Kategoriler
Fal Kehanet

Eniştemin Bende Gözü Var, Doğrumu – Tarot Falı

Eniştenin davranışları hakkında tarot yorumu

Yalnızlığınızı dert edip aşkı aramanıza gerek yok. Doğru yerde ve doğru zamanda ve doğru kişiyle aşk sizi zaten bulacaktır. Mutlulukların habercisi bir kart! Başarılarınız kalıcı olmasa da bu evrede kazanç elde edeceksiniz. Kudret ve emir gücü olan otoriter bir erkekle tanışabilirsiniz. (muhtemelen asker. ). Eğer erkekseniz bu kişi yaşadığınız mutlu ilişkiyi kıskanan bir kimse olabilir

İçinizi korku, asabiyet ve şüphe kaplamış. Bu duygular sizin doğal olamama ve uğraştığınız işte konsantrasyon. sağlayamamanıza yol açıyor. Bu kart anlaşmazlıklara , beklenmeyen felaketlere sefalete, kedere, rezalete ve fakirliğe işaret eder.

Geçmişi sürekli bozuk plak gibi tekrardan yaşamak ve modası geçmiş kavramlara sarılmak size hiç bir fayda getirmez. Kendinizi yenilemediğiniz sürece ilişkinizde ve iş dünyanızda başarılı olamazsınız. Ters gelen kılıç dokuzlusu tutuklanma, utanç, şüphe, keder, işlerin bozulması, korkular gibi anlamlara sahiptir.

Sosyal yaşantıda beğenilen birisiniz. Fakat toplumsal geleneklere aşırı bağlı yapınız önünüze çıkabilecek fırsatları kaçırmanıza yol açabilir. Bir evlilik kapıda. Tamam bitti dediğiniz, artık olmadı yapamadım,başaramadım dediğiniz bir anda tüm sorunlarınıza derman olacak bir haber alacaksınız. Sadece sabredin.

Yaptığınız işi sevmiyor ve zorla yapıyorsunuz. Ayrıca bu kart boş hayalleri işaret eder. Malesef boşa kürek çektiğiniz işlerle uğraşıyorsunuz.

Avcılardan neni’nin falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir