Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Çok Kötü Bir Rüya Görmek

Çok kötü bir rüya görmek neye işaret eder?

Ben bu gece çok kötü rüya gördüm, arkadaşlarım ve ben bir eğlence yerine gittik, eğlence yeri spor yapma yeri gibi bir yerdi, orada da eski sevgilim vardı, başka sarışın bir kızın yanına oturdu o kadar anladım inanılmaz sinirlendim, onu iteledim odadan çıktım, arkamdan geldi, sinirli şekilde bana bağırdı “değdi mi bu yaptığın şimdi” diye, bende hıçkıra hıçkıra sürekli ağlıyordum, çok üzüldüm ve bu olay olmadan önce bir sari saclı kız daha vardı, tanıdığım, çok nefret ediyorum ondan, çünkü eskiden gerçek hayatta o zamanlar eski sevgilime göz dikiyordu, onunla kavga ediyordum ve dövdüm onu.

Tuğba, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, çok mutsuz.

Çok kötü bir rüya görmek nasıl yorumlanır?

Tuğba merhaba. Gördüğüm kadarıyla uzun bir süredir sitemizin takipçisi bir arkadaşımız olma sebebiyle sana biraz bilgi aktarmak istiyorum. Kötü rüya denilince kabus, karabasan, gece terörü akla gelir. Kabus görmek genellikle çocukluk yaşlarında ortaya çıkar ve çocuğu uyandıran ve tekrar uyumaktan korkmasına neden olan korkutucu rüyalardır. Lütfen kabus görmek sayfasını inceleyin.

Gece terörü çocuğun uykudan tam uyanmadan, yarı uyanık bir şekilde çığlık, tekmeler, panik, uykuda yürüme, vurma hareketleri veya mırıldanma gibi davranışlar göstermesidir. Çocuğun gözleri açıktır ancak aslında halen uyumaktadır. Gece terörü genellikle çocuk uyuduktan sonraki yaklaşık iki saat içerisinde meydana gelir. Gece terörleri zararsızdır. 6 yaşına kadar normal olarak değerlendirilir. Bakınız gece terörü sayfası.

Karabasan, Uyku felci olarak tanımlanır. İnsanlar rüya gördükleri REM uykusu sırasında, göz ve solunum kasları dışında tamamen fizyolojik bir felç durumundadırlar. Hiçbir kasları çalışmaz. Detaylı bilgiyi karabasan nedir sayfasında bulabilirsiniz.

Senin rüyan ise, üzerinden kötü bir etki bırakan eski sevgiliyi görmek rüyası olup, kimi pişmanlıkları işaret etmektedir. Rüyada eski sevgiliyi görmek sitemizde en çok aranan, okunan, gönderilen rüya olduğu için aynı şeyleri yeniden yazmayacağım, lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyiniz.

“Çok Kötü Bir Rüya Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Ben dün rüyamda bağırarak bir şeyler söylediğimi gördüm. Tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım maneviyat hakkinda kötü şeylerdi. Annem yanimdaydi sus sus falan diyordu, ben de susmaya caliştim. Rüyada icime cin kaçtiğini düşünüyorum. Bu arada bu siralar onlardan çok korkmaya başladim. Sizce bu rüyanın yorumu nedir? Eğer cevaplarsanız gerçekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir