Kategoriler
Fal Kehanet

Erkek Arkadaşım İle Tekrar Beraberlik Varmı – Tarot Falı

Erkek arkadaşla geleceği nasıl olacak tarotu

Biten ilişkinizde sizi üzen tarafların oldugunu belki de söylediginiz kelimelerden pişmanlık duydugunuzu, beraberinde uykusuz geceler yaşadıgınız görünüyor. İlişkinizi tartışmalı bir ortamla noktalamışsınız, buda size zamanla yanlış yaptıgınızı göstermiş. karşı tarafı inciten ve kıran sözler sarf etmişsiniz, ancak şuan olayları daha net görüyorsunuz.

İş hayatınızda ve özel yaşamınızda elinizi ayagınızı herşeyden çektiginizi uzaklaştıgınızı herşeye ve herkeze küs oldugunuzu söylüyor kartlarınız, bazen bir ilişkinin devamı için tarafların ayrı kalmasının olaylar ve duyguların netligi açısından kaçınılmazdır. Başkalarının etkisi altında kalarak asla ilşkinize bir yön vermemelisiniz, kartlarınız size duygularınızdan emin olmaya karşınızdaki kimseye ve kendinize dürüst olmaya davet eder. bu ilişkinin devam etmesi veya bitmesi gerektigine karar vermesi gereken kişinin siz oldugunuzu unutmamalısınız.

İsteksiz ve keyifsiz tutumunuzdan biran önce çıkmalı kendinizi yaşama vermelisiniz, işinizde başarılar yaratmalı, enerjinizi artırarak kendiniz için yeniliklere dogru gitmelisiniz. Şuan sezgilerinizle hareket etmeniz gereken bir zaman, istek ve düşüncelerinizde bencil olmamalısınız.

Karşı taraftan size bir zeytin dalı uzatılacak, mesaj ve tel. haberi alabilirsiniz, alacagınız davet son derece samimi duygular ve itiraflar var. Çok şaşıracagınız bir olay kapınızda beklemediginiz haberler veya bir karşılaşma söz konusu.

Yaşamınızda bilinmeyene dogru yenilikler var, ancak bu yeniliklerin size bir çok kapıyıda açacagından emin olabilirsiniz. bu yeniliklerle beraber maddi kazancınızında artacagı elinize geçecek paralar ve yatırımlar görünüyor.

Hayatınızda yeniden doguşu simgeleyen güneş kartınız, Gelecek yaşamınızda ilişkinizde mutlu bir beraberligi , aradıklarınızı bulmayı , aile ve iş yaşamınızda başarıları, enerjinizin artarak
etrafınıza da bu enerjiyi yansıtacagınızı haber veriyor.

Sevgiyle kalın. Mina.

“Erkek Arkadaşım İle Tekrar Beraberlik Varmı – Tarot Falı” için bir yanıt

DOĞUM TARİHİ: 18.02.1989
DOĞUM SAATİ: sabah 4, 5 arası ama emin değilim.
CİNSİYET: BAYAN
MEDENİ DURUM : BEKAR

İŞ : ÜCRETLİ
ŞEHİR: İSTANBUL..
MERAK ETTİĞİM KONUM: AYRILDIĞIM ERKEK ARKADAŞIM İLE TEKRAR BERABERLİK VARMI ?? BARIŞIRMIYIZ ??
NUMARALARIM : 1,11,22,23,28,4,3,7,9,67.
TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLE Bİ ÇALIŞMA YAPTIĞINIZ İÇİN
SAYFAMDA ARKADAŞLARIMA TAVSİYE ETİM SİZİ… KOLAY GELSİN GÖRÜŞMEK ÜZERE..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir