Kategoriler
Fal Kehanet

Erkek Arkadaşımla İlgili Tarot Falı Baktırmak

Erkek arkadaşımla ilgili tarot falı baktırmak başvurusu cevabı

Hedef ve istekleriniz gerçekleşecek kısa bir süre sonra, bu süreçte kendinize olan güveniniz daha da artacak olayları net bir şekilde gözlemleyip ele alacaksınız. İş ve parasal anlamda Önünüze fırsatların çıkacagı bir zamana giriyorsunuz, size gelecek olan teklifleri iyi degerlendirmelisiniz, şuan ayrı oldugunuz ilişkide ise yeniden konuşmaların ve tartışmaların yaşanacagının habercisi kartlarınız.

Başardıklarınızın karşısında takdir alacaksınız, aldıgınız işleri başarı ile tamamlayacaksınız. olumlu kişilik yapınız ve tavırlarınız sizi aranılan bir kimse yapıyor. Yaşamınızda sizin için olumlu bir olayın gerçekleşmesi an meselesi, gelecek vaad eden adımlar atacak, özel yaşamınızda mutluluk dolu bir karşılaşma yaşayacaksınız.

Şuan maddi açıdan dikkatli ve ölçülü gitmeniz gereken bir zamandasınız, ancak kısmetinizin ve şansınızın artacagı da söz konusu. Gelen dünya kartınız, yeniden bulunmuş bir birlikteligi, yaşanacak güzel günleri, gelişmelerin sevindirici bir sonla bitmesini gösteriyor. önemli ve ciddi adımlar atacaksınız.

Geçmiş zamanda yaşadıgınız ilişkiniz yeniden gündeme gelecek, bir davet telefon haberi alabilirsiniz, yeniden bir araraya geleceksiniz, partinerinizle yakınlıgınız artacak, unutulmaz anlar yaşacagınız görünüyor.

Sizi rahatsız eden konuyu karşınızdaki kimseyle konuşmalısınız, fakat tartışmak için dogru zamanı seçmelisiniz, yoksa ters durumlarlarla karşılaşabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz.

Yeni bir iş çevresine gireceginizin habercisi kartlarınız, ancak bu alanda rakipleriniz görünüyor, aklınızı daha fazla kullanmalısınız, bu şekilde önünüze gelen fırsatı kaçırmamalısınız. Gelecegi yaşamak istiyorsanız, geçmişi bir kenara bırakmalısınız, iş ve özel yaşamınızdaki gelişmeler hayatınızdaki olayların seyrini degiştirecek.

“Erkek Arkadaşımla İlgili Tarot Falı Baktırmak” için bir yanıt

Merhaba
Sayfanızı face adresimde yayınladım inşallah banada bakarsınız
* Doğum tarihi : 20/05/1979
* Doğum saati : 07-08 arası
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar
* İşi ; işsiz
* Yaşadığı şehir : denizli
* Tarotta merak ettiği konu : evlilik
* 55-12-45-36-11-2-78-15-56-71
** ESKİ erkek arkadaşımla ilgili sorunlu bir ilişkim var. bizimle ilgili birşey çıkıcakmı, teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir