Kategoriler
Fal Kehanet

Eşimin İşleri Düzelecekmi – Tarot Okuma

Borçlar hakkında tarot bakımı

Şuan eşinize karşı çok hoşgörülü ve anlayışlı davranmalısınız, sevgi ve ilgi bekliyorsunuz, ancak eşinizinde sizden aynı şeyleri bekledigini unutmamalısınız, isteklerinizin olması için sizde biraz çaba sarf etmelisiniz, ilk olarak sabrınızı kullanın, sergilediginiz davranışlar sizi itici kılabilir.

Kıskançlık ve terk edilme korkusu ilişkinize zarar verebilir, şuan korku ve endişelerinizin getirdigi bir güvensizlik yaşadıgınız söz konusu, iş sıkıntıları başaramama duygusu taşıdıgınızı gösteriyor kartlarınız. Bir şeyler sizin gördüğünüz veya düşündügünüz gibi degil yanılıyorsunuz, sezgilerinizi dogru kullanmalısınız. ön yargılı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz.

Başkalarının etkisi altında kalmadan yaşamınıza yön vermelisiniz, bencilce davranmamalısınız kartlarınız sizi iyi düşünmeye davet ediyor, hareketlerinizi kontrol altında tutmayı başarmalısınız. Elinizdekilere sıkı sıkı sarılmanız gereken bir zamandasınız, parasal anlamdaki harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Eşinizle sert tartışmalara girmemelisiniz, beklentilerinizin gerçekleşmemesi sizi biraz üzmüş olsada, yaşamınızdaki olumlu gelişmeleri düşünerek daha yapıcı olabilirsiniz, Yaşadıklarınızla ilgili bir seçim yapma noktasına gelmek için acele etmemelisiniz, yapmak istedikleriniz sizi zorlayabilir, çok iyi düşünmelisiniz.

Kartlarınız sizi yeni bir tecrübe alanına dogru gireceginizin habercisi, maddi anlamda zenginleşeceginiz görünüyor. Eşinizin iş yaşamı ile ilgili gelişmelerin olacagı bir teklif söz konusu, bu fırsatı iyi degerlendirmeli çünkü tüm yapmak istediklerinizin kapılarını size açacak.

Yapılacak Ticari görüşmeler, birden fazla kimseyle yapılacak maddi kazançlar görünüyor, sürekli para getirecek bir iş söz konusu. Gelecek yaşamınızda eşinize tam destek vermelisiniz, sorunlarınızın üstesinden bu sayede kolayca gelebilirsiniz, gerçeklerden kaçmamalısınız, güzel günler yaşamanın istek ve arzularını taşımalısınız, ailenize katılacak yeni meyvenizin evinize ve hayatınıza getirecegi şansı sizi ne kadar mutlu edecegini düşünmelisiniz.

“Eşimin İşleri Düzelecekmi – Tarot Okuma” için bir yanıt

29 yaşındayım 7 aylık evliyim 11 haftalık ta hamileyim

benim öğrenmek istediğim eşimin işleri düzelicekmi, içinde bulunduğumuz borç sıkıntısından kurtulacakmıyız, beklediğimiz işe girecekmi eşim, eşimin ilk evliliğinden olan oğlu annesiyle yaşamaya başlıyacakmı
ilginize şimdiden tşk ederiz

3-8-13-16-36-42-55-63-74-78
ebru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir