bu gelişemeler aşk hayatınızı da olumlu etkileyecek.

2017 de Başakların aşk hayatı nasıl geçecek?

Kasım ayının 10 una kadar aşk yaşamında bazı kaçamaklar yapabilirsiniz ama ama gerçek aşkı Aralık sonunda bulacaksınız.

Aralık ayında dolunayı gördükten iki hafta sonra aşkta şansınız iyice artacak, yalnızlar yeni sevgili bulacak, evliler ise aile yaşamlarında muhabbeti iyice artıracaklar. Yeni sevgili bulmak için en şanslı zaman 28 Aralıktır.

2017 yılı hakkında Başaka burcu hakkında genel bilgiler

Bu yıl eğer isteklerinizin hepsi gerçekleşmezse hiç ümitsizliğe kapılmayın çünkü önümüzdeki yılın başında Mars yörüngesine Başak’da girecek, bunun size ne kadar başarı ve kazanç getireceğini zaten yaşayarak göreceksiniz. Başak insanı zaten 217 yılında kendini iyice parasal açıdan iyi bir noktaya getirecek ve diğer insanlar tarafında gıpta ile izlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir