Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Camı Kaplayan Kırmızı Bir Şey Görmek

Evde camı kaplayan kırmızı bir şey görmek nedir?

Rüyamda değil, gerçek olarak odamın kapısının camını kaplamış kırmızı bir şey gördüm. Önce evde tadilat olduğu için lavabo, tuvaletlerin kapıları yok. Annem onu düşünerek kapıma kırmızı tülbent gibi bir şey örttü sandım ve üzerinde durmamıştım.

Sonra bilgisayarımdan film açıp izlemeye başladık, yaklaşık 5 dakika kadar geçmişti ki camı kaplayan kırmızı şeyin kaybolduğunu gördüm. Bunun ne anlama geldiğini söylerseniz çok sevinirim. Çünkü gece bayağı korktum ilk başta. Kalbim yerinden çıkacaktı. Daha önceki bir başka rüyamda gökyüzün kıpkırmızı olduğunu görmüştüm.Bu olay nasıl açıklanır, beynimin bana oynadığı bir oyun mu? yoksa olağanüstü bir şey mi yaşadım? Hüseyin Canlı tarafından 08.02.2013 / 14:22 tarihinde gönderilmiş.

Camı kaplayan kırmızı bir şey görmek yorumu

Hüseyin merhaba, eldeki bilgilerle bir şey söyleme imkanı yok. Tanımlanamayan bir konu da olabilir, bir ışık yansıması da olabilir.

Rüyada gökyüzünün kırmızı olduğunu görmek uyanık hayatta tehlike baş gösteren bir durum ortaya çıktığını temsil ederken, bir şeyin sonuna gelindiğini başka bir şeyin başlayacağını gösterir. Burada önemli olan konu yeni başlangıcın zor, sancılı veya size sıkıntı verme ihtimalinin olmasıdır, bakınız rüyada gökyüzü görmek yorumu.

“Camı Kaplayan Kırmızı Bir Şey Görmek” için bir yanıt

Hiç bir şey istediğim gibi olmuyor
24 yaşındayım, bir ilişkim var, çağrı merkezi personeliyim. Ruh halim karmakarışık, bir bakıyorum ağlıyorum her şey güzel olacak diyorum, sonrasında olumsuz şeyler oluyor. İyice duygusallaştım, istediğim hiç bir şey gerçekleşmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir