Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Cinler Tarafından Rahatsız Edilmek

Burada anlatılanlar rüya değil gerçek hayatta yaşanmış şeylerdir.

Selamlar. Ben 28 yaşında evli, iki çocuk babası, gayet hayatla barışık evinde ve dışarıda güzel vakit geçirebilen bir kişiyim. Yaklaşık bir senedir haftada 2 veya 3 kez (bazen daha sık) gayet normal başlayan bir rüyada sona doğru cin tarzı şeyler tarafından öldürülmeye çalışırken buluyorum kendimi. Bu genelde yakın bir tanıdığım halinde gelen kişinin daha sonra ne hikmetse benim üzerime kapaklanması, suratının aynı bir sis gibi değişmesi şeklinde oluyor.

Bu rüyalara sadece gece yattığımda değil, gün vakit belirtmeksizin karşılaşıyorum. Genelde sesim çıkmadığı için bağırmaya çalışıyorum ama benim bağırmaya çalışırken çıkardığım hırıltı sesleri ile eşim uyanıp beni uyandırıyor. Kat kası kesiliyorum. Ellerim, ayaklarım, beynim kilitleniyor. Gözlerimi açtığımda bile bir şey beni uykuya çekiyor, kabus hali devam ediyor. Kabus olduğunu biliyorum ama uyanamıyorum. Uyandığımda ise tekrar olacak diye tekrar uyuyamıyorum. Bağıra bağıra Sure, Ayet okumak istiyorum gidecekler o zaman diyorum kendi kendime ama okurken bile sesim çıkmıyor, sesim duyulmuyor.

Bunun için iki kez farklı hastanelerde beyin emarı çekildim. Bir problem bulamadılar. Psikolojik destek için görüşmelerde bulundum. Bana herhangi bir şey kullanıyor musun? diye soruyorlar. Alkol dahi almıyorum. Bu rüyalar beni artık çok fazla sıkmaya başladı. Her şeyi denedim bir sonuca ulaşamadım. Belki siz bana yardım etmek istersiniz. Kafama takmamak için elimden geleni yapıyorum, hayatımı normal yaşıyorum. Hiç bir şeyden de korkmuyorum. Ama bu şekilde uyanmak, uyandırılmak, o boğulma hisleri ve gece çıkardığım o sesler yüzünden, eşim çok rahatsız olmaya başladı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir