Kategoriler
Fal Kehanet

Bizim Sonumuz Ne Olacak – Tarot Bakımı

Bizim sonumuz ne olacak tarot yorumu

Kötü bir zaman diliminden geçiyorsunuz. Kolay olduğunu düşündüğünüz işlerin aslında hiç de kolay olmadığını anladınız. Bu evrede ilişkileriniz zayıfladı ve hayatta yeni bir anlam ve amaç aramaya koyuldunuz. Değişmeyen tek şey değişimdir diye boşuna söylememişler. Değişiyorsunuz.

Hayatta zorlukları yenme için hep kişisel çaba harcadınız. Çevrenizden hiç bir yardım görmediniz. Bu evrede parasal doyum ve iş yaşamanızdaki rakiplerinizi alt edeceksiniz. Eş seçimi yapabilirsiniz. Bu kart şöhret ve mutluluğu işaret eder. Ayrıca iş alanında sergilediğiniz başarılar çevreniz tarafından beğeniyle karşılanacak.

Hayat sizin için iyi şu sıralar hep iyi şeylerini sunuyor. Yalnız kendinizi bu kadar beğenmiş olmanız ilişkilerinizde bir soğukluk yaratacaktır. Söylemlerinizi eyleme geçirmememiz kimi şeylerin sonu olabilir. Aykırı tavırlarınız toplumda pek kabul görmese de yeni düşüncelere açık yapınız önünüze çıkabilecek fırsatları değerlendirmenize yol açabilir. İlişkinizde bir ayrılık söz konu olabilir

Bu evrede iyi bir haber alabilirsiniz. Mali açıdan bir rahatlama söz konusu. Sevgi ve ilgi beklediğiniz şu dönemde kendinizi biraz yalnız hissetmeniz normal. Kin nefret ve entrika! Hayatınız tam bir Arap saçına dönecek. Dallas tüneline hazırlıklı olun. Size karşı kin ve nefret duyan insanlar var. Bunlar karışıklıktan faydalanmak isteyebilirler. Dikkatli olun

Çevrenizdeki mutlu ilişkilere bakıp ah çekeceğiniz bir dönem kapıda. İlişkilerinizde hep bir eksik aramanız yahut karşılıksız duygularınız sizi çok yıprattı. Gerçekleşmesini istediğiniz olayların olmaması sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Fakat siz yine disiplinli adaletli ve dengeli tutumlarınızı sürdürün. Başarı kapıda. İlişkinizde bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Size karşı yapılan haksızlıklara karşı sesinizi biraz yükseltmelisiniz. Pasif tavırlarınız size hiç bir fayda sağlamayacak.

“Bizim Sonumuz Ne Olacak – Tarot Bakımı” için bir yanıt

Nişanlımla pek konuda anlaşamıyoruz, hep kavga hep kavga, bizim sonumuz ne olacak.
11/08/79, 01.45, Bayanım, istanbul, nişanlı, sekreterlik yapıyorum.
kartlarım : 3.55.62.1.48.42.14.18.35.56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir