Burçların Aşk Hayatı

Burçların aşk hayatı üzerindeki etkisi

Balık Burcunun Aşk Hayatı
Balık ilk bakışta büyüleyicidir. Genellikle çok kibar ve yumuşacık bir tarzı vardır Balık insanının. Aslında, bir romantizm ve rüya aleminde yaşar. Hassas, gizemli özelliklerinin yanında, psişik yetenekleri de Hayatında önemli rol oynar. Kolayca sevmeye ve aşık olmaya yatkın bir yapısı vardır. Balık doğru insanı buluncaya kadar, pek çok aşk ilişkisi yaşayabilir.

Kova Burcunun Aşk Hayatı
Kova her zaman karşı cinse çekici, esprili, farklı ve zeki gelir. Kova insanı Hayatını kendine göre düzenler ve başka insanlara delice gelebilen fikirleri hiç çekinmeden uygulayabilir. Zaman zaman soğuk, mesafeli ve kendini beğenmiş dursa bile, aslında diğer insanlara değer veren, onları düşünebilen ve kimi zaman da bağlanabilen bir yapıdadır.

Oğlak Burcunun Aşk Hayatı
İlk karşılaşmada soğuk bir intiba yaratan Oğlak insanı, aslında bunu ihtiyatlı olmak arzusuyla geliştirdiği bir savunma mekanizması olarak kullanır. Kariyer yaşantısı hayatının en önemli ilgi alanı olmasına rağmen, tiyatro, müzik ve diğer sanat dallarını da sever. Genellikle entellektüel kapasitesi yüksek, yaşamsal amaçları kendilerininkine benzeyen insanlarla beraber olmayı tercih eder. Oğlak ciddi konularda tartışmayı sever.

Yay Burcunun Aşk Hayatı
Aşk için en çekici ve ilginç burçlardan birisi de Yaydır. Hayatı bir eğlence gibi algılayan Yay, aşkı ve hayal kurmayı da çok sever. En önemli özelliklerinden bir tanesi espri yeteneğidir. Daima yeni fikirlerle doludur ve yaşama karşı hevesli bir yaklaşımı vardır. Yayın özgürlük tutkusu, bonkörlük ve macera arayışı da diğer önemli özellikleridir.

Akrep Burcunun Aşk Hayatı
Akrep, karşısındakini ilk karşılaştığı andan itibaren, dayanılmaz bir şekilde etki alanına alır. Akrep’in oldukça çekici ve gizemli bir yapısı vardır. Aslında yüzeyde görünenler sadece karşı tarafın görmesini arzuladıklarıdır. Direkt ve hatta biraz zorlayıcı görünebilir, fakat altta oldukça kırılgan ve hassastır. Akrep insanı aşkı çok ciddiye alır ve birlikte olduğu insanın kendini sevmesini, takdir etmesini bekler.

Terazi Burcunun Aşk Hayatı
Terazi sevmeyi ve sevilmeyi istediği için sürekli, kendini tamamlayacak bir eş arayışındadır. Doğuştan mükemmel bir romantik olan Terazi, duygusal ilişkilerde oldukça başarılıdır. Doğal zarafeti, cana yakınlığı ve nezaketi sayesinde bir Terazi ile birlikte olurken, zamanın nasıl geçtiği anlaşılmaz. Tiyatro, antikalar, dekorasyon, sanat gibi pek çok farklı zevki vardır Terazinin.

Başak Burcunun Aşk Hayatı
Başak burcunun üyeleri iyi konuşma yeteneğine sahip insanları sever. Başak iletişim kurmayı, etrafında zeki, entellektüel ve sakin insanların olmasını ister. İlerleyebilecek bir beraberliğin temelini atabilmek için, Başak ile sakin ve kaliteli bir yerde buluşmayı tercih etmek gerekir. Başak’ın seçiciliğini göz önüne alarak, sağlıklı yiyeceklerin, sessiz, sakin ve romantik bir müziğin olduğu bir restaurant oldukça uygundur.

Aslan Burcunun Aşk Hayatı
Aslan komplimanları ve takdir edilmeyi sever. Bir Aslanı kazanmak için en uygun yöntem Onun üstün yanlarını yine Ona anlatmaktır. Yüzeyde görünen bu gururlu kişiliğin altında, oldukça hassas ve kolayca etkilenebilir bir yapı vardır. Dolayısıyla, Aslanın egosunu beslemek, beğeniyi, takdirleri, duyguları açıkça dışa vurmak, birlikteliğin başlangıcının kolaylaşmasına yardım eder.

Yengeç Burcunun Aşk Hayatı
Bir ilişkinin başlangıcında Yengeç’ten, ilk adımın gelmesini ya da beğendiği insana açıkca duygularını belli etmesini asla beklememek gerekir. Utangaç ve dolaysız yaklaşamayan Yengeç, aşkta da pasif olmayı tercih eder. Yengeç geleneksel ve demode tarzlara daha yatkın olduğu için, ilk buluşmada bir tiyatro ya da romantik bir yemek kendisini daha rahat hissetmesine yardımcı olacaktır.

İkizler Burcunun Aşk Hayatı
İkizlerin çift karakterli olduğunu her zaman akılda tutmak gerekir. İkizlerin bir yanı aşka ve güvenliğe gereksinim duyarken, diğer tarafı da kuvvetli bir şekilde yeniliğe ve değişikliğe gereksinim hisseder. İkizler ile bir ilişki yürütebilmek için, Onun duygusal, mental ve cinsel ihtiyaçlarını tam anlamıyla tatmin etmek gerekir. Gülmeyi, eğlenmeyi, yolculuk yapmayı ve yeni şeyleri deneyimlemeyi çok sever.

Boğa Burcunun Aşk Hayatı
Boğa, ilgi duysa bile karşısındaki insana bunu belli etmesi oldukça uzun zaman alabilir. Boğalar oldukça sabırlı insanlardır. Onunla beraber olmak için, sabırlı ve sakin olmayı öğrenmek gerekir. Boğa ile ilişkide genellikle inisiyatif kullanacak olan karşı taraf olmalıdır. Bir Boğa birlikteliği başlatabilmek için, karşısındaki insanın açıkça Onunla birlikte olmaktan zevk aldığını ifade etmesini bekler.

Koç Burcunun Aşk Hayatı
Koç komplimanları, özgür ve canlı insanları sever. Dışa dönük ve aktiftir. Bir Koç ile beraber olmak için, enerji ve aşk heyecanı ile dolu olduğu göz önünde tutarak, Onunla birlikte geç saatlere kadar uykusuz kalmayı göze almak gerekir. Entellektüel kapasitesi de son derece gelişkin olan Koçun dikkatini bu alanlardaki farklılıklar çeker. Atak ve ihtiraslı bir yapısı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir