Kategoriler
Fal Kehanet

Ben Birisini Seviyorum – Tarot Bakımı

Sevdiği kişi hakkında merak edilenler tarotu

Geçmişte yaptıgınız hatalarla yüzleşeceksiniz, bu günkü yaşamınızda ise adaletle ilgili bir durumla karşı karşıya kalacagınız görünüyor, aynı zamanda gelen kartınız sizi adil olmaya davet ediyor. Karşı tarafa yaklaşabilirsiniz, siz bir adım atabilirsiniz, gücünüz bir aslanı bile halt edebilir.

Falınızda karşı tarafın da size ilgisi oldugu yönünde, bir şeylerin yaşanacagını haber veriyor kartlarınız. şükran ve minnet duyacagınız sevindirici haberler kapınızda. davet ve kutlamalar var. Alıngan yapınız sizi hemen hayal kırıklıgına ugratabiliyor, inandıklarınızdan asla vazgeçmemelisiniz. çekimser kalmayın.

Kendiniz dışında gelişen olaylara müdahale etmemelisiniz, aldıgınız sorumlulukların üstesinden gelmelisiniz. Bir takım kimselerle ters düştüğünüz konular var, ailenizde olabilir, içsel çatışmalar ve size karşı saldırılar var bu anlamda. ancak son derece hırçın ve dik başlı davranışlar içerisinde oldugunuz söz konusu.

Olaylara isteksiz ve keyifsiz yaklaştıgınız sürece hiç bir şey sizin istediğiniz gibi olmayacak. bu yüzden bu tutumunuzdan vazgeçmeli, istekli olmalısınız. Şuan yaşamınızdaki herşeyi sakin bir şekilde ele almalısınız ve ne yapmak istediğinizi iyice düşünüp hareket etmelisiniz, sonradan pişman olacagınız kararlar vermemelisiniz.

Tutarlı bir şekilde devam ettiğiniz sürece isteklerinizin gerçekleşmesi mümkün, ancak kartlarınız olaylar karşısında kendi ahlaki yapınızı sorgulamanızı ve insanları yargılamamanız yönünde sizi uyarıyor.

Geçmiş zamanda yaşanmış kayıpların yerini kazanacaklarınızın alacagını bilmelisiniz, gelecekte yaşanacak bir ilişki, bir davet alabilirsiniz. maddi anlamda kazançlar görünüyor.

Hayırlı günler dilerim. Mina.

“Ben Birisini Seviyorum – Tarot Bakımı” için bir yanıt

Doğum tarihi : 13.02.1980
* Doğum saati : öğlene doğru 12-13 arası
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar
* İşi ; işsiz
* Yaşadığı şehir : denizli
* Tarotta merak ettiği konu : evlilik-ilişki
* sayılar: 5 -7- 11 -19 -21 -48- 54- 71- 65 -59
Ben birisini seviyorum ama bana karşı mesafeli davranıyor. arkadaş gibi. anlayamıyorum ne yapacagımı nasıl davranacağımı bilemiyorum. bu kişi ile bir birliktelik ya da evlilik varmı
şimdiden teşkkrler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir