Kategoriler
Korku Rüyaları

Çok Kötü Kabus Rüyası Görmek

Çok kötü rüyalar neye çıkar?

Iyi günler, Çok kötü kabus rüyaları goruyorum, ama nedenini bir türlü bilemiyorum. Cok tuhaf rüyalar, iskence, hayvanlara yapılan eziyet, cinayet, irza gecme, tecavuz, sucluluk ve utanma rüyaları bu tuhaf ruyalardan bazilari. Bunlardan hicbirisini sevmem. hosuma gitmez, korku filmi gibi vs filmleri hiç sevmem ve seyretmem, bu tür rüyaları gormemek için elimden ne geliyorsa yapiyorum ama fayda etmiyor. ne yapsam, nereye gitsem, gecenin hangi saatinde yataga gitsem, veya uyku öncesi ne yaparsam yapayim bu rüyaları görmekten kendimi alamiyorum

Annem kucuklugumde bile bu tür rüyalar, kabuslar gördüğümu soyler, gecenin yarisinda kabuslu bir ruyadan uyandigimi, ve korkumdan yatakta sanki donmus hale geldigimi ve bütün gece uykuya dalamadigimi soylerdi. Annemin ve babamin gece saatler boyunca beni uyutmak için ellerinden geleni yaptiklarini hatirliyorum.

Uykudan neftret ediyorum, benim için uyku, gunun en kötü zaman dilimi, uykudan önce elimden gelen ne varsa yapiyorum ki kendimi biraz neselindireyim ve mutlu bir şekilde uykuya dalayim diye ama bu bir türlü fayda etmiyor. Bu kabus rüyaları beni stress sendromuna soktu, zaten hayatimda diğer kimi olumsuz vakalarda mevcut, çok doktora gittim, tavsiyelerini harfi harfine yerine getirdim fakat bir fayda getirmedi, doktorlar artık ne diyeceklerini bilemez hale geldiler.

Istemedigim hersey, nefret ettigim her şey , olmasını istemedigim her şey simdi ruyama giriyor, eziyet etmekten , iskence etmekten nefret ederim, hayvanlara eziyet edilmesinden nefret ederim, çok iyi bir ailem var, neden hep böyle rüyalar goruyorum ? Rüyamda kendi kedimi astigimi goruyorum, tam olmek uzere iken uyaniyorum, çok acayip bir durum, kendi canima kiymak, intihar etmek istemiyorum. Bana yardım ederseniz çok sevinecegim. Fatma – Tekirdag

Çok kötü kabus rüyaları görmek yorumu

Yazdıklarınız iç dünyanızda derin bir duygu çakışması yaşamakta olduğunuzu, bu çakışmalara son vermeniz gerektiğini işaret etmektedir. Bu konuda benim şiddetle önerim derhal iyi bir doktordan destek almanızdır. Öte yandan korku rüyaları sayfası da ilginizi çekebilir.

“Çok Kötü Kabus Rüyası Görmek” için bir yanıt

Rüyada kabus görmek
Rüyamda kardesimle uyuyorduk ve ben uykuyla uyaniklik arasindaydim, isiklar acikti fark ettim ve kalktim, kapida kapaliydi, sonra birden masanin üstünde cantamin kendi kendine oynadigini gördüm. Bana bir şey oldu tutuldum, kardeşimi uyandirmak istediğim bagirmak istedim ama olmuyordu, bende cantami alip onun üstüne attim oda uyandi ve kalkti, ben hala bir tepki veremiyorum ama direk kalktigi gibi masanin altina bakti ve bir şey gördüğünü anladim. Kardeşimin yüzünde korkutucu bakis vardi, benim aklima dua okumak geldi ve ihlasi okudum rahatladim, donuklugum gitti, uyandim sonra, sanki o anlari yasamisim gibi hissettim, içimden dua ettim, bana ruyamin tabirini aciklar misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir