Kategoriler
Fal Kehanet

Dost Görünen Düşmanlardan Bıktım – Tarot

Dost görünen düşmanlar hakkında tarot bakımı

Bu kart kıskançlık, anlaşılmayan duygular, direniş, zıtlık, ters açılar. anlamlarını taşır. Sizi çekemeyen ve mutluluğunuza engel olmaya çalışan bir yakınınız tarafından bir darbe alabilirsiniz. Sorunlarla öyle bir boğuştunuz ki bu savaş sizi mutsuz ve bitkin kıldı. Bir hastalığa yahut bir kazaya karşı dikkatli olun

Doğrunun güçlü olduğuna inandınız ve kendinizi disipline soktunuz. Karşılaşacağınız zorluklara karşı kuvvet ve dayanma gücüne sahipsiniz. Eski deneyimler sizi aşktan soğutsa da uygun bir kişiyle tekrardan denemeniz sizin yararınıza olacaktır. Biraz sıkıntılı ve depresif günler geçirmekteniz. Zihniniz sürekli bir şeylerle meşgul. Biraz dinlemeye ve dünyadan bir müddet elinizi eteğinizi çekmeye ihtiyacınız var. Bu sıkıntılı dönemin geçici bir dönem olduğunu unutmayın.

İşlerinizde aceleci tutumunuz size kayıptan başka bir şey getirmeyecek. Şu sıralar içinizdeki aşırı korku ve tereddütleri bir kenara bırakmalısınız. Durgun ve pasif olmanız önünüzdeki fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Silkinin ve kendinize gelin. Bu evrede ayrılık ve kişisel ilişkilerinizin kopma noktasına gelmesi olası

Dostlarınızla ve ailenizle anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Bu evrede yaşayacağınız kimi dost kayıplarına karşı hazırlıklı olun. Size karşı düşmanlık besleyen kişilerin aldatmalarına kanmayın. Kendini erdemli biriymiş gibi hissettirecek bu kişinin oyunları hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Bu kart maddi refah ve güveni işaret eder. Hayatınız bir düzene oturacak ve yaşamdan keyif alacaksınız.

Bu kart verimliliğe işaret eder. Verimli olduğunuz kadar yeniliklere açık olduğunuzu göstermelisiniz. İç denge ve huzura kavuştuğunuz şu günlerde ailenize yeni bir birey katılarak yaşantınız daha heyecanlı bir hale gelebilir. İş alanında yeni bir pozisyona karşı hazırlıklı olun. Bereketli ve verimli günler sizleri bekliyor.

Melike41 tarot falı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir