Kategoriler
Burçlar

Başak Burcunun Özellikleri

Başak Burcu 24 Agustos – 23 Eylül

Başak Burcunun Olumlu Yönleri

  • Başak insanı ayrıntıları iyi bilir.
  • Her şeyi çok iyi analiz eder.
  • Başaklar yardımseverdir.
  • Başak kişileri güvenilir, emin insandır.
  • Zevkleri ve renkleri tam idealinde ve dozunda sever.

Başak Burcunun Olumsuz Yönleri

  • Şüpheci olurlar. her şeyin altında bir bozukluk neden veya eksiklik ararlar
  • Küçük bir olaya çok fazla önem verir. Gereksiz. yalınç ve önemsiz şeylere fazla ilgi gösterir
  • Kendi bildiği yolda gider, esnekliği hiç yoktur
  • Cana yakınlığı yoktur, soğuktur
  • Burnunu başka işlere çok sokar. gereksiz yere başkasını meşgul eder.

Başak Burcunu Tanıyalım

BAŞAK burcu burçlar aleminde bağımsızlığı simgeler. Başak burcu genel olarak zekaları sayesinde başarili olur ama dar görüşlü olduklarindan dolayı bu onlarin yaratıcılık yönünü engeller ve monoton bir hayat yaşamaya başlar. Kendilerini maziden bir türlü ayıramazlar ve böylece ileriyide göremezler buda onlari bir karamsarlığa itekler. Sonuçta Başaklarda basarili olur ama onlara rehberlik eden arkadaşlara gereksinimi vardır.

Başak Burcuyla Arkadaşlık Nasıl Olur?

Problem çözme ve sağlıklı düşünebilme yeteneğinden dolayı BAŞAK insani toplumda daima bir ilgi ve saygınlık uyandırmıştır. Onlar sürekli gerçekçi, sadık ve kararlıdırlar kimi insanlar onu fazla duygusal veya soğuk bulabilir ama başak insanı duygu ve hislerinden ziyade aklı ve zekasıyla hareket eder. Başak insanının kişilik karakterini tam olarak yapmak çok zordur çünkü sürekli karamsarlık ve kararsızlık içinde yaşarlar. FERDİ TAYFUR şarkısndaki gibi “inkarcıyım” derler. İnsan psikolojisinden iyi anlıyorsanız. karşılaştığınız bir Başak insanının ruhen sağlam biri olmadığını kendi gözünüzle görebilirsiniz.

Bununla birlikte eğer Başakla bu konuda bir tartışmaya girerseniz sizinle samimi olarak insan psikolojisi hakkında tartışmaya hazır olduğunu belirtir (kafa yapısının ) BOZUK OLMADIĞINI size izah etmeye kalkar. Size tavsiyemiz insan psikolojisi hakkında kesinlikle Başak insanıyla bir tartışmaya girmeyin. ilk teklif ondan gelirse tabii ki bu olabilir. Şu anda eğer ki hayatta bir probleminiz varsa ve Başak arkadaşınız hayatınıza bir çeki düzen vermek için idareyi eline almak isterse buna severek razı olun çünkü onun tek yapmak istediği size yardımcı olabilmek.

Başak Burcunun İş Hayatı Nasıl Olur?

Başak insanı çok entellektüel ve hafızası fillerinki gibidir, buda onlardan çok iyi araştırmacı savcı veya detektif olacağını gösterir. Başak insani karşısındakinin beynini okur ve niyetinin ne olduğunu yerinde saptar. buda onları çok süper polis veya savcı vs yapar. Başak problem çözmede rakipsizdir, en büyük yeteneği budur. Karşılarına bir problem çıkarsa onu en ince ayrıntısına kadar analiz eder ve bu parçaları tekrar birleştirip problemi çözer. İnsanlar arasında çıkan bir ihtilafta tarafsız olarak haraket edip barışı sağlarlar. insanlar arası barışı en iyi saglayan burç Başaktır. Başak dünyanın düzenini kurandır.


Başak Burcu İnsanın Kafa Yapısı, Beyni nasıl çalışır?

Başak insanı nerede tatil yapılacağından tutunda herhangi bir sorunu çözmeye kadar hangi alan olursa olsun ilk önce yapacağı şey. bütün verileri toplamak ve analizini yapmak ve sonra kararı vermektir, buda bir bakıma onları yavaş hareket eden veya karasız birisi gibi gösterebilir. Burçlar dünyasının en gerçekci olanı Başaktır. Bir Başak insanı bir olaya olumsuz bakarsa o olay olumsuz olur. bunun tersi ise hangi olaya pozitif bakarsa o olay pozitif sonuçlanır.

Başaktaki akıl, zihin en yüksek seviyededir. tek yapacağı şey hayatta hangi alanda başarılı olacağına sağlıklı bir şekilde karar vermesidir. Başak insanının duygularıyla barışık olması gerekir. duygularıyla hareket etmesi gerekir bu yüzden çok soğuk veya kaybolmuş görünürler. Hayatı inkar eden karaktere sahiptir. Herşey yolunda gitmese bile bunu belli etmezler. Onun duygularını analiz etmenize hep karşı çıkar. Başak insanının beyin yapısı bazen tahmin edilemez derecede tuhaf ve anlaşılmazdır yani dengesiz bir kişiliği vardır.

Başak İnsanlarının Derinliğine Bakalım

Başak insanının zihni o kadar karışıktır ki evi çok dağınık ve çöplüğe benzer. Bazen olayların çok fazla derinliğine aşırı derinliğine inerler. gereğinden fazla bilgiye sahip olmak isterler işte bu yönü onu kaosa sürükler öyle ki size dört dörtlük görünen bir şey onlar için eksiktir. Başak insanı her zaman faydalı olduğunu düşünmek ister. insanlık için gerekli olduklarını bilmek isterler. Başak insanının bu dünyada alacağı en büyük ders kadere inanmak ve bilinmeyene saygı duymaktır. Demek istediğimiz şey. herşeyi Allah bilir siz bilemezsiniz.

Hayatta her şeyin olma sebebi vardır. sebepsiz yere hiç bir şey olmaz ve bunların hepsini de insan olarak siz idrak edemezsiniz. sakin olmayı ve her şeyi bilmek zorunda olmadıklarını anlamaları lazımdır. Başak aslında derinden bakılırsa çok duyarlıdır ve yaptıklarından dolayı takdir edilmelidir. Başak insani kırgınlığını ve üzüntünü hiç belli etmez

Başak İnsanlarının Kısa Bir Tanımı

Başak insanı zihinsel olarak sürekli olarak kafasının içinden meşguldür. dıştan bakılırsa çok sakin içten ise yoğun bir derecede analiz edici. Sorun çözen ve her şeyi nasıl düzenlerim diyen bir psikolojiye sahiptir. Başak insanının bitkin ve yorgun olması için yerinden kımıldaması gerekmez. Her şeyi daha mükemmel hale getirmek için durmak bilmeyen bir enerjisi ve daha doğrusu öyle bir mizacı vardır diyebiliriz. Aşırı hasssasiyetlikleri vardır. Temiz insanlardır. yaptıkları her işte iyi niyetle haraket ederler.

Başak Kadını İle Çıkmak Nasıl Bir Duygudur?
BAŞAK kadını çok doğal olmakla beraber çok soğuk ve size fazla yaklaşmaz. eğer onu severseniz ve ilişkiniz normalse size harika bir bayan olur. sadık ve coşkuludur. kendini çok ağıra satar. size hemen teslim olmaz. duygusal açıdan deprem yaşamamak için size duygusal açıdan fazla yaklaşmaz. ona sabırla yaklaşmak ve onu etkilemelisiniz. Eğer aşık olursa bu uzun sürer ve size çok iyi bir hanım olur. Başak kadını dindar ve eski zemane kadını olur. Yavaş ve sade bir evlilik isteyen beyler için idealdir.Başak Erkeği İle Çıkmak Nasıl Bir Duygudur?
Başak erkeğinin dışı cool (sevimli), içi ise duyarlıdır. kadınlara çok saygı duyarlar ve ona saygıyla davranır. onun duygularını soran ona duygusal açıdan yaklaşan kadınları severler çünkü kendi duygularına karşıya açıkça söyleyemezler. bazende duygusal olayım derken içine ederler. bu burcun erkeği sabırlı ve anlayışlıdır ve sizinle fazlasıyla içli dışlı olmaz o yüzden ona fazla yaklaşmayı denemeyin bu onu endişelendirir biraz kaliteli bir bayanla arkadaş olması lazımdır.

Başak erkeği bilinen bir geleceği ve bilinen bir bayanla yapar yani ondan sürpriz beklemeyin. kendi halinde ve doğal bayanlar için ideal bir erkek tipidir. Romantikle pek alakası yoktur ve ayaklarınızı yerden kaldırmaz size çok sadıktır başka kadınla aldatmaz. bu erkeğin seksi yönü zamanla kendini gösterir. sağlam ve sallantısız bir beraberlik isteyen bayanlar için Başak erkeği idealdir

Başak Burcu İnsanı Nasıl Tavlanır?
Başağı etkilemek için entellektüel olmanız gerekir. Onu detaylara inerek ve olayların analizini yaparak etkilemeniz gerekir, onunla bir konuda muhabbet ediyorsanız konunun sonunu iyi getirin. Yani saadete gelin, mantıklı konuşun çünkü kendisi manasız konuşmalardan hoşlanmaz. Fikirlerinizde onunla mutabık kalmaya çalışık onunla aynı fikirde olmaya çalışın. Başaklar, çağdaş insanlardır, o yüzden ani hareketiniz olmasın. Onun etrafında dengeli davranın ona aniden bir konu hakkında karar vermesini istemeyin. Karar vermek için onların zamana gereksinimi olduğunu bilin.

Beyinleri her zaman çalışır haldedir. onunla arkadaşlığınız ileri seviyeye gelmeden ona mantıksal olarak fikirler vermeye çalışmayın. Başak burcu doğal olarak biraz kendine dert yapan insanlardır. sürekli bir kasıntı içindedir. her şeyden sinek kapan bir tiptir o yüzden kafasını karıştıracak bir şey söylemeyin. Bırakın Başak size birazlık patronluk yapsın bu onun hoşuna gider. muhabbetiniz tatlı olsun. belden aşagi muhabbetiniz olmasın

Başak İnsanının Hassas Noktası Neresi?
Göbek ve mide Başak için hassas bir bölgedir. o bölgeye elinizle dokunun. göbek deliğinin etrafını parmağınızla daire çizin. ona hafif bir bel masajı yapın bu onları biraz ısıtır ve rahatlatır. gerginlikleri azalır. ısırma veya elle vurma gibi ani davranışlardan kaçının. bu onları rahatsız eder. Başak insanı Burçlar aleminde aşırı sekse düşkün insan değildir. Bir gecelik ilişkilerden uzak dururlar ve sekse fazla önem vermezler

“Başak Burcunun Özellikleri” için 3 yanıt

Bence yarı yarıya doğru
diyelimm..benim sevgilim başak burcu ve uzun bir ilişkimiz var onu iyi tanırım o yüzden yarısına katılıp yarısını da es geçiyorum. Vee doğru duygusallık yapayim derken içine ederler bazen ama romantiktirler bi kere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir