Kategoriler
Fal Kehanet

Ben Birisini Seviyorum Ama Evli – Tarotu

Sevdiği kişiyle evlilik var mı? tarot bakımı

Şuan yaşamınızla ilgili çok aceleci davranıyorsunuz, bir takım şeyleri hem hayatınızda olmasını istiyor hemde istemiyorsunuz. Gerçek yaşamda yaşamıyor gibisiniz, kendi kendinize yarattıgınız bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz, yeteneklerinizi kullanmıyor ve üretmiyorsunuz.

Özgürlüğünüzü tercih etmektense şuan sorunlu bir takım olayları yaşadıgınız görünüyor. kendinizi tamamen karşı tarafın vaatleri ve size söyledikleri üzerine kurdugunuz görünüyor, olayları aklınızı kullanarak hareket eder ve çözerseniz ileride pişman olmazsınız. benliginizin büyük bir bölümünü yaşatmadıgınız ve olayları yeteri kadar net göremediginiz konusunda kartlarınız sizi uyarıyor.

Güçlü enerjinizi, sezgilerinizi ve içsel sesinizi dinlemeli ve olaylar karşısında kullanmalısınız. Gelen kartınız veda anlamını taşımakta, keyfi ve zamansız bir ayrılıgıda simgeler . ancak bu bitiş yeni bir başlangıçıda simgeler, mutsuz olaylara veda, eski yaşam ve düşünce tarzınıza veda anlamına da gelir.

Tarafsız olmak için gösterdiginiz çaba bilinçli bir yaklaşım sergilemenize sebep olucak, geçmişte yaptıgınız hatalarla yüzleşecek, şuan yaşadıklarınızda da adil ve adeletli olmanızı saglıyacak.

Parasal anlamda önünüze gelen fırsatı çok iyi degerlendirecek, maddi olarak şanslı bir döneme gireceksiniz, elinize geçicek parayla bir çok şeyi halletme fırsatı bulabileceksiniz. şans oyunları oynayabilirsiniz.

Bir yolculuga çıkacagınızı haber veriyor kartlarınız. İş yaşamınızda etik degerlerinizin, iyi niyetinizin sınanacagı bir dönem, içinde bulundugunuz konum yapmak istediklerinizi engelliyor gibi, gücünüzü ıspatlamak zorunda kalacagınız bir olay yaşayacagınız söz konusu inançlarınıza ters düşen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Gelecek yaşamınızda özel yaşamınızla ilgili bir karar aşamasında olacagınız görünüyor, bir seçim yapmak durumunda bırakılabilirsiniz, ancak çok iyi düşünmelisiniz. vereceginiz karar bütün yaşamınızı etkileyecek.

Mutlu ve huzurlu günler dilerim. Mina.

“Ben Birisini Seviyorum Ama Evli – Tarotu” için bir yanıt

Ben birisini seviyorum ama evli.
* Doğum tarihi : 26.09.1986
* Doğum saati : 5.30
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar
* İşi ; işçi
* Yaşadığı şehir : denizli
* Tarotta merak ettiği konu : evlilik
sayılar: 6-16-29-24-11-7-4-66-9-41
Ben birisini seviyorum ama evli. Boşanacak mı.? evlilik gözüküyormu. niyeti nedir. Eşini mahkemeye vermiş boşanmak için sonuç ne olacak bizim içn…çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir