Kategoriler
Fal Kehanet

Düşmanlarımdan Kurtulacakmıyım – Tarot Falı Bakımı

Düşmanından kurtulma tarot yorumu

Tamam bitti dediğiniz, artık olmadı yapamadım,başaramadım dediğiniz bir anda tüm sorunlarınıza derman olacak bir haber alacaksınız. Sadece sabredin. Bu kart verimliliğe işaret eder. Verimli olduğunuz kadar yeniliklere açık olduğunuzu göstermelisiniz. İç denge ve huzura kavuştuğunuz şu günlerde ailenize yeni bir birey katılarak yaşantınız daha heyecanlı bir hale gelebilir. İş alanında yeni bir pozisyona karşı hazırlıklı olun. Bereketli ve verimli günler sizleri bekliyor.

Sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Evlilik yahut ilişkilerinizde sıkıntılar kapıda. Hayal kırıklıkları yaşayacak ve uğraşlarınızı başarıyla yapabilme şevkini yitireceksiniz. Aşk kartıdır. Siz ilhamınızı aşktan alıyorsunuz. Herhangi bir evliliği ya da bir ilişkiyi işaret eder. Maddi ve manevi duygular arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Mutluluk ve iyi şansın habercisidir. Hayat sizin için yeni bir devreye girebilir. Çözülmesini beklediğiniz bir problemin çözümü ile hayatınızda beklenmeyen yararlı değişimler olabilir. Geçmişteki çabalarınızdan doğan maddi refah kapıda. Bu kart zulüm, sıkıntı, baskı, kendini bozma ve yıkma. Hapis ve kaçınılmaz dertlerle boğuşma anlamlarına gelir.

Sinir bozukluğu, kararsızlık, iradesizlik, yanlış davranışlar ve pasiflik ve hilelerin habercisidir. Zayıf kibar ve anlayışlı bir kadınla tanışabilirsiniz. Bu kart aslında dul kalma yahut bir kadının getireceği bir üzüntü ve matemi simgelemektedir. Eğer bayansanız bu kişi ilişkinizi kıskanan birisi olabilir.

Huysuz ve güvenilir olmayan bir kadınla tanışabilirsiniz. Çevrenizde ahlaksızlık ve inançsızlık hat safrada kendiniz bu evrede dış dünyaya kapatmak ve kendi benliğinizin keşfine çıkmak sizin için faydalı olabilir. Size karşı düşmanlık besleyen kişilerin aldatmalarına kanmayın. Kendini erdemli biriymiş gibi hissettirecek bu kişinin oyunları hayatınızı olumsuz etkileyebilir.

Bağcılardan Apo

“Düşmanlarımdan Kurtulacakmıyım – Tarot Falı Bakımı” için bir yanıt

Ben rüyamda önceden sorunlu olduğum birini gördüm. Tehdit etmişti, arkadaşımın kuzeniydi, hatta ve rüyamda artık öyle biri olmadığını o konuların kapandığını falan söylüyordu, giderken “nereye” diye sordum o da “gidiyorum” demişti, yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir