Kategoriler
Fal Kehanet

Birisinden Hoşlanıyorum Ama Haberi Yok – Tarot

Birinden hoşlanıyorum, ilişki hakkında tarot yorumu

Kartlarınız şuanki durumunuzu, görüşlerinizi ve fikirlerinizi degiştirmediginiz sürece hayatınızla ilgili bir açılım yapmanızın mümkün olmadıgını söylüyor, sabırsız ve aceleci davranıyorsunuz buda sizin önemli ayrıntıları gözden kaçırmanıza sebep oluyor.

İsteklerinize ulaşabilmek için önünüze çıkan fırsatları iyi degerlendirmelisiniz, moralinizi yüksek tutmalı kendinize olan güveninizi atırmalısınız.

Hayatınızdan memnun olmadıgınız görünüyor, yaşamınızın tamamını degiştirmek istiyorsunuz, ancak her şeyi birden yapmaya kalkarsanız bunun altında ezilebilirsiniz, biraz daha gerçekçi olur yapmak istediklerinizi bir sıraya koyarsanız başarılı olabilirsiniz.

İş yaşamınızla ilgili yeni bir iş çevresine gireceginizi haber veriyor kartlarınız, konsantre olmalısınız yoksa istediklerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Parasal açıdan geçirdiginiz zor dönemler bitiyor, size verilen tavsiyeleri önemsemeli tutarsız ve ben bilirim egolarınızdan vazgeçmelisiniz.

Falınız hayata dair sizi daha gerçekçi olmaya davet ediyor, şuan bir hayel dünyasındasınız, geçmişle yaşamayı bırakıp şimdiki zamanı yaşamalısınız.

Yaşam tarzınızı gözden geçirmelisiniz, kendinizi yenilemeli enerjinizi pozitif olmak için kullanmalısınız, bunu yaptıgınız takdirde aileniz ve çevreniz sizin yanınızda olacagı görünüyor.

Özel yaşamınızda bir davet var, sezgilerinizi kullanmalısınız bir birlikteliğe adım atacagınız söz konusu, Sevgi ve aşkın olacagını bildiriyor kartlarınız.

Bilinmeyen gizli güçlerinizin farkına varacak, ince ruhunuz ve yapıcı davranışlarınız, karşınızdaki kimseyi derinden etkileyecek, falınız aynı zamanda ileriye atılacak ciddi bir adımında olacagını haber veriyor.

Gelecekteki yaşamınızda adımlarınızı dikkatli ve daha akılcı attıgınız müddetçe isteklerinize ulaşabileceksiniz, ancak ilk önce kendinizi işinize vermeli maddi ve manevi donanımlarınızı artırmalısınız, para kazanmalısınız ayaklarınızın üzerinde durmaya ihtiyacınız var.

“Birisinden Hoşlanıyorum Ama Haberi Yok – Tarot” için bir yanıt

Yalnız facebookuma ekledim, profilim dışarıya kapalı. Adresim şu (facebook)

* Doğum tarihi : 10.05.1979
* Doğum saati : Tam emin olmadığm için yazmak istemedim.
* Cinsiyeti :bayan
* Medeni durum : bekar erkek arkadaşım da yok
* İşi ; işsiz
* Yaşadığı şehir : Adana
* Tarotta merak ettiği konu : Birinden hoşlanıyorum ama haberi bile yok, ona nasıl ulaşabilirim bilmiyorum. Acaba o da bana aynı hisleri besliyor mudur? Aşk ve evlilik hayatım nasıl olacak, eşim nasıl biri olacak. Şu an maddi durumum iyi değil ama ben ilerde çok para kazanmak ve daha farklı çevrelere girmek istiyorum. Bunu başarabilecek miyim, etrafımda daha kaliteli insanlar olsun istiyorum.
* numaralar: 2,3,5,67,57,45,32,1,56,4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir