Burç Yorumları

Burç yorumu nedir?

Astrologlar, gezegenlerin birbirine göre konumlarının insan hayatını etkilemekte olduğunu söylemektedirler. Burçların genelleştirilmiş kişilik özellikleri bu verilere göre açıklanmaktadır.
Gezegenlerin konumlarının günlük, haftalık ve yıllık durumlarının burçlara etkisi, burçların davranışlarına etkisini inceleme işine burç yorumu adı verilmektedir. Elbette bu yorumlar genellemelerdir ve kesin hüküm içermezler, buna dikkat etmek gereklidir.

Burçların 2017 yılı yorumları

Burçların 2016 yılı yorumları

Bu yorumları hazırlayan üstad dostum 2016 yılı yorumlarında ülkemiz ve Türk insanı için hiçte güzel şeyler söylemedi, bu yüzden bunları yayınlamadım. Sitemizin devamlı okuyucuları bunun farkına vardılar ve neden yayınlamadığımızı sordular. Kendilerine bu durumu özel mesajlarla belirttim. Gerçekten de 2016 yılı hem ülkemiz, hem ülkemizin bulunduğu coğrafya, hem Dünya hem de benim kendi ailem için acı, keder, sıkıntı, ölüm ile geçti. 2016 yılında sevgili annemi beyin kaması sonucu kaybettim ki kendisi 5 yıl önce de bir beyin kanaması geçirmiş, kısmi felç olmuştu. Allah’ın izni ve yaşama azmi ile tüm bunları atlatmış, sağlığına kavuşmuştu. Hiç beklemediğimiz bir anda yeniden bu rahatsızlığı yaşadı ve ebediyete gitti. Yüce Allah’tan 2016 da yaşanan acı ve sıkıntıları bir daha yaşatmamasını diliyorum

Burçların 2015 yılı yorumları

2015 yıllık burç yorumları burada: burcunuz size neler söylüyor? 2015 yılının size neler getireceğini merak ediyorsanız burcunuzun simgesini tıklayın.

Burçların temel özellikleri

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+