Kategoriler
Fal Kehanet

Beklediğim Kişi Bana Dönecek Mi – Tarot

Beklenen kişi hakkında tarot bakımı

Aşk yaşamınızda büyük bir hayranlık ve çekim yaşayacaksınız, aynı zamanda hayatınızı faal olarak geliştiricek, becerililerinizin artacagı yaratıcılıgınızın had safhada olacagı kendizde yaptıgınız degişimler enerjinizi artıracak. Gelen kartınızda son derece üzgün görünüşlü bir adam var, istenmeyen bir ayrılık yaşadıgınız söz konusu.

Size vaat edilenler gerçekleşmemiş adaletsizliklerle karşı karşıya kalmışsınız, ancak burada kartlarınız size biraz kendinizi sorgulamanız konusunda uyarıyor, geçmişte yaptıklarınızın dönüşü olarak şuan yaşadıklarınız. Öğrenme isteginizin daha da artacagı, okul yaşamınızda başarı ve takdir alacagınız görünüyor. maddi anlamda elinize geçicek bir miktar para geçicek.

Gelen kartınız ileriye yönelik atacagınız adımları yenilikleri, bulundugunuz çevreden kopup kendi yolunuzdan gideceginizin habercisi, eski alışkanlıklarınızdan da kurtulmanızın anlamını taşır. ancak yaşamınızdaki bencilce davranışlarınızı çelişkilerinizi de yeneceginizin habercisidir. Burada ders almanız gereken tek şey bencil ve ön yargılı tutumunuzun biran önce farkına varmalısınız.

Gücünüzü degerlerine baglı prensiplerinize ters düşmeyecek şekilde kullanmalısınız. ancak bu şekilde ilişkilerinizde istikrar saglayabilirsiniz. Çevrenizle bir takım insanlarla tartışmalara gireceginiz görünüyor, şuanki ruh yapınız tartışmaları çıkaran taraf olmanız, savunmaya geçmeden önce konuyu iyi bir şekilde bilmelisiniz, herkezin işine burnunuzu sokmamalısınız. kartlarınız size kişilik yapınızı biraz daha geliştirmenizi tavsiye ediyor, yüreginizdeki iyimserligi ancak bu şekilde gösterebilirsiniz.

İnançlarınızdan vazgeçmediginiz sürece, istediginiz şeyin olacagını bilmelisiniz, zorlukların üstesinden gelebilecek yapıdasınız. ancak karamsar olmamalısınız. Yeteneklisiniz aldıgınız görev ve sözleri yerine getiriyorsunuz, ancak özel yaşamınızda da buna önem vermelisiniz. Gelecek yaşamınızda karşı taraftan yazılı bir haber mesaj alabilirsiniz, ayrıca bir yolculuga da çıkacagınızı haber veriyor kartlarınız.

Sevgiyle kalın. Mina.

“Beklediğim Kişi Bana Dönecek Mi – Tarot” için 2 yanıt

d.t:10.01.1991
11.45-12.00 arası
ankarada üniversite öğrencisiyim.
bekarım.
konu: beklediğim kişi bir gün bana dönecek mi?
ve onunla benimle ilgili şeyler.
şimdiden teşekkür ederim
56,19,45,78,76,11,16,69,40,35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir