Kategoriler
İlginç Rüyalar

Çok İlginç Bir Rüya Görmek

Çok ilginç bir rüya görmek neye çıkar?

Merhaba yasim 33, bayan, bekar ve ozel sektorde calisiyorum. Ruyamda vücudumda deri yoktu, kirmizi kirmizi etlerim gozukuyor, kucuk bir odada sedye gibi bir seyin uzerine uzanmisim, iyileşmeyi bekliyorum. yanimda 2 kisi var ve tanimiyorum onlari ama yardim icin benim basimdalar. İyilesme soyle olacakmış; kan pıhtılaşıp deri haline gelecekmis o sekilde iyilesecekmisim, o yuzden de ayaga kalkmam uzun surmeyecekmis. Ben iyilesmeyi beklerken, benim etlerimden bir “ben” daha olusuyor ama o incecik, 1 santimlik kalinligi var ama gercek ben. Öyle uzanmis iyilesmeyi beklerken o karsimda ayakta bana bakiyor, onunda derisi yok. Sonra o gercek benden daha guclu oldugunu soyluyor, yani bana diyor ki “ben senden daha gucluyum vs.

Bir kac sey daha soyluyor ama hatirlamiyorum fakat hala karsimda. Sonra yanimdaki kadin gercek ben icin ona diyor ki “iyilesmeye basladi, hadi sende simdi onun ustune yat, birlessin tamamlansin”. Ama o kabul etmiyor cunku gercek benden daha gucluyken neden ona doneyim der gibi. Sonra benim iyilesmem hizlaniyor, etlerim deri haline almaya basliyor, o ara yine bir kadin “daha etleri acikken şu bebegi karnina koyalim” diyor ve koyuyorlar, oylece benim tum vucudum derileniyor ve iyilesiyorum. Sonra oteki ben, bana sinirli ve beni yakalamaya calisiyor. Ben kiz kardesimle kaciyorum, tam kosarak bizim evin sokagina girecez, o ara kiz kardesim baska sokak gosteriyor ve oraya girelim diyor ve o tarafa kaciyoruz. Az ileride kenarda saklanip gelir mi diye onu gozetliyoruz. Hava karariyor artik, sonra biri diyor ki “tehlikeli sokaga girmissiniz”. Ama kardesimle bana bir sey olmuyor, oyle uyandim. Simdiden tesekkurler.

Rüyanın açıklaması

Değerli okurum, bu muhteşem rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle anlamlı rüyalar ne yazık ki binde bir gelmektedir, çünkü toplum saçma sapan dizilerle meşgul edildiği için doğal olarak rüyalar da aldatma, sevgili, kolay yoldan zengin olma, yalıda yaşama vb konularda olmaktadır.  Rüyanız derin anlamlar taşımakta, gizli kalmış çok özel duygu ve düşünceleri yüzeye çıkararak analiz edilmesini sağlamaktadır.

Rüyada derisiz olmak, derisinin bir nedenle soyulmuş olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta kendini dış tehditlere karşı korumasız hissettiğini ve bundan kaynaklanan korku ve endişelerin kişinin iş veya aşk yaşamında bir aksamaya yol açtığını temsil eder.

İyileşme için kanın pıhtılaşıp deri oluşturması ise; aslında yaşamınızı oluşturan temel bileşenler arasında dengenin bozulmuş olduğunu, bu dengenin yeniden kurulması (pıhtılaşma) ile derinin yeniden oluşacağını (iyileşme, korku ve endişelerden kurtulma) anlatmaktadır.

Rüyanın en ilginç unsuru ise rüyadaki ikinci “siz” konusudur. Sizin mesajınızda “ikinci ben” olarak tanımladığınız unsur aslında sizin gölge yönünüzdür. Rüyada onunla geçen konuşmalar ise içinizde iyi ile kötü ( Yin ve Yang) arasındaki mücadeleyi temsil etmektedir. Kötü tarafınız yeni bir başlangıç yapmanızı istemiyor, buna engel olmak için uğraşıyor (karnınıza konulan bebek yeni başlangıç sembolüdür) ancak iyi tarafınız büyük mücadeleler vererek, zorda olsa galip gelecek ve hayatınızda hedeflediğiniz yeni başlangıcı yaparak, kendinize yeni bir yol çizecek, dileklerinize kavuşacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun. Lütfen içinizdeki iyi tarafı hep muhafaza edin, onu güçlendirin.

“Çok İlginç Bir Rüya Görmek” için bir yanıt

İyi günler ben istihareye yattım biri için rüyamda eski yıpranmış harabe bir bina gördüm orada birini arıyorum ama kim olduğunu bilmiyorum kapılara baka baka üst kata doğru çıkmaya başlıyorum ama o kadar eski ki bina ki kapılarn önü tahtalarla kapatılmış en son kata geliyorum kapı yine aynı şekilde kapalı teras oluyor üst katta ve sesler duyuyorum kafamı uzatıp bakmaya çalışırken elim kadar küçük cılız siyah bir köpek üstüme atlıyor ve sol gözüme zarar vermeye çalışıyor elimle tutuyorum ben sevmeye çalışıyorum ama köpek elimi ısırmaya çalışıyor sonra başka yeni bir binada oluyorum tanımadığım bi kıza ben onu seviyodum artık dayanamıyorum gibi laflar ediyorum ve bi cam lehva görüyorm üzerinde fidan ismi yazıyordu ama tam emin de değilim isimden.. sonra annem yanımda beliriyor gözümü soruyorum hiçbi şey yok diyor oradan dışarı çıktığımda sulu kar yağdığını görüyorum ve akşam oluyor her yer bembeyaz kar oluyor erkek yeğenimi görüyorum kızak gibi birşeyin üzerinde kayıyor benide çağırıyor ve beraber ayakta kayıyoruz ve uçar gibi hissediyorum kendimi etrafda da evlerin ışıklarını görüyorum sonra bi bahçe görüyorum yeşillik bizim akrabanınmış güya normal bir kalabalık oturuyorlar bahçede biri bebeğini sallıyor ama bebek çok tatlı yanakları tombiş bir kız çocuğu ama annesi normalde kapalı ben açık görüyorum saçlarını rengide siyah sonra ilerliyoruz annem de yanmda oluyor ama elimde kırmızı bir maşrafa oluyor ve ben üstüm giyili ama popoma su döküp yıkamaya çalışıyorm hem yürüyorum hem bunu yapıyorum kalabalığa gelince elimden kayboluyor maşrafa oturuyorz sohbet ediyoruz beyaz üzerinde küçük çicekli bir gecelik görüyorum birinin üzerinde ve o kişi hastalığından ameliyat olduğundan atlattığından bahsediyor bir diğer kadın da saçım kısaydı bende uzattırdım uzun yaptım diyor saçı yine siyah görüyorum ve öylece uyanıyorum şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir