Kategoriler
Fal Kehanet

Eski Erkek Arkadaşımla İlgili Tarot Falı

Erkek arkadaşıyla ilişkisi hakkında tarot bakımı

Şuan yaşamınızda ani ve anlık durumlara göre davranışlar sergiliyorsunuz, duygusal yönden zayıf ve yanlışlara gitme meyilindesiniz, yaşamış oldugunuz olay saglıklı hareket edememenize sebep oluyor, buda sizi derinden üzüyor, öfke ve kızgınlık hakim şu anki yaşamınızda.

Yaşamış oldugunuz ilişkide ihanete ugramanız sizi derinden yaralamış, büyük bir haksızlıga ugramışsınız, ancak biran önce kendinizi toplamalı ve bunu bitirmelisiniz yoksa daha çok acı çekebilirsiniz. Karşı taraftan bir görüşme haberi alabilirsiniz, ancak bir riske girmemelisiniz, eger kararsızlıklar yaşarsanız bu durum sizi tehlikeye sokabilir. çok iyi düşünmeli ve buna göre hareket etmelisiniz.

Kartlarınız karşı tarafa asla taviz vermemeniz yönünde, kendinizden emin ne istedigini bilen, yaşanan durumun sizin için hiç bir açıklamasının olmadıgını biliyorsunuz, ne kadar incindiginizi unatmamalısınız, ilk önce aklınızda daha sonra yüreginizde bitirdiginizi kendinize kanıtlamalısınız.

Kendinizi hayallere kaptırıp kandırmayın, yerine getirilmeyen sözlerin, yalanların gerçekleşmeyen beklentilerinizin yarattıgı düş kırıklıgı sizi daha da üzebilir. Kartlarınızın size tavsiyesi bu olayı kesip atmanız yönünde, karşı tarafla yüzleşme ve sert tartışmalar görünüyor.

Korkularınız yönünde hareket ediyorsunuz, terk edilmişligin ve kıskançlıgın yarattıgı duygular sizi sadece yanlışa götürür. siz dogru ve yanlışı ayırd edebilecek kadar güçlüsünüz. Yaşananları bir kenara bırakın ayaklarınız yere basmıyor, artık gerçek kendi yaşamınıza dönme zamanı geldi, sorumluluklarınızı alın ve gerçek bir zemin üstüne kurun yapmak istediklerinizi bir sıraya koyarak hayatınıza kaldıgınız yerden devam edebilirsiniz, ilk sırada işiniz olmalı.

Gelen kartınız tarotta tek ayrılıgı simgeleyen kartır. Kendinizi kapattıgınız yerden çıkmalı, degişim yoluna gitmelisiniz, kendinizde yapacagınız degişiklilikler size çok iyi gelecek. Gelecek yaşamınızda kısa bir süre önce yaşadıgınız kötü tecrübeyi geride bırakacaksınız, hayat devam ediyor artık özgürsünüz, güzel günler sizi bekliyor, hayatınız yeniden renklenecek bunun için biraz sizde çaba sarf etmelisiniz, yalnız kalmamalısınız şu anki durumunuzu aileniz ve arkadaş çevrenizle daha çok vakit geçirerek atlatabilirsiniz.

Sevgiler. Mina.

“Eski Erkek Arkadaşımla İlgili Tarot Falı” için bir yanıt

* Doğum tarihi : 20/05/1979
* Doğum saati : 07-08 arası
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar
* İşi ; işsiz
* Yaşadığı şehir : denizli
* Tarotta merak ettiği konu : evlilik

* 55-12-45-36-11-2-78-15-56-71
ESKİ erkekarkadaşımla ilgili sorunlu bir ilişkim var, benimle iken başka bir kızlada çıkıyormuş, onu öğrendim, yalanlarını öğrendim, tek merak ettiğim onun o kızla gerçekten ciddi mi? değilmi ve bizimle ilgili birşey çıkıcakmı teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir