Kategoriler
Fal Kehanet

Erkek Arkadaşım İle Evlilik Varmı – Tarot Falı

Falımda evlilik var mı?

Şuan isteksiz bir tutum içindesiniz, beklemeniz gereken bir zaman dilimindesiniz. karşı tarafın davranışları sizde olumsuz etkiler yaratmış, ancak kendi davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz. Yaşamınızda bir kişinin blöfünü görebilirsiniz, bir şeyler sizin gördügünüz gibi veya düşündüğünüz gibi degil, aldanma ve kandırılma söz konusu, iyi niyetinizin kullanılıyor. özel yaşamınızda ve iş yaşamınızda dikkat etmelisiniz, sezgilerinizi kullanabilirsiniz.

İlişkinizde yaşanmış bir tartışma var, karşı taraf kendini haklı sanıyor, ancak kısa zaman sonra yanıldıgını anlayacak ve siz kazanacaksınız, bu tartışmada kendinizi ifade edemediginizi haksızlıga maruz kaldıgınızı söylüyor kartlarınız.

Siz tutumlu bir kimsesiniz elinizdekilerin degerini bilen ve etrafınıza bu anlamda yardım sever bir yaklaşımdasınız, parasal anlamda son derece saglamcı bir o kadar da fedakar davranabiliyorsunuz. yaptıklarınızın size bir mükafat olarak dönecegini bilmelisiniz.

Gerek saglık açısından gerek yaşadıklarınız açısından herşeye bir mola verdiginiz ve kendinizi bir dinlenme sürecine çektiginiz görünüyor, daha saglıklı kararlar için yanlız klamak bazen bize iyi şeyleri getirir. bu sürede kendimizi tartar nerde hata ve yanlış yaptıgımızı anlarız. yaşadıklarımız bizden mi yoksa çevremizden mi kaynaklanıyor bu soruyu kendimize sormalıyız.

Çok kısa bir süre sonra günlük yaşamın sıkıntılarını bırakarak rutin düzenden çıkacaksınız, hayatın keyfini çıkaracak, yaşamın tadına varacaksınız. yakın gelecekte maddi ve manevi kendinizi saglamlaştıracaksınız. iyi ve dogru yönde ilerlediginizi bilmelisiniz.

Gelen kartınız büyük bir etkilenmeyi, hayranlık duyacagınız bir yaklaşımı etkileme gücünüzün had safhada oldugunu gösteriyor. bu ilişkide oldugunuz kimse ile zıt kutupları temsil ettiginizi simgeliyor. Aile ve ev yaşamınızda bolluk ve bereketin artacagını haber veriyor kartlarınız, bir anahtar gözüküyor, ev ya da araba alma planlarınız varise bunlar gerçekleşecek.

Güçlü bir yapınız var dahada güçleneceksiniz, etrafınızda sizdeki bu güçten faydalanacak, her şeyin üstesinden geleceksiniz, gücünüz aynı zamanda kararlarınızı temsil ediyor.

Gelecek yaşamınızda bir yolculuk var, bulundugunuz çevreden kopup başka ortamlara gireceginiz görünüyor, bu iş yaşamınızda da bir değişiklik olabilir. ilişkinizde ise kartlarınız sizi netlige davet ediyor, karşınızdaki kimse ile açıkça konuşmanızı bu ilişkiden ne beklediginizi ifade etmelisiniz, davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz, evlilik veya ayrılık sizin elinizde.

Mutluluklar dilerim. Mina.

“Erkek Arkadaşım İle Evlilik Varmı – Tarot Falı” için bir yanıt

* Doğum tarihi : 12.11.1986
* Doğum saati : 02:00
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : flört
* İşi : ücretli
* Yaşadığı şehir : İstanbul
* Tarotta merak ettiği konu : Anlaşamadığım erkek arkadaşım ile evlilik ya da ayrılık var mı?
* 2,12,55,24,7,70,44,22,66,10

Sitenizin Linkini sayfamda paylaştım her rüya yorumum için sitenizden fikir alarak yorumlar yapıyorum bende fal bakıyorum ve astrolojiye çok büyük merakım var.

Başarılarınızın devamını dilerim İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir