Kategoriler
Fal Kehanet

Erkek Arkadaşımın Geleceği Nasıl Olacak – Ücretsiz Tarot

Erkek arkadaşın geleceği ücretsiz tarot yorumu

Elinizi attığınız her işin ters gitmesi sizi biraz gerginleştirdi. İlişkiniz eski heyecanını yitirdi ve hayat sizin için şu sıralar çok monoton. Fakat bu durumunun geçici olduğunu unutmayın ve sabredin. Bu kart kıskançlık, anlaşılmayan duygular, direniş, zıtlık, ters açılar. anlamlarını taşır. Sizi çekemeyen ve mutluluğunuza engel olmaya çalışan bir yakınınız tarafından bir darbe alabilirsiniz.

Başarısızlık ve bir korku bulutu üstünüzde dolaşıyor. Kötü haberlere karşı dikkatli olun. Atılacağın işlere girmeden önce bir kez daha düşünün. İlişkinizde bir sadakatsizlik sorunu yaşayabilirsiniz. Size karşı bir kin ve düşmanlık var. Bu evrede yeni tanışacağınız arkadaşlarınızı iyi seçmeliniz. İlişkinizde ise bir sıkıntı olabilir.

Hayatta zorlukları yenme için hep kişisel çaba harcadınız. Çevrenizden hiç bir yardım görmediniz. Bu evrede parasal doyum ve iş yaşamanızdaki rakiplerinizi alt edeceksiniz. Eş seçimi yapabilirsiniz. Durgun ve pasif olmanız önünüzdeki fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Silkinin ve kendinize gelin. Bu evrede ayrılık ve kişisel ilişkilerinizin kopma noktasına gelmesi olası

Dostlarınızla ve ailenizle anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Bu evrede yaşayacağınız kimi dost kayıplarına karşı hazırlıklı olun. Sabrınızın getirdiği huzura ulaşacaksınız. Sonraya kalan kararların yaratacağı sıkıntılar ilişkinizi zora sokabilir. İnatçı tutumunuzdan vazgeçip duygularınızı salıvermelisiniz. İlişkiniz üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Partneriniz kötü alışkanlıkları sizi çok üzmekte ve üzecek.

Henüz bir sonuç vermeyen büyük atılım ve projeleriniz var. Hayalperest birisiniz ve ayaklarınız yere hiç basmıyor. Gerçekle bağdaşır hayaller sizi daha başarılı kılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir