Kategoriler
İlginç Rüyalar

Büyü Tazeleme Nedir?

Rüyada büyü tazeleme görmek neye çıkar?

Selam, ben 32 yaşında, muhasebe çalışan, bir çocuk babasıyım. Rüyamda eşimin halasına habersiz ziyarete gidiyoruz. Evde tanımadığımız bir kadın var ve bir şeyler yapıyorlar. Bizi görünce şaşırıyorlar. Eşimin halasının kızı birine büyü yaptırmış ama tutmamış, büyü tazeleme işlemi yapıyorlarmış. Ben ilk önce anlamadım, kadın 2 sefer kız oyuncak bir tavşanın kafasına iğne batırıyordu ve karım oyuncağın kafasını tutuyordu. Sonra ben olayı anladım ve karıma kızıp “neden sen böyle bir şeye karışıyorsun” dedim, oyuncak tavşanı ellerinden aldım. Ev beşinci kattaydı, birden eşimin halası çığlıklar atarak kendini camdan aşağı attı. Neye işaret bu?

Rüyada büyü tazelenmesi nasıl yorumlanır?

Serdar merhaba, ruh halin ve şu andaki hayatının gidişi hakkında bilgi vermemişsin. Ülkemizde genellikle kadınlar büyü konusuna meraklıdır ve onlar bu konuda rüya görürler, bu nedenle rüyanı görünce şaşırdım. Lütfen ilk önce büyü nedir ve rüyada büyü görmek sayfalarını incele.

Sayfada anlatıldığı gibi rüyada büyü konusunda herhangi bir şey görmek genel olarak kişinin yaşadığı sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder. Rüyada büyü yapan birini görmek genel anlamda iyiye yorumlanmaz ya içinde bulunulan sıkıntıları ya da gelecek sıkıntılı günleri, olayları haber verir.

Rüyada büyü tazeleme kişinin gerçek hayatta kendisini sıkıntıya sokan durumlardan veya olaylardan ders almadığını ve hala bunları yapmaya devam ettiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir