Kategoriler
Korku Rüyaları

Çöplükte Ceset Bulmak

Rüyada çöplükte ceset bulmak neye çıkar?

Merhaba 37 yaşında bayanım. Rüyamda memlekette çöplerin döküldüğü yer var oradayım, erkek cesedi görüyorum, sonra kanlı bir hançer buluyorum, içimden bununla öldürülmüş diyorum. Bu sırada ceset telepatik olarak annemin yıllar önce kendisini öldürdüğünü ve bizi lanetlediğini,bizden intikam alacağını söylüyor. Cesede yaklaşıyorum ve cesedin insan cesedi değil uzaylı bir yaratık cesedi olduğunu fark ediyorum. Sonra cesedin yakınında 3 tane cin görüyorum, bunlar bize musallat olan cinlermiş, korkuyla uyandım.

Rüyada çöplükte ceset bulmak tabiri

Rüyada çöplük görmek rüyayı gören kişini hayatında bazı olumsuzluk şeyleri halletmek için bazı şeyleri düzenlemesi gerektiğini ifade eder. Bu rüya öte yandan da içinizde olumsuz duygulardan arınmak gerektiğini düşündüğünü gösterir.  Çöplükte gördüğünüz erkek cesedi ise duygusal yaşamınızda bir sıkıntı olduğunu anlatmaktadır. Çünkü rüyada erkek cesedi görmek duygusal yırtık simgesidir. Duygusal yaşamınızda bir küçük parçalanma, yaralanma yaşadığınızı simgeler. Bu sevdiğiniz birinin kalbinizi kırması, beklediğiniz takdiri alamamak veya hak ettiğinizi düşündüğünüz bir başarıya kavuşamamak şeklinde tabir edilir.

Rüyada kanlı hançer görmek rüya sahibi kişi için güç ve kuvvet kazanmak için sert, zorlu mücadele edeceğini, etmesi gerektiğine işaret ederken rüyanın devamında gelişen olaylar sizin bu mücadeleniz sırasında birileri yada bazı şartların karşısında yorulacağınızı, hayatınızı kontrol etmek isteyen bu unsurlara izin vermemek gerektiğini ifade etmektedir.

“Çöplükte Ceset Bulmak” için bir yanıt

Değerli okurlarım, rüyada çöplük görmek, rüyada ceset görmek veya rüyada hançer görmek hakkında görmüş olduğunuz rüya varsa onu ve rüyadan sonra gerçekleşenleri lütfen paylaşın. Bilgi paylaştıkça kıymetlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir