Kategoriler
Korku Rüyaları

Beyaz Gölge Görmek

Beyaz gölge görmek rüya tabiri ne demektir?

Merhabalar. Rüyamda yatakta yatıyorum, beyaz bir gölge görüyorum, şeytan olduğunu düşünerek rüyamda bağırıyorum, kimse duymuyor, anneme bağırıyorum hep oda duymuyor, bu sırada gölge bana yaklaşıyor yaklaşıyor ve tam dibime geldiğinde birden kardeşime dönüşüyor. Bu ne demek acaba?

Beyaz gölge görmek rüya tabiri neye yorulur?

Zeynep merhaba, rüyada gölge görmek dikkatle yorumlanması gereken bir rüya çeşididir. Rüyada görülen gölge hayal, rahatlama gibi dünya halleri olabileceği gibi hidayete ermek, tövbe etmek gibi dini halleri işaret edebileceği gibi korku, endişe, şüphe gibi sizin iç dünyanızı da yansıtabilir. Rüyada beyaz görmek hayırlara işaret olabilir.

Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşabilmek için yaptığınız kötülüklere artık bir son vermeniz gerektiğine işaret eder. Ancak gördünüz beyaz gölgenin şeytan olduğu net değil, siz ilk anda öyle sanıp bağırıyorsunuz. Bu durum bir kafa karışıklığı içinde olduğunuzu ya da gizli korkularınızın berrak düşünmenize mani olduğunu temsil edebilir.

“Beyaz Gölge Görmek” için 2 yanıt

Arkadaşının gölgesini görmek
Uzun zamandir ayri oldugum erkek arkadasimi ruyamda gordum. Kalabalik bir evdeydim, benim kaldigim odaya girdim ve orada 3 kisi vardi, 2 kişiyi tanidim, digerinin suratini goremedim ama eski erkek arkadasimin golgesiydi sanirim. Sonra etraf daginik diye etrafi toplamaya battaniyeleri katlamaya basladim, yoruldugum icin koltuga oturdum, sonra oradaki insanlar yok oldular.

Hilal selam, ilk önce rüyada eski erkek arkadaşı görmek sayfasını okumanı rica ediyorum. Rüyada gölge görülmesi dikkatle yorumlanması gereken bir rüya çeşididir. Lütfen rüyada gölge görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir