Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Boynuzlu Köpek Kafalı Yılan İle Karşılaşmak

Boynuzlu köpek kafalı yılan ile karşılaşmak neye işarettir?

Arkadaşlar, Benim şu an size anlatacağım yaşanmış gerçek olayın hikayesi çok eskilere gidiyor. Başlamadan önce sunu söyleyeyim bana hiç katkısı olmayan, çocukluğumda gördüğüm bir hakiki olay. Çocukluk zamanında yani 12-13 yaşları idi, babam beni komşumuzun oğlu ile tarlalara gönderir ve orada çalışırdık. Bir gün öğle üzeri güneş bayağı yakıcı idi, çalışmaktan öyle yorulmuştum ki, aynı zamanda sıcakta var, yorgun olarak büyük bir kaya parçası var, kayanın alt kısmı bayağı geniş, rahat iki veya üç insan rahatça uzanıp yatabilir şekilde büyük idi, doğru oraya gittim, kayanın altına girdim.

Hemen uzandım, başımın altına yastığa benzer bir ot buldum ve uyumaya başladım. Bilemiyeceğim iki veya üç saat kadar bir zaman sonra başımın altındaki yastık oynamaya başladı, bende uyandım ve oturur bir sekle geldim. Başımın altındaki yastık hareket ediyordu, birden korku sardı o an sanki dondum kaldım. Kafası yarı köpeğe benzeyen, kafasının üzerinde sağ ve sol tarafında aşağı yukarı 6 veya 7 santim büyüklükte boynuzları olan, boyu tahminim 1 metre veya 1,30 boylarında bir yılan.

Bana kafasını kaldırdı, sanki bana bir şeyler anlatmak istedi, ondan sonra kuyruk kısmı ile bana “dışarı” der gibi bir hareket yaptı ve öyle bekledi, bende kalktım yavaş yavaş dışarı çıktım ve koşmaya başladım, tahmini 10 metre sonra durdum, o tarafa doğru baktım ne yapıyor diye.

Oda dışarıya çıktı ve acayip bir sesle bağırdı ve kayıp oldu, ondan sonra her gittiğim zaman oraya hep baktım fakat onu bir daha göremedim ve bu güne kadar bir sır olarak sakladım, hiç kimselere anlatmadım. Zaten anlatsam kim inanırdı ki, su an yaşım 59.

Tesadüf internette yılanlara bakiyor idim bu platformu gördüm, aklıma sakladığım kimselere anlatmadığım yılan sırrını anlatmak geldi, sitenizi beğendim, site sahibinin olgun bir bey olduğunu görünce buraya güvendim, bende simdi sizlere yazıyorum ama buna kim inanır kim inanmaz bilmiyorum, fakat inanın veya inanmayın ben gördüğümü anlattım.

Nerede oldu bu mevzu derseniz, yer olarak anlatayım: Nevşehir’in Kozaklı kazasının Eski Kozaklı Köyü var idi, bu köyün tarlaları Kara Hasanlı yolu denen bir mevki var, Karahasanlı istikametine doğru giderken yol üzerinde dağlık bölgeler var, O mevkide bu hikaye gelişti, Saygılarla. Gönderen D.N.

“Boynuzlu Köpek Kafalı Yılan İle Karşılaşmak” için bir yanıt

Sayın D.N.
Bu müthiş olayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Ben size inanıyorum çünkü bende çoğu insanın inanmakta zorluk çektiği, çoğu zaman inanmadığı şeyler yaşadım.
Bunlara karşılık inandığım bir doğru var oda bilmediklerimizin bildiklerimizden çok fazla olduğu, aklımızın çok az şeye erdiğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir