Kategoriler
Yıllık Fal

Boğa Burcu 2017 Yorumu

Boğa Burcunun 2015 Falı

Boğa burcunun temel özellikleri için tıklayın

Boğa burcu insanları 2017 de çok hızlı gelişmeler yaşamaya adaylar. Bu yıl belki de çok uzun zamandır beklediğiniz yıl olabilir. Şansı simgeleyen Jüpiter gezegeni şu anda burcunuza giriyor. Jüpiter burcunuzun beşinci hanesini ziyaret edecek ki bu durum gerçek aşkı temsil eder. Aşk hayatınız Eylül dokuza kadar mutluluğun doruklarında ilerleyecek. Jüpiter zaten sizin muhabbet dünyanızda Ağustos 2015 den beri dolanıyor ancak güçlü etkisini bu sene güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. Belki de yeni bir sevgili bulacak ya da şu anki sevgilinizle ilişkiniz daha da derinleşsin. Hiç merak etmeyin Jüpiter’in aşk dünyanıza getireceği yenilikleri tatmak için daha önünüzde uzun aylar var.

2017 yılı Boğa burcuna neler getirecek?

On iki senedir Jüpiter’in burcunuza girmesini beklediniz ve o şimdi kapınızın yanı başında sizi ödüllendirmek için bekliyor. bakarsınız aklınızı başınızdan alacak biriyle tanışacaksınız ve bu kişi uzun yıllar sizi terk etmeyecek. Eğer ki şu anda biriyle birlikteyseniz mutluluğunuz kat be kat artacak.

Geçen 3 yıl içinde Satürn’ün Güneş ile hiç anlaşamaması yüzünden çok sıkıntılı bir dönem geçirdiniz, başınız iyice ağrıdı. Bu durumunuz ilk olarak Ekim 2012 de başladı diyebiliriz ve 2015 te bitti. Akrep burcunun karakteri sizin tam zıttınızdır. Zaten bu durum Satürn’ün Akrep burcuna girmesiyle başladı. Neyse ki şu anda iyisiniz ve durumunuz tamamen düzeldi. Her burç Satürn’ü hayatında en fazla 2 veya 3 kez görebilir çünkü Satürn’ün Güneş etrafındaki bir dönüşü 29 yıl sürer. Bu 29 yıl içerisinde Satürn her burçta 2 yada 2,5 yıl kalır.

2017 de Boğa burcunun aşk hayatı nasıl geçecek?

Sevgili Boğa burcu insanı, siz sevgi için yaratılmışsınız ve layık olduğunuz güzelliklere 2016 yılının son aylarında kavuşmaya başladınız ya da bu konuda emareler ortaya çıktı ve dolayısıyla şimdi aşkta bir sorunuz kalmadı, eğer evliyseniz mutluluğunuz daha da artacak. 2017 nin rakamlarını topladığımızda karşımıza Boğa’nın aşk yılı çıkar. Eğer bekar iseniz öylesine uyumlu biriyle karşılaşacaksınız ki bu kişiyle ömür boyu beraberlik için plan yapmaya başlayacaksınız. Eğer evliyseniz 2017 yılı sizin için çocuk yapmak için hayırlı bir dönemdir. Eğer çocuk sahibi iseniz onun eğitimi için bazı kararlar almanız sizin için hayırlı olacaktır.


Boğa burcunun 5. hanesi yuva kurmayı temsil eder, eğer çocuk yapmak yeterli faktörlere sahip değilseniz bir uzman doktor desteği almanız yararlı olabilir belki de tüp bebek düşünebilirsiniz. Evlatlık edinmek de sizin için uzun vadede çözüm olabilir. Kimsesi olmayan bir bebeği evlat edinmeniz sizin için çok hayırlı olabilir. Eğer aşkta sevgiyi arıyorsanız bunu uzun vadeli düşünmeniz yararlı olur çünkü kısa süreli aşklar hiç kimseye yarar getirmez. Gerçek aşklar gittikçe güçlenir.

Yılın sonunda mutlu bir dönem sizi bekliyor. On birinci ayın yöneticisi olan Mars size bu enerjiyi sağlayacak. Mars bütün kainatın mutluluk perisidir. Geçen yılın Aralık ayından 2017 yılının Şubat sonuna kadar çok önemli insanlarla tanışacaksınız. Mars, Balık burcunda olacak bu da güzel sanatları ve müziği temsil eder. Bu dönemde katılacağınız toplantılar sizin gelişiminizi sağlayacak ya da buna alternatif olarak tatilinizi uzak diyarlarda geçirmek isteyebilirsiniz.

Bir yılı aşkın bir süredir Jüpiter’in altın rengindeki ışınları sizin burcunuzu aydınlatmakta ve bu size bereket, bolluk getirecek. Bu bereketli dönem Ekim 2017 ye kadar sürecek.

Boğa burcunun sağlığı 2017 de nasıl olacak?

Kilo vermek isterseniz buna altıncı ayda yani Haziran’da başlayın. Astrolojide yaptığımız araştırmada altıncı hanede Jüpiter’i görmek zayıflamak için en ideal zamandır. Eğer kilo verirseniz bunu uzun süre koruyacaksınız çünkü Jüpiter size sağlıklı beslenmeyi öğretecek, sizde az ve küçük porsiyon yemeklere alışacaksınız, bu da hoşunuza gidecek. Kilo vermek için kendinize başlangıçta sabırlı olmayı öğretin, acele etmeyin, yavaş ve emin adımlarla ilerlemek size başarıyı getirecek. Yeni beslenme tarzını eskisinden daha çok seveceksiniz çünkü daha az yemekle daha sağlıklı olduğunuzu göreceksiniz. Hele hele doğal gıdalara yönelmekle daha mutlu olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu yolla eski beslenme huyuna geri dönmeyeceksiniz.

Eylül sonunda harika bir dolunay görünecek, bu evlenmek için en ideal zamandır. Zira 1 Ekim bu sene Pazar gününe denk geliyor. Düğün veya nikah için en şanslı gün 30 Eylül – 1 Ekim arasıdır.

2017 yılının Boğa burcu için önemli gelişmeleri

2017 senesinin bir diğer özelliği ise sizin iş yerinizdeki mevkiniz ya da ünvanınız değişecek, daha üst bir kademeye terfi edeceksiniz. Bu durum Kasım 9 ila Aralık 20 si arasında Mars gezegeninin burcunuza girmesiyle olacak, buna hazırlıklı olun, şaşırmayın. Online veya yazılı basında ve çevrenizde sizden ve başarılarınızdan bahsedilecek ya da patronunuz yaptığınız başarılı işlerden dolayı sizi ödüllendirecek. Bu dönem sizin için çok önemli çünkü ününüz artacak, bu da firma yöneticilerinin dikkatini çekecek. Eğer bir toplantıya çağrılırsanız tavsiyemiz şu ki “hazırlıklı gidin”, A planınız tutmazsa B planınız da hazır bulunsun.


Dikkat ederseniz 2017 de yörüngesi değişen hiç bir gezegen yok. Tarihte 8 gezegenin de her birinin de aynı andahareket halinde olmasıçok nadirdir. Burada aynı yöne doğru direkt hareket etmesinden bahsediyoruz. Bu dönemde çok atik, çevik ve pratik olup taşı gediğine tam zamanında koymalısınız. Çünkü iş yaşamında yükselme şansınız çok yüksek. İş yaşamındaki gayretiniz etrafınız tarafında dikkatle takip ediliyor.

Size tavsiyemiz kendi işinizi kurmak isterseniz bunu Şubat ayında yapın zira aynı yönde dönen bu 8 gezegenin size çok faydası dokunacak. Halihazırda kendi işinizin patronu iseniz müşteri ve iş hacminiz artacak. Hele hele firmanız gıda, hizmet veya bilişim sektöründeyse bol kazançlı günler sizi bekliyor, kazancınız katlanarak artacak.

Eylül ile Kasım arasında dağlara, tepelere, yaylara çıkın ve temiz hava alın, bu zihninizi açacak, iş yaşamında size zindelik getirecek ama Kasım ayında mutlaka işinizin başında olun. Çünkü Kasım ayında bol kazanç sizinle olacak.

Son 2-3 yıldır size çok yakın biriyle anlaşmazlık içindesiniz, bu özel ya da iş yaşamındaki bir konu olabilir. hayatınız tamamıyla harika anlamda değişecek, buna içinde yaşadığımız kozmik dünya sebep olacak. Ekim ayında Jüpiter’in Akrep burcuna girdiğini göreceğiz.

Sevgili Boğa insanları; geçmişin karamsar günleri, olumsuz duyguları, mutsuz ilişkileri ve kötü sağlık şartlarını geride bıraktınız. Şimdi kazançlı, mutlu ve başarılı geçecek bir gelecek sizi bekliyor. Bütün bu güzellikler Eylül ayına kadar devam edecek. Kasım ve Aralık aylarında ise zaten iş hayatındaki başarılara çevrenin dikkatini çekecek.

Bu sene uzun yolculuğa çıkmak ve orada yeni insanlarla tanışıp, yeni dostluklar kurmak mümkün görünüyor. Ya da sevdiğiniz kişiye daha da derinden bağlanacaksınız. Kısaca 2017 Bağa insanları için harika bir yıl olacak.

Yakın arkadaşlarınızla muhabbetiniz artacak, özel hayatınız daha da anlam kazanacak, eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız 2017 sizin için çok şanslı geçecek. Ev tamiri ya da taşınma durumu varsa Temmuz, Ağustos aylarını seçin.

“Boğa Burcu 2017 Yorumu” için bir yanıt

Merhaba. Ben ruyami yorumlamanizi rica edecegim sizden. Ruyamda bir binadan tanimadigim bir erkek cesedi gordum. Ceset uzun suredir ordaymis ve kimsenin haberi olmamis. Ceset cok kotu kokuyordu isin garip olan kismi o ki ben o kokuyu ruya gibi degilde gercekmis gibi aliyordum. Hatta o kada kotuydu ki dayanamadim kendimi zorladim ruyadan uyanmak icin. Sizce bu ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir