Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Eski Başkan Abraham Lincoln’un Rüyası

Abraham Lincoln’un ünlü rüyası

14 Nisan 1865 gecesinde Amerika Birleşik Devletleri eski başkanlarından Abraham LINCOLN, gördüğü rüya. Beyaz sarayın çalışanları heyacan içinde, oradan oraya koşuşturmakta ve her yere başkanlarının öldürüldüğünü söylemektedirler.

Başkan LINCOLN, sabah olunca gece gördüğü rüyasını rüyayı eşine ve en yakınındakilere anlatır. Başkan ve çevresi tedirgin olmuşlardır. Rüyanın sebep olduğu tedirginlik nedeniyle o gün yapılan kabine toplantısında dahi görmüş olduğu rüyayı anlatır. başkan Abraham LINCOLN’un çevresindekiler bu rüyayı hayra yorar ve ömrünün uzun olacağına yorumlarlar.

Aynı günün akşamında Başkan Abraham LINCOLN ile eşi, arkadaşlarıyla birlikte tiyatroya giderler. Başkan Lincoln’un bulunduğu locanın kapısı açılır ve katil tabancasında bulunan tüm mermileri LINCOLN’ün üzerine boşaltır. Baskan LINCOLN, oturduğu koltuğa cansız yığılır, kalır. Başkan hayatını kaybeder. Bu rüya Dünya tarihine, gelecekten haber veren meşhur rüyalar kategorisine girer. Koskoca bir ülkenin devlet başkanı, rüyasında gördüğü ölümle tanışır.

“Eski Başkan Abraham Lincoln’un Rüyası” için bir yanıt

Bakin arkadaslar Allah șahidimdir anlatacagim ruyamda hicbir yalan yoktur, iyi okuyun ders cikarin. Ben ruyamada 3 tane guvercin ucuruyorum ve arkadasim Bekir’in de 2 tane kusu var, ucarken kuslar sahin gelip kuslarima saldirdi ve benim kuslarima havada vurdu, cok agir yara aldi kuslarim, hemen catiya ciktim, baktim kuslarima cunki bizim evin catisina dustuler dedim bunlari hamur sararak iyi ederim dedim ve bekire bagirdim cabuk kuslarini indir sahin saldiriyor dedim bekir ahirin icine indirdi ve o esnada șahinde kuslarin pesinden ahira girdii eywah dedim fazla gecmedi șahin ahirdan bembeyaz bir at olarak cikti parliyordu ve kanatlari cok uzundu bekirin.kusunun birini sag kanadinin altina birinide sol kanadinin altina aldi ve uctu gokyuzune kaybolduu ve ben uyandim besme cektimm ,,,,,,,,o gun yan komusumuz afyonlu emine teyze vardi ruya yorumluyor diye duydum ve ben 13 yasimdayim dogru yorum yapiyor dediler annemi ikna ettim beraber gittik ve ben ruyami anlattim aynen bu sekilde bu arada bekirde 17 yasinda emine teyze bana dediki sakin onlara birsey soylemeyin o evde 3 gune kadar 2 cenaaze var dedii bekirde yeni kiz kacirip evlendi ve 3cu gun bekirin.yanindayim korkuyorumm bir anda bekir dediki biz el opmeye gidicez diye bende inat ettim yalvardim gitmeyin diye beni azarladi defalarca yalvardim biryere bugun gitmeyin diye dinletemedim nuh dedi peygamber demedi elimden dua etmekten.baska birsey gelmedi ve esi bekir annesi kiz kardesi ve sofor benim amcamin oglu yola dustuler tam arabada bes kisiler yani ruyamda gordugum bes kus arabada beskisi yola ciktilar aradan 45 dakka gecti ve haber geldi kaza yapmislar araba tirin.altinda kalmis bekir ve essi orada can vermis annesi kiz kardesi ve amcamin olu agir yaralii dun ya basima yikildi keske dedim ruyami merak edip yorumlatmasa idimm hergun.kendimi sucluyorum ruyalarinizi anlatmayin șer olan ruya hayir olurmus hayir olan ruya serrr ne olur dikkat edin ben bugun 33 yasindayim kac yildir.unutamiyorumm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir